0

@Rust_Cohle 200-220 raczej, chyba, że masz czerwony albo czarny. No to jest w miarę dobra oferta. Jak masz kogoś z PS5 to możecie dzielić sobie gry wtedy wyjdzie taniej

1

@Rust_Cohle dysk pamięci możesz podpiąć bez problemu. :D ja mam dodatkowo 2tb

0

@Rust_Cohle napędu nie podepniesz, już niektórzy próbowali. PS5 digital nie będzie widział płyt. Jak ogrywasz 1 grę na pół roku to się opłaca, bo ceny w PS Store nie raz są zawrotne... :/ Lepiej poczekaj na wersję z napędem.

0

@KrystianR nie, możesz normalnie kupować płyty i gry. Gamepass po prostu umożliwia ściąganie i korzystanie z gier w ramach subskrypcji. Nikt Ci nie zabroni kupić gry cyfrowo (w przypadku Xboxa Series S). Ja ze swojej strony polecam PS4. ^^ gry w które syn na pewno nie grał stoją używane po 30-40 zł za płytę, masz normalnie napęd i zawsze to coś innego. :)

0

@VegetaPolska gram prawie od premiery i na razie wszystko śmiga. :D a już nerwy przy Returnalu miałam :/
@Rust_Cohle najlepiej to samemu śledzić po prostu albo jakiś pepper, oni też często o tym piszą.
@KrystianR no to jest subskrypcja, więc wykupujesz dostęp np na rok i przez rok grasz, jak mija czas i nie przedłużysz to nie masz dostępu do gier. W Game Passie mnie wkurza to usuwanie tytułów. :/ Grasz w coś, na chwilę zająłeś się czymś innym, chcesz wrócić a tam już gra usunięta po jakimś czasie...

2

@Rust_Cohle czyli nadal polujesz? :D będę oznaczać luz

0

@KrystianR najszybciej patrz na allegro. Ostatnio na jakimś Smart week były w dość fajnej cenie. Ogólnie z Series S nie ma takiego problemu jak z X czy PS5.

1

@Chaoss no myślę, że z tych wszystkich januszowych ofert ta jest całkiem spoko. No PS4 Slim teraz trzyma cenę, bo przestali ją produkować (niektóre modele) i wszystkie PS4 PRO także. :D

1

@Lionel_Messi10 no jak masz w co grać na PS4 to pewnie, tym bardziej, że większość gier i tak wychodzi na obie platformy. Ja się cieszę, że ograłam Demon's Souls i Returnala z tych typowo next genowych :D dla tych gier warto było kupić PS5 już teraz.

1

@Jakchcesz nic nie zapiłam xD po prostu bądź wierny PC.


Hehe, Bloodborne. ( ಠ ͜ʖಠ)

1

@MesQueUnClub_87 no przed świętami jak się wszyscy obudzą by dzieciakom kupić pod choinkę to za używkę byś dostał 3k. :D

0

@Jakchcesz przecież Ty jesteś pececiarz. :p

2

@Lionel_Messi10 nie spadnie + dostępność konsoli od czasu kiedy spłonęła fabryka w Japonii też spada. :D rok prawie od premiery, przez moment było dość dużo zestawów a teraz znów walka.

0

@Jakchcesz ja nie panimaju

4

https://www.mediaexpert.pl/gaming/playstation-5/konsole-ps5/konsola-sony-playstation-5-dualsense-czarny-ghost-of-tsushima-directors-cut

Jak ktoś szuka PS5. Raczej przed świętami już lepszych ofert nie będzie. Zamawiać można telefonicznie. :D

0

@Gall a Dembele póki co coś ugryzł? :D Jak ugryzie, to wycofam.

6

Ter Stegen w końcu coś wybija, a nie tak jak od roku, że co w bramkę to gol :D

5

@FC1899Barca i co z tym Fatim tam mówiłeś?

1

Ansuuuuuuuuuuuuu

0

Fati rozbiega to

0

Karny i co, znów zmarnują? XD

0

@Rust_Cohle łiiii tam. XD nie dopisuj historii.

10

Zazdroszczę tym, którzy nadal wierzą w Dembele. XD

0

@Rust_Cohle no wchodzisz w trofea, patrzysz na opis tych trofeów co trzeba zrobić by zdobyć pucharek. :D

0

@Rust_Cohle zależy od gry i jak twórcy wymyślą sobie trofea. Np w Wiedźminie platynę można zrobić przechodząc grę tylko na Droga ku zagładzie, ale w większości gier nie ma takich wymogów.

2

Czemu on zakończył te połowę w takim momencie? XD

28

Leci piłka, jeden nad nią przeskoczył, drugi się minął a trzeci zepsuł. XD

6

@FC1899Barca XD gościu wraca po kontuzji

0

@Rust_Cohle nie, nie ma poziomu trudności. Ogólnie trofki są mega proste. :D @tadzik447 ja w Wiedźmina wbiłam, szukanie tych wszystkich kart do gwinta trochę mi napsulo nerwów :D tyle partii stoczonych...

0

@tadzik447 no powiem Ci, że mega mnie wciągnęła :D i od premiery grałam codziennie.
@ObiektywnyKibic121 zapisze sobie ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?