clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin62 jak duża część osób nie ogarnęła, że żeby odpalić dodatek trzeba pokonać Radahna i Mohga
5
Człowiek myślał, że po żenującym sędziowaniu w La Liga i LM chociaż ME będzie trzymało poziom, a tylko dalej się irytuje. XD
2
Walimy Francję na łeb i wychodzimy z grupy
^^
2
To są jakieś jaja xD serio
2
Obrona to jest katastrofa. Inaczej nie da się tego ująć.
0
Brawo Krzysiek jazda z Nimiiii
1
Ale paździerz w obronie :/ nasi dramatycznie zestresowani
2
Zrobienie tatuażu na pół ręki w upał to nie był dobry pomysł. XD
0
@tristan87 Taaaaaaak!!! :D
7
55 min gry a Pedri wygląda jakby miał na OIOM trafić zaraz...
0
Ale tych samobójów pada na tym Euro ;o
1
Pedri w swoim stylu xd
3
@Pawlak1992 Tomasz Hajto - piłka nożna i gra w kręgle na przejściu dla pieszych
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@VegetaPolska weź pod uwagę, że jestem kobietą i moje przedramienie jest mniejsze od Twojego :D
0
@VegetaPolska no u mnie przedramię to 6h i tyle będę tu siedzieć.
0
@VegetaPolska ja robię całe przedramię a potem rękaw. :D przerwa na siku i kanapkę i jazda dalej
0
Za mną 2 h z 6h sesji. Pozdrawiam wszystkich wydziaranych xd
2
https://tvn24.pl/poznan/gortatowo-policjanci-znalezli-zwloki-zaginionej-39-letniej-natalii-st7969474
:/
Nie wiem jak w Polsce ale w Poznaniu to była głośna sprawa ostatnich dni. Dramat
1
Brawo Czesi! Ładna brameczka
23
Człowiek odpala Francję czy Belgię i liczy na dobry mecz, a tutaj takie niepozorne drużyny dają takie emocje. :D
3
@Comentateiro XD
2
Brawo Gruzja!!!
43
@AlphaNumeric strzelił 8 bramek w lidze w tym sezonie, w momencie kiedy Pedri czy De Jong siedzieli w szpitalu.
2
Francja z takim składem a gra takie gówno. Niebywałe. XD wygrają po golu samobójczym.
6
Czekam aż Mbappe będzie płakał z Vinim, że on tylko chce grać w piłkę
5
Ale szmaciarskje zachowanie xD
3
Ale się zalał krwią. Nieźle :/
3
Jak wpuścimy inżynierów to za 20 lat będziemy potęgą w piłce nożnej.
2
No i bardzo dobrze. Jazda :D