clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Arcybiskup a Niemcy Nam podrzucają inżynierów xd
0
Lukaku xD kloc nad klocami
0
@cules100pro czekam aż wyjdą wszystkie. Pierwszy sezon rozczarowujący i bez podjazdu do GoT.
5
@Aferzysta no to jak zna, to powinien wiedzieć, że ludzie mają dość Macrona i polityki przyjmowania inżynierów z Afryki :)
66
Jak piłkarze krytykowali Katar za to ile ludzi umarło podczas budowania stadionów i organizowania Mundialu to wtedy UEFA się srała, że nie mieszamy polityki do sportu. Wychodzi taki Mekambe albo inny Dembelele i sobie mówi co chce na temat wyborów. XD co to jest za gówno organizacja to jest hit.
9
Nie ma wstydu, Holandia rozregulowana wali w trybuny. Szkoda, remis był do ubrania. Brawo Polska za taką postawę
9
Ile my takich bramek tracimy to jest hit xD
3
@PatrychoO a jaaaaaak ;D
@macio_944 jednak zdecydowanie wolałabym chodzić nawet tydzień w nocy w Siedlcach niż jeden wieczór po Paryżu. Raz wyszłam w Hamburgu nocą jak byłam z koleżanką to myślałam, że zejdę na zawał
14
Kocham w Polsce to, że o godzinie 2 w nocy idę sobie przez miasto i nie boję się, że coś mi się stanie.
0
@Szklaner porównujesz hindusów do nich?
0
@MesQueUnClub_87 mój nr 1 zdecydowanie. :D byłam na kilkudziesięciu koncertach Hey + solowych Kasi. Mój must have w ciągu roku to 1-2 koncerty z Nosowską. Pojawiają się głosy, że moze będzie reaktywacja HEY. :')
2
@MesQueUnClub_87 cudowna piosenka. Jedna z moich ulubionych HEY. Moje najlepsze wspomnienie to Jarocin 2021, potężna ulewa podczas koncertu zespołu. Ludzie stali w tym deszczu i błocie, nikt się nie ruszył jak Kasia to śpiewała. Potem na koniec festiwalu w tym deszczu kilkanaście tysięcy ludzi wychodziło i śpiewało właśnie tę piosenkę. Ciary.
0
@marko111122 troszkę niższe kursy niż innych buków ale i tak oddaje koniec końców, że bez podatku. :D
1
@Ojciec5tkidzieci ten jak pamięta że dostałam bana xd ja nawet o tym zapomniałam
9
Jak ktoś lubi skandynawskie seriale/książki o seryjnych mordercach trzymające w napięciu to polecam ,,Kasztanowy Ludzik" na Netflixie. :) mimo, że to serial netflixowy to tego ich szaleństwa, produkcji duńskiej.
1
@escarabajo chociaż ,,Supermoce" po jakimś czasie mocno już mnie irytowały. Wolałam stare MG, a ostatni kawałek naprawdę dobry moim zdaniem to ,,I Ciebie też, bardzo". Te od 3 lat to takie meeh.
1
@escarabajo mi nie siadło ale będą tak tłuc w radio, że pewnie siądzie prędzej czy później
1
@macio_944 Biorę te co Ty na premierę na pewno+ jeśli będzie Ghost of Tsushima 2 kolekcjonerska to się skusze. :D oby to było jakoś rozłożone w czasie xD
6
@NeroTFP1 niesamowite, że Anita rzuca 10 metrów bliżej niż wtedy a i tak zdobyła medal. Jej rekordy długo nie będą pobite.
1
@Jaro1279 poleć piosenkę która zamknie mordę hejterom. Ja nigdy nie słyszałam żadnej jego piosenki więc chętnie ocenię najlepszą. :D
0
Anita na ten moment wice mistrzynią Europy. :D
3
Natalia Kaczmarek ze złotem, rekordem Polski i 3 wynikiem na świecie w tym sezonie. Brawo!!!
1
Po co on wystawiał taką jedenastkę xDDD
6
Nie no to są jakieś jaja xDXD
26
Na tiktoku trafiłam na live'a jakiegoś Ukraińca+/- 50-60 lat, który śpiewa patriotyczne piosenki z flagą bandery i jego portretem. XD napisałam, że jaki patriota taki bohater i zablokowali mi komentarze za naruszenie zasad społeczności. Cyrk na kółkach xD
15
@NeroTFP1 5 lat, śmiech na sali
23
@Mow_mi_Douglas xD okej. Jak dla mnie to te partie są tak samo złe.
30
@Mow_mi_Douglas 73% zagłosowało na PO/PiS. Nie ma ratunku, masz rację
2
@Transu96 chciałam coś powiedzieć o Twoich wątłych ramionach...
8
Trzecia Droga szybciej się skończyła niż zaczęła. XDDD