0

@marcin62 jak duża część osób nie ogarnęła, że żeby odpalić dodatek trzeba pokonać Radahna i Mohga

5

Człowiek myślał, że po żenującym sędziowaniu w La Liga i LM chociaż ME będzie trzymało poziom, a tylko dalej się irytuje. XD

2

Walimy Francję na łeb i wychodzimy z grupy

^^

2

To są jakieś jaja xD serio

2

Obrona to jest katastrofa. Inaczej nie da się tego ująć.

0

Brawo Krzysiek jazda z Nimiiii

1

Ale paździerz w obronie :/ nasi dramatycznie zestresowani

2

Zrobienie tatuażu na pół ręki w upał to nie był dobry pomysł. XD

0

@tristan87 Taaaaaaak!!! :D

7

55 min gry a Pedri wygląda jakby miał na OIOM trafić zaraz...

0

Ale tych samobójów pada na tym Euro ;o

1

Pedri w swoim stylu xd

3

@Pawlak1992 Tomasz Hajto - piłka nożna i gra w kręgle na przejściu dla pieszych

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@VegetaPolska weź pod uwagę, że jestem kobietą i moje przedramienie jest mniejsze od Twojego :D

0

@VegetaPolska no u mnie przedramię to 6h i tyle będę tu siedzieć.

0

@VegetaPolska ja robię całe przedramię a potem rękaw. :D przerwa na siku i kanapkę i jazda dalej

0

Za mną 2 h z 6h sesji. Pozdrawiam wszystkich wydziaranych xd

2

https://tvn24.pl/poznan/gortatowo-policjanci-znalezli-zwloki-zaginionej-39-letniej-natalii-st7969474

:/
Nie wiem jak w Polsce ale w Poznaniu to była głośna sprawa ostatnich dni. Dramat

1

Brawo Czesi! Ładna brameczka

23

Człowiek odpala Francję czy Belgię i liczy na dobry mecz, a tutaj takie niepozorne drużyny dają takie emocje. :D

3

2

Brawo Gruzja!!!

43

@AlphaNumeric strzelił 8 bramek w lidze w tym sezonie, w momencie kiedy Pedri czy De Jong siedzieli w szpitalu.

2

Francja z takim składem a gra takie gówno. Niebywałe. XD wygrają po golu samobójczym.

6

Czekam aż Mbappe będzie płakał z Vinim, że on tylko chce grać w piłkę

5

Ale szmaciarskje zachowanie xD

3

Ale się zalał krwią. Nieźle :/

3

Jak wpuścimy inżynierów to za 20 lat będziemy potęgą w piłce nożnej.

2

No i bardzo dobrze. Jazda :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?