10

@Sau_Ron Czy z Xavim mamy nie wiem, wiem, że z Koemanem na pewno byśmy nie mieli.

3

@Woland10 Twoje prowokacje są coraz mniej realne. Kiepsko to wygląda. Nawet trollować nie umiesz. Przykro się na to patrzy :(

1

@MesQueUnClub_87 ja platyny nie mam bo zostało mi kilka tych opowieści do odblokowania, ale mam zamiar wrócić do tej gry więc na luzie. :D

0

@Jakchcesz tak myślałam, że Ty jesteś za to odpowiedzialny :/

0

@MesQueUnClub_87 ja w słuchawkach które specjalnie kupiłam do tej gry. :D super doświadczenie.

0

@kolomen2 usunął konto, zostaw go w spokoju człowieku

1

@Danny Gaucho przy niedzieli jesteś taki niemiły? ^^

1

@Ghotti ale Ty jesteś cham ;(

2

@Ghotti chyba Ty. Ja w kuchni jestem mistrzynią ^^
@Jakchcesz tak, bo na 13 do roboty więc zrezygnowałam z śniadań xD

24

Aż sobie zrobiłam makaron w sosie kurkowym z polędwiczką z kurczaka by uczcić ten piękny dzień. :D

1

@Jakchcesz no i Bloodborne, c'nie? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

1

@MesQueUnClub_87 Elden Ring, Dying Light II, Hogwarts Legacy, A Plague Tale Innocence II i Hellblade II.

5

Puć to chyba szampana otworzył jak w Sylwestra. Gorzej jak następny trener będzie miał go gdzieś. XD

0

@Objectivo tak. :D trochę nerwów straciłam ale ukończyłam ^^

1

@MesQueUnClub_87 polecam Returnal. ^^

0

@gumaz robię bułki. :D
@maroon to był żart xd

1

@Objectivo podobno gry w Plusie na listopad to będzie dopiero szajs. XD

1

@Objectivo widziałam, mega kupa. No ale w sumie to było mam wrażenie takie na szybko. ;/ Nie było wielkiego oczekiwania tak jak na to poprzednie to i poziom był taki 1/10.

3

Xavi jako trener, Iniesta wraca do pomocy, Alves na obronę, zimą ściągnąć Pedro. Gorzej niż teraz by nie było. :D

4

Wchodzę, widzę główną wiadomość i na mojej twarzy pojawia się uśmiech. :D

1

@macio_944 tylko nie powiedział jaką przyszłość ^^

7

Na Camp Nou to powinni bilety rozdawać niewidomym. Może im będzie się podobać.

9

Jak ja się cieszę, że tu jesteście i nie jestem w tym sama. XD przynajmniej się człowiek pośmieje.

0

Hahahahah Luuk xD

1

Piłkarze Barcy to tak się zachowują jakby musieli zagrać, a potem prysznic i wracają sobie do swojej chatki, żonki, dzieci jak mają czy konsoli. Zero gryzienia trawy, zero motywacji, nawet sportowej złości. To jest najgorsze. Taki Paulinho gryzł trawę i biegał chociaż... To samo Vidal, tak bezjajecznej i słabej Barcelony chyba nie widziałam nigdy.

2

W Barcy kolonia z Francji, a teraz z Holandii kompletnie się nie sprawdziła. Jednak zaciąg z Ameryki Południowej był najlepszy.

8

Dawno nie widziałam tak źle grającej drużyny jak Barcelona.

3

Ale Rudemu Betonowi szykuje się gorąca i świeżutka wymóweczka.

0

@macio_944 mnie też. XD rynce opadajo

0

@macio_944 1:0 Macio.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?