clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@Sau_Ron Czy z Xavim mamy nie wiem, wiem, że z Koemanem na pewno byśmy nie mieli.
3
@Woland10 Twoje prowokacje są coraz mniej realne. Kiepsko to wygląda. Nawet trollować nie umiesz. Przykro się na to patrzy :(
1
@MesQueUnClub_87 ja platyny nie mam bo zostało mi kilka tych opowieści do odblokowania, ale mam zamiar wrócić do tej gry więc na luzie. :D
0
@Jakchcesz tak myślałam, że Ty jesteś za to odpowiedzialny :/
0
@MesQueUnClub_87 ja w słuchawkach które specjalnie kupiłam do tej gry. :D super doświadczenie.
0
@kolomen2 usunął konto, zostaw go w spokoju człowieku
1
@Danny Gaucho przy niedzieli jesteś taki niemiły? ^^
1
@Ghotti ale Ty jesteś cham ;(
2
@Ghotti chyba Ty. Ja w kuchni jestem mistrzynią ^^
@Jakchcesz tak, bo na 13 do roboty więc zrezygnowałam z śniadań xD
24
Aż sobie zrobiłam makaron w sosie kurkowym z polędwiczką z kurczaka by uczcić ten piękny dzień. :D
1
@Jakchcesz no i Bloodborne, c'nie? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
1
@MesQueUnClub_87 Elden Ring, Dying Light II, Hogwarts Legacy, A Plague Tale Innocence II i Hellblade II.
5
Puć to chyba szampana otworzył jak w Sylwestra. Gorzej jak następny trener będzie miał go gdzieś. XD
0
@Objectivo tak. :D trochę nerwów straciłam ale ukończyłam ^^
1
@MesQueUnClub_87 polecam Returnal. ^^
0
@gumaz robię bułki. :D
@maroon to był żart xd
1
@Objectivo podobno gry w Plusie na listopad to będzie dopiero szajs. XD
1
@Objectivo widziałam, mega kupa. No ale w sumie to było mam wrażenie takie na szybko. ;/ Nie było wielkiego oczekiwania tak jak na to poprzednie to i poziom był taki 1/10.
3
Xavi jako trener, Iniesta wraca do pomocy, Alves na obronę, zimą ściągnąć Pedro. Gorzej niż teraz by nie było. :D
4
Wchodzę, widzę główną wiadomość i na mojej twarzy pojawia się uśmiech. :D
1
@macio_944 tylko nie powiedział jaką przyszłość ^^
7
Na Camp Nou to powinni bilety rozdawać niewidomym. Może im będzie się podobać.
9
Jak ja się cieszę, że tu jesteście i nie jestem w tym sama. XD przynajmniej się człowiek pośmieje.
0
Hahahahah Luuk xD
1
Piłkarze Barcy to tak się zachowują jakby musieli zagrać, a potem prysznic i wracają sobie do swojej chatki, żonki, dzieci jak mają czy konsoli. Zero gryzienia trawy, zero motywacji, nawet sportowej złości. To jest najgorsze. Taki Paulinho gryzł trawę i biegał chociaż... To samo Vidal, tak bezjajecznej i słabej Barcelony chyba nie widziałam nigdy.
2
W Barcy kolonia z Francji, a teraz z Holandii kompletnie się nie sprawdziła. Jednak zaciąg z Ameryki Południowej był najlepszy.
8
Dawno nie widziałam tak źle grającej drużyny jak Barcelona.
3
Ale Rudemu Betonowi szykuje się gorąca i świeżutka wymóweczka.
0
@macio_944 mnie też. XD rynce opadajo
0
@macio_944 1:0 Macio.