clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Postawione Barcelona handi -5 :D ciekawe czy wejdzie
4
Seneka... Boże co za idioci, a to są ludzie wykształceni...
2
Jak ona mogła tego nie wiedzieć. Hahahahahahahahaha
1
Jak ona jest dentystką... Nie chciałabym u Niej się leczyć. XD
0
@FcPortoFan1999 już wolę Franka :D
1
Mam nadzieję, że dziś będzie zmiana mistrzów :/
0
Swojej premiery na PlayStation doczekała się Phasmophobia czyli gra, która do tej pory była tylko na PC i Xboxie. Gra wygląda jak z PS2, ruchy postaci są komiczne ale jak zaczynasz szukać ducha w mieszkaniu i on się pojawia to zaczyna robić się strasznie. Super pozycja do pogrania ze znajomymi, max 4 osoby. Cena też myślę, że przyzwoita bo 80 ziko. Gra polega na odkryciu jaki duch (a jest ich 24 rodzaje) nawiedza dom. XD chodzicie po domu i szukacie poszlak, a tu nagle zaczyna Was gonić i zabija, a reszta ekipy nie może się już z Wami skontaktować. Jak macie fajną ekipę do grania to jak najbardziej, szczególnie śmiesznie robi się jak ktoś ostro się boi horrorów :D
0
@Janas11224 no ja kupiłam na premierę za 359 zł edycję deluxe i nie żałuję. Raczej szybko na promce nie będzie jak nie ma na płycie. :(
0
@Janas11224 Wukong topka dla mnie, reszta daleko w tyle
2
Taki Vini swoim głupkowatym gadaniem tylko przyczynia się do rasizmu w piłce nożnej. Kiedyś nikt nie zastanawiał się, że Carlos, Seedorf, Davids, Drogba, Ronnie są ciemniejsi tylko po prostu byli panami piłkarzami. XD taki idiota jak Vini wprowadził taką narrację, która daje pożywkę rasistom i sam to prowokuje. Chamstwo i rasizm na stadionie był zawsze, wystarczyło po prostu nie reagować na zaczepki. Na każdego piłkarza znajdą coś by się śmiać, jakby Vini pokazał, że ma to gdzieś i udowodnił swoje na boisku to ludzie szybko by się znudzili. Chłop myśli, że zbawi piłkę nożną.
8
@Comentateiro przecież ten brak ZP jeszcze bardziej go utwierdzi w tym, że jest męczennikiem i cały świat jest przeciwko niemu. Nie liczyłabym na refleksję
17
Kiedyś piłkarze mieli więcej klasy, nawet taki Ronaldo. Wygrywał Messi - Ronaldo zawsze był na gali, stroił miny ale nigdy nie było widać braku szacunku między panami. Wiadomo, były jakieś tam szpileczki czy wypowiedzi ale one zawsze nakręcały ich wzajemnie. Rywalizowali przede wszystkim na boisku, a teraz taki Vini robi szopki i pajaca z siebie na każdym kroku. Ego top ale za ego nie idą umiejętności nawet w 1/3 takie jak miał Ronaldo. Kiedyś piłkarze tacy jak Messi, Ronaldo, Iniesta, Xavi, Raul, Casillas byli idolami dzieciaków, a teraz? Nie chciałabym żeby mój syn miał za idola rozkapryszonego pajaca.
3
Na to wychodzi, że męczennik ani nie jest popularny jak myślał, ani nie ma oszałamiających liczb jak mu się wydawało ani nie jest lubiany. Ojejku :D
35
Co tu taka atmosfera jakbyśmy parę dni temu upokorzyli Real na boisku, a Vini nie dostał ZP?
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
8
Jeszcze bardziej cieszy, że ZP dostał tak mało medialny piłkarz jak Rodri. Vini i RM kręcili cały czas fame na tym jaki to on jest poszkodowany przez rasizm, męczennik stał się rozpoznawalny a i tak wygrał ,,jakiś noname" według Madrycioków. To musi ich boleć podwójnie :D
42
Flick spowodował nie tylko, że Barca odżyła ale i La Rambla przeżywa drugą młodość
7
Za bycie madryciokiem powinni dawać rentę, bez kitu :D
3
Dalej kończcie to już. Sztucznie przeciągane xd
0
@Bobo25 ja oglądam na YT
0
I kto teraz odbierze nagrodę? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
Francuzi już Nam chyba wybaczyli te lanie w meczu z PSG i remontade :DD niezła orka madrycioków
7
Lapcio jaki dumny tatuch
33
Człowiek w wieku 17 lat to najwyżej na apelu w szkole coś musiał powiedzieć a i tak stres, a tutaj młody chłopak przed całym piłkarskim światem
7
@PatrychoO ha tfu
7
Ale obrażanie Viniego to jednak skandal. Jest jaki jest ale należy mu się szacunek...
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@Culer9002 po co Nam ta Ukraina? XD
29
@macio_944 wiem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@Yoohoo nie wiem, może ktoś zrobił w bambuko madrycioków xd
0
Męczennik w końcu dostanie to ZP czy nie? Bo różne głosy słyszę xD
1
@PatrychoO samochód dla mistrzów :D