clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Umtiti przy Vinim to Brat Pitt.
0
@Benz ciasteczko siedzi na ławce. Najpiękniejszy Asensio
6
Jeśli wymuszał to dać żółtą kartkę a nie...
11
Weźcie mi tego Viniciusa. Co za gęba. XD
5
Frankie co za drewno.
1
Nie piszcie, że Real słabo bo zaraz strzelą. Tak to działa niestety. :D ale ten Real gra dobrze
2
Pierwszy mecz od dawna kiedy nikt nie pisze, że Ramos czerwo pewniak. :(
9
Mam ciary, dawno nie było takiego widoku, takiego śpiewu i takich emocji. Vamosss
7
Oddajcie serce dla tych kibiców panowie :(
4
Siedzę w pracy w koszulce Barcy (wyjazdowa z zeszłego sezonu, ta różowa) i wszyscy co przychodzą to: hihi, hehe Real wygra. Mam nadzieję, że Barca utrze im nosa. :D
0
@Łukasz II Whiskey in the Jar na Rynku w Poznaniu, Fat Bob Burger ul. Kramarska (najlepsze burgery), a jak chcecie zjeść spoko potrawy w rozsądnej cenie to polecam Bar-a-Boo albo Manekina.
4
Co dziś La Rambla je na obiad? Ja od rana robiłam gołąbki. :D wyszły prima sort
3
@Ojciec5tkidzieci na takie filmy trzeba mieć nastrój. :D ja uwielbiam wszystkie filmy z Leslie Nielsenem. :D Naga Broń, Szklanką po łapkach i Ściągany TOP :D
0
@kamil1989 też polecam. Byłam tam parę razy mimo, że nie piję piwa tam podobno jest bardzo dobre. :D
1
@l0Messini jak mi nic nie było, tylko jestem poobijana mam jechać na SOR? Potem ktoś komu faktycznie coś jest będzie czekał 8h, bo ja z obdartym kolanem będę im zawracać dupsko? :D dziś czuje się jakbym miała zakwasy i tyle. Nic mi nie jest, nie będę robić afery.
0
@(C)Puyol Trylogia Baztan
0
@FranekCastle zakończenie jako tako spoko ale spodziewałam się czegoś lepszego.
0
@HighestInTheRoom nie chodzę. XD ale do roboty też tak biegłam by się nie spóźnić :D
1
@Armin96 nie spisałam bo zależało mi żeby ta pani się uspokoiła po prostu. Nie chciałam jej dokładać, a rower na 99% nie jest uszkodzony bo dojechałam nim do pracy.
1
@AmigoBlancos oglądałam w kinie. Zapadła mi w pamięci rola Kuleszy i ,,buty polił"
1
@HighestInTheRoom niee xD ja mam 27 lat a nie 77 i na pewno bym się tak nie zachowała na pasach + tak jak panowie mówią byłam na rowerze :D
2
@panczo dzięki, staram się zawsze być ludzka i być po prostu dobrym człowiekiem. Szkoda, że ciągle dostaje za to po dupie. :D
1
@Rewolucja123 bez przesady z tym sądem.
@AxelF tak, bo ona mnie zahaczyła tylko :D
@Transu96 nie interesuj się :p
@koksik2700 sprawdzę rower, wiadomo ^^ dlatego dziś piechotą i na autobus.
2
@Encore gdybym nie jeździła ostrożnie na rowerze, to tyle razy auto wymusiło na mnie pierwszeństwo, że gdyby nie hamulec i refleks to byśmy nie gadali xD
2
@nvidd teraz są nowe tabletki Ketokaps czy jakoś tak, ta sama substancja czynna co Ketonal ale połowę tańsze. A oprócz tego to bez recepty Ibum Express albo Mig400. Na stłuczenie to raczej jakaś maść :(
7
@Lionel_Messi10 najlepsze jest to, że ja ją widziałam i próbowałam uciekać tym rowerem, a ona jechała wprost na mnie xD kompletnie nie patrzyła na drogę. Cud, że to było przy parkingu i nie było prędkości.
@Encore podobno dobro wraca, a ja ciągle robie dobre uczynki i gówno mam. ;( Jak nie ratowanie jeża, to oddałam portfel z 400 zł, teraz odpuściłam babie wypadek. Ciekawe kiedy wróci, jak myślisz Enkor?
5
@JimMorrisonFCB ja nie narzekam jeśli chodzi o serwis Decathlon, a jak coś to ojciec mi zrobi wszystko. Trochę pomarudzi, nasłucham się, że bez Niego zginę ale naprawi i wymieni wszystko :D
8
@Encore ten to tylko o pieniądzach. :D na końcu ona mnie trzasnęła a ja ją uspokajałam i pocieszałam xD
3
@JimMorrisonFCB łańcuch spadł, trochę jest obdarty ale ogólnie chyba działa. Ostrożności wrócę do chaty autobusem i jutro na spokojnie się mu przyjrzę z ojcem :(
2
@david89 spoko ale nawet nie wywinęłam orła w powietrzu, lądowanie też takie 3/10 :/