clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@kondzix2115 misje poboczne w Wiedźminie > fabuła w większości gier xD
1
@tristan87 też sobie kupię, te gazetki to taki vibe dzieciństwa :D widziałam jeszcze albumy z naklejkami ale się nie zdecydowałam
0
@Cvzx czemu nie? Takiego na początek jak najbardziej. Teraz za 3,5k był Kross Esker 4.0.
https://kross.eu/pl/rowery/gravel/esker-4-0-ms-kremowy-czarny-polysk
Jak chciałam go kupić w sierpniu jak wchodził to kosztował 4,5.
0
@Cvzx nie myślałeś o gravelu? Ja się przesiadłam i nie żałuję
0
@Amidamaru pamiętam jak jeden tu nazwał go nowym Iniestą :v
1
@Pedri16Future jeśli przejdą przez naszą granicę nielegalnie i atakują polskich żołnierzy to owszem.
11
@adi7adi8 na świeczniku bo? XD może w końcu zacznijmy dbać o interesy POLAKÓW w ich kraju, a nie wiecznie ktoś jest ważniejszy?
2
Zrobić 50 metrów strefy od muru, zaminować, postawić znak i tylko patrzeć na śmiałków.
14
@marcin62 dlaczego nie wchodzi w grę?
3
@Aragorn33 oby ta partia raz na zawsze była pod progiem wyborczym.
14
Każdy kto chce przekroczyć nielegalnie granicę, atakuje strażników granicznych i nie stosuje się do poleceń powinien dostać kulkę. Tak czy nie?
1
@tomek8756 w tych okolicach zawsze kręci się dużo ludzi, smutne, że nikt nie zareagował. Zawsze na takie sytuacje noszę przy sobie gaz. Pewnie też by mnie skopali jak było ich więcej ale bym zareagowała.:/
0
@Katalończyk 99 oj tak. Ale zdałam sobie sprawę, że znam na pamięć wszystkie miny pana Żaka przez to że oglądałam milion razy Ranczo i Miodowe lata xd ale Bartłomiej Topa to geniusz
0
@macio_944 w Poznaniu, Teatr Apollo. :D teraz po różnych miastach jeżdżą z tą sztuką.
15
Wróciłam właśnie ze spektaklu ,,Kolacja dla głupca" w reż. Cezarego Żaka. Był on też główną postacią, razem z Bartłomiejem Topą. XD po 1670 nie mogłam na Niego patrzeć i tak mnie bawił. Tym bardziej, że w tej sztuce grał głupka więc po prostu tak się uśmiałam. :D jeszcze siedziałam w pierwszym rzędzie, więc czułam jakbym uczestniczyła w tym wszystkim. Polecam bardzo mocno. Nie zabrakło nawiązań do Rancza czy Miodowych Lat ze strony pana Żaka. Fajnie tak zobaczyć z metra aktorów którzy budowali Ci dzieciństwo. Za miesiąc wybieram się na Artur Barciś Show. :D
7
@Faro chłop się zachowuje jakby trenował 3 miesiące i go wywalili. XD dość czasu dostał, a gdyby nie nazywał się Xavi to poleciałby szybciej
6
Siara: kilka niedociągnięć ? a gdzie tu są dociągnięcia ? to jest jakaś
prowokacja Waldek jest superinteligentny gościu a to jest jakaś
prowokacja! Od razu się skuma, że coś się tu święci...
:((
0
Ciekawe jak Mbappe dogada się z Vinim. XD
8
@tristan87 Guardiola przed Anczelotem. XDD
0
@MESSIah16 Iniesta, Zidane, Xavi, Modric, Lampard
0
@Chaoss nie, ale podczas różnego łatwiejszy do upilnowania przez wysokich obrońców niż ktoś kto ma 185 cm.
0
@V e B 96 Vini będzie ją miał a dwójka która zmieniła footballu czyli Xavi i Iniesta nie. :)
1
@Trojanek23 którą strzela chłop który ma 170 cm wzrostu
4
@Lewy952468xx ta, chyba bebzun zastawi w lombardzie by było na gwiazdę
9
Najbardziej zwróciłam uwagę na 85 minutę. Schodzi Toni i świętuje już triumf, u Nas w analogicznej sytuacji przy 2:0 dla Nas, człowiek cały czas w stresie do końcowego gwizdka czy nasze gwiazdy wytrzymają i utrzymają wynik xD bo na pewno byłby jakiś wylew i karny. Detale
1
@PatrychoO 140. Zawsze coś :D w tym sezonie LM na Realu wygrane ponad 2k. :v
3
Dobrze, że po meczu z City postawiłam stówę że Real wygra LM. XD miesiąc ponad czekania na pieniądze ale łatwiutko
4
Wylew w finale LM przeciwko Realowi to standard. :D
0
Jest już jakieś przezwisko dla naszego nowego trenera? :D mam zaległości La Bambowe
23
@TR3YWAY ale jak to? Matki z dziećmi które umierają na granicy, mają ze sobą noże?