32

Mbappe przeszkadzała maska, sytuacja polityczna we Francji, koledzy z zespołu. Wszystko :)

7

Francuzi to niech się cieszą bo z takim graniem ten półfinał to i tak dużo. Brawo Hiszpania!!!

1

Ktoś wie czemu na Cucurelle tak gwiżdżą?

1

@Bocheno1 nie wiem, wnioski niech każdy wyciągnie sam :D

5

Francji piłkarze sami czarni praktycznie, a kibice sami biali na trybunach. XD

10

Jerzy Stuhr to jeden z moich ulubionych aktorów. Pomijając to co robił w życiu prywatnym, wielka wielka szkoda. Tak mi przykro, najpierw Siara teraz Ryba. ;(

0

@Uukasz_93 ja tam noszę przy sobie gaz policyjny, całe szczęście (chyba) w Polsce jeszcze nie dostanę za to mandatu. Chory świat

0

@Kvothe07 no nie widzi mi się zmieniać builda pod bossa xd mimo że tych łez mam mnóstwo. Też czytałam, że tarcza i włócznia, bo nie da się zrobić uników jego ataków w drugiej fazie, tylko trzeba je blokować

0

@mordini123 mam taki sentyment do tego teleturnieju, zawsze oglądałam wszystkie odcinki z śp. dziadkiem, dziadek odszedł i w tym roku skończyła się Awantura o Kasę. Potem gdzie tam oglądałam jeszcze powtórki ale to nie to samo. Bardzo mnie to cieszy :D

0

@Kvothe07 ja już wykosiłam wszystkich bossów z podstawki i dodatku został tylko on. :( nie mam już co zwiedzać...

2

@Jakchcesz u mnie najgorzej było chyba z Mesmerem ale w końcu padł, inni mega łatwo mi poszli a tutaj to po prostu jakaś kaszana :D
@Objectivo ze smokami będziesz miał dużo zabawy ^^

7

@draxidox mam ciary żenady jak to widzę xD

2

From Software ostatnim bossem z dodatku do Elden Ring zrobiło niezłego psikusa graczom. Tak jak przy niektórych było trudno, bo sam dodatek jest dość wymagający to na ten moment nie mam kompletnie nadziei na skończenie tej gry i ubicie ostatniego bossa. Wydaję mi się, że z wszystkich soulsów najbardziej niesprawiedliwy i niedostosowany do mechanik gry. Ktoś jeszcze się męczy z dodatkiem Elden Ring? :D

0

@adi7adi8 we Francji chyba najbardziej to widać niestety

2

Francja jako kraj jest przegrana i tyle. Mamy kraj Afrykański w Europie i trzeba się z tym pogodzić.

0

@NeroTFP1 oboje siebie warci

6

https://zapodaj.net/plik-ORto2i3sJJ
Do tego +200 zł na przegranej Igi. Dziś ładnie Euro oddało, pierwszy raz. :D

3

Całe szczęście, że Depay w Barcy to przeszłość. xD

0

@Culer9002 też mi się wydaje, że zawali albo wymęczony awans w dogrywce

0

Przegrana Igi weszła, remis Anglii ze Szwajcarią wchodzi, został win Holandii. Do wygrania 480 zł za 15, albo teraz do wypłaty 200. Dylematy xD

2

@skyline94p Zalando Lounge jak się trafi akurat któraś z tych marek

0

Jak mielibyście uratować jedną mega bliską osobę albo 100 obcych ludzi, to kogo byście wybrali?

0

@Lionel_Messi10 a na Copa?

0

@Rewolucja123 e tam, wierzę że ktoś będzie obiektywny ^^

0

Messi w tym Interze też jest takim wrakiem jak Ronaldo?

2

Szkoda, że dwie drużyny nie mogą odpaść bo to byłby idealny mecz by tak się stało :D

3

Przypominam, że po Euro Torres wróci do Barcelony i będzie reprezentował ten klub :DDD

0

I po co jest ten VAR xd

1

https://sklep.cdaction.pl/shop/cd-action-wydanie-specjalne-souls-dark-souls-i-gry-soulslike/

Uwaga uwaga fani soulsów. :D zapowiada się super wydanie, ja już zamówiłam. Wysyłka w sierpniu więc już nie mogę się doczekać, słyszę się chyba też na specjalne wydanie o Gothicu. :D

2

@Spacedragon nie da się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?