3

@Arcybiskup a Niemcy Nam podrzucają inżynierów xd

0

Lukaku xD kloc nad klocami

0

@cules100pro czekam aż wyjdą wszystkie. Pierwszy sezon rozczarowujący i bez podjazdu do GoT.

5

@Aferzysta no to jak zna, to powinien wiedzieć, że ludzie mają dość Macrona i polityki przyjmowania inżynierów z Afryki :)

66

Jak piłkarze krytykowali Katar za to ile ludzi umarło podczas budowania stadionów i organizowania Mundialu to wtedy UEFA się srała, że nie mieszamy polityki do sportu. Wychodzi taki Mekambe albo inny Dembelele i sobie mówi co chce na temat wyborów. XD co to jest za gówno organizacja to jest hit.

9

Nie ma wstydu, Holandia rozregulowana wali w trybuny. Szkoda, remis był do ubrania. Brawo Polska za taką postawę

9

Ile my takich bramek tracimy to jest hit xD

3

@PatrychoO a jaaaaaak ;D
@macio_944 jednak zdecydowanie wolałabym chodzić nawet tydzień w nocy w Siedlcach niż jeden wieczór po Paryżu. Raz wyszłam w Hamburgu nocą jak byłam z koleżanką to myślałam, że zejdę na zawał

14

Kocham w Polsce to, że o godzinie 2 w nocy idę sobie przez miasto i nie boję się, że coś mi się stanie.

0

@Szklaner porównujesz hindusów do nich?

0

@MesQueUnClub_87 mój nr 1 zdecydowanie. :D byłam na kilkudziesięciu koncertach Hey + solowych Kasi. Mój must have w ciągu roku to 1-2 koncerty z Nosowską. Pojawiają się głosy, że moze będzie reaktywacja HEY. :')

2

@MesQueUnClub_87 cudowna piosenka. Jedna z moich ulubionych HEY. Moje najlepsze wspomnienie to Jarocin 2021, potężna ulewa podczas koncertu zespołu. Ludzie stali w tym deszczu i błocie, nikt się nie ruszył jak Kasia to śpiewała. Potem na koniec festiwalu w tym deszczu kilkanaście tysięcy ludzi wychodziło i śpiewało właśnie tę piosenkę. Ciary.

0

@marko111122 troszkę niższe kursy niż innych buków ale i tak oddaje koniec końców, że bez podatku. :D

1

@Ojciec5tkidzieci ten jak pamięta że dostałam bana xd ja nawet o tym zapomniałam

9

Jak ktoś lubi skandynawskie seriale/książki o seryjnych mordercach trzymające w napięciu to polecam ,,Kasztanowy Ludzik" na Netflixie. :) mimo, że to serial netflixowy to tego ich szaleństwa, produkcji duńskiej.

1

@escarabajo chociaż ,,Supermoce" po jakimś czasie mocno już mnie irytowały. Wolałam stare MG, a ostatni kawałek naprawdę dobry moim zdaniem to ,,I Ciebie też, bardzo". Te od 3 lat to takie meeh.

1

@escarabajo mi nie siadło ale będą tak tłuc w radio, że pewnie siądzie prędzej czy później

1

@macio_944 Biorę te co Ty na premierę na pewno+ jeśli będzie Ghost of Tsushima 2 kolekcjonerska to się skusze. :D oby to było jakoś rozłożone w czasie xD

6

@NeroTFP1 niesamowite, że Anita rzuca 10 metrów bliżej niż wtedy a i tak zdobyła medal. Jej rekordy długo nie będą pobite.

1

@Jaro1279 poleć piosenkę która zamknie mordę hejterom. Ja nigdy nie słyszałam żadnej jego piosenki więc chętnie ocenię najlepszą. :D

0

Anita na ten moment wice mistrzynią Europy. :D

3

Natalia Kaczmarek ze złotem, rekordem Polski i 3 wynikiem na świecie w tym sezonie. Brawo!!!

1

Po co on wystawiał taką jedenastkę xDDD

6

Nie no to są jakieś jaja xDXD

26

Na tiktoku trafiłam na live'a jakiegoś Ukraińca+/- 50-60 lat, który śpiewa patriotyczne piosenki z flagą bandery i jego portretem. XD napisałam, że jaki patriota taki bohater i zablokowali mi komentarze za naruszenie zasad społeczności. Cyrk na kółkach xD

15

@NeroTFP1 5 lat, śmiech na sali

23

@Mow_mi_Douglas xD okej. Jak dla mnie to te partie są tak samo złe.

30

@Mow_mi_Douglas 73% zagłosowało na PO/PiS. Nie ma ratunku, masz rację

2

@Transu96 chciałam coś powiedzieć o Twoich wątłych ramionach...

8

Trzecia Droga szybciej się skończyła niż zaczęła. XDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?