clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wiedźmak Wiedźmakiem ale ten wieloosobowy Elden Ring to będzie złoto :O a From Software szło w zaparte, że nic już nie robią w tym kierunku xD
1
@Jakchcesz można nie ogrywać xdd
0
@Mario96w :P w winnicy z Yennefer
1
@Jakchcesz Yennefer na Niej eksperymentowała i straciła moce, a teraz grzeje picz z Geraltem w winnicy
0
@bartekvisca też tak mówiłam, mimo że jestem kobietą ale zauważyłam, że gra się super postacią kobiecą jak ona jest dobrze zrobiona. Ukończyłam Stellarblade i w ogóle mi to nie przeszkadzało :)
0
@kanver_ daj temu Geraltowi odpocząć w swojej winnicy. :) tym bardziej, że pewnie zrobią to tak, że Ciri straci moce i będzie nie tak OP
7
Zwiastun Wiedźmina IV tak mi zrobił dzień, że jestem po prostu przeszczęśliwa.
2
Odpaliłam sobie Endless Summer, ale wspomnienia mi się odblokowały. O masakra :D chciałabym by znowu w Polsce było Euro :(
6
Marzenie to pożegnać Holendra w zimowym okienku, no ale niestety niemożliwe. Wolałabym oglądać kolejnego młodziaka 17 letniego z Barcą w sercu a nie tę panienkę z wiecznie obrażoną miną
1
@macio_944 wincyj takich przewidywań i jesteśmy w domu :D
0
@Gibbon_FCB on to wygląda na piłkarza Ekstraklasy, do tego ta wiecznie obrażona mina
0
@macio_944 ale Ty jesteś kozak macio
1
@sokot skręcenie stawu skokowego i uszkodzona torebka stawowa pewnie
5
Macie swojego Pene xD
1
Fermin zrobił tym strzałem całą robotę. Wow :D
2
Laporta już na La Rambli pisze
11
Pena krótkie rączki takich karnych niestety nie wyjmie
0
Przecież ten typ był na spalonym w momencie podania xd
1
Będzie remis, bo na wygraną Barcy mam kupon na 500 zł a za przegraną ponad 1000. :D więc będzie remis
2
Pytanie do osób które straciły kogoś bliskiego - jak radziliście sobie z tym? U mnie minęły niedawno 4 miesiące od śmierci najbliższej przyjaciółki i wcale nie jest mi łatwiej niż w pierwszym tygodniu kiedy odeszła. Chociaż może wtedy było łatwiej bo byłam na silnych lekach, a teraz wróciła normalność, obowiązki, każdy wrócił do swojego życia a ja mam wrażenie, że nie potrafię sobie z tym poradzić. W ciągu dnia jeszcze jest okej, bo robota, konsola, rower czy książka, ale wieczory przed spaniem to jest jakiś dramat. Jestem na takim etapie, że muszę się zmuszać żeby iść na cmentarz, bo nie jestem w stanie... A jednocześnie bardzo chce ją odwiedzić. Spotykam się z inną przyjaciółką, znajomymi, wychodzę na koncerty, do pubu i na zewnątrz wygląda jakbym jakoś sobie radziła, ale w środku mam wyrwany kawałek serca który za cholerę się nie goi. Sorry za ten wysryw ale podobno jak człowiek się wygada to jest lepiej... Jakieś rady? :(
2
@Mitch_Atleta przestań bo ambasada Cię zje, że najlepszy bramkarz na świecie
2
@Kgorecki2500 gra która powinna wyjść tylko na konsole nowej generacji z dodatkiem na poziomie tych z Wiedźmina 3. Platyna siadła, gierka wpadła do moich topek, chociaż na początku się odbiłam i długo czekałam aż ją naprawią.
0
@mientusek1407 na pewno nie na allegro te wszystkie ,,oferty" za 150 zł, to fejki z Chin niestety
0
@Walker byłam kiedyś na festiwalu jakimś i oni grali... Pogo nie z tej ziemi :D ledwo przeżyłam
2
@EkspertzOrlikq ostatnio jak dostałam podsumowanie Spotify to pierwsze trzy miejsca to Peja, Slums Attack i Rychu Peja SoLUfka xD jakby 3 różnych artystów
1
@zazaraza a gdzie tam. :D
5
Ale powrót Slums Attack. Miałam przyjemność być na premierze płyty z Rychem i Darasem, widać jak bardzo dumni są z tego krążka a fani wdzięczni, że się pogodzili :D płyta ma vibe starych numerów, bity Decksa to majstersztyk, a Peja... To Peja. :D idealne podsumowanie polityki z każdej strony, pseudoraperów i współczesnego świata. Za dwa miesiące rusza trasa koncertowa płyty. :) jedna z rzeczy, których jestem mega dumna - bycie na siema z Peją, ostatnio nawet poznał moją mamę :D polecam sprawdzić krążek jeśli lubicie klasyczny polski rap.
2
@LOPEZ16 ale jak można zmienić władze w Polsce to ludzie widzą tylko 2 partie + część nabiera się na chwilowych gwiazdorów. Petru, Kukiz, Hołownia... Brak słów na to wszystko, najlepiej to liczyć na siebie i mieć w dupie to wszystko, bo Polacy lubią być dymani.
2
@Sysia11 a ja mam nadzieję, że mu się nie powiedzie jak każdemu piłkarzowi Atletico i nic nie zdobędzie, bo wszystkie trofea trafią do Barcy. Pozdrawiam
0
@Rewolucja123 u mnie najbardziej sprawdzało się bieganie + rower 70 km. Do tego z racji posiadania psa spacery :D