clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tadzik447 no powiem Ci, że mega mnie wciągnęła :D i od premiery grałam codziennie.
@ObiektywnyKibic121 zapisze sobie ^^
0
@Rust_Cohle platyna w Odyssey bodajże +/- 120 godzin. :D w FC6 zostało mi parę trofek ale niezbyt skomplikowanych więc szybko wpadnie mam nadzieję. @KapiFCB do momentu opuszczenia Norwegii i początki w Anglii były spoko ale potem jakoś mi się dłużyło :/ do dodatków za bardzo nie siadłam bo od razu mnie odrzuciły.
1
Właśnie skończyłam Far Cry 6 na PS5. Ukończenie zajęło mi ok 50 godzin, zostało kilka trofek do platyny którą wbiję. Może odgrzewany kotlet, ale klimat kiedy jedziesz swoim autem El Presidente, a w radio leci Makarena, Hawana albo inne hity... :D niektóre misje zrobione na luzie, były też momenty chwytające za serce, główny bohater nie jest irytujący. Nowy Far Cry > Nowy Assassin's Creed jak dla mnie, mimo że jestem fanką tej drugiej serii. Polecam :D
0
@Ghotti XD @Tollusiek bo ja dzwoniłam.
0
@Bocheno1 XDD ok
0
@tomek8756 ja nic nie robię. ;( Wysyłaliśmy sobie tylko gify z Roberto i Koemanem. Ech. :D
1
@Qlewer zresztą. Może mieć i 5 żon. XD @Danny Gaucho nic nie robiłam :(
0
@Danny Gaucho XD nic nie wiem.
Edit: jakbyś nie wiedział on nie ma żony. :V
0
@Ghotti żyjesz człowieku czy co?
2
@HarveySpecter oglądałam w domu przy 3:0 uwierzyłam, potem 3:1 i już byłam mega smutna. Potem 4:1, przy 5:1 już się darłam przy każdym kontakcie z piłką a przy 6:1 usiadłam na ziemi i płakałam, tak mi emocje puściły. XD
1
@koksik2700 no i znów mam ochotę przejść tę grę. XD
0
@eydeem od PS5. Robi mega wrażenie.
2
Eric ma taką twarz, że jakby mi coś zrobił to nie potrafiłabym go opisać na policji. Człowiek podobny do nikogo :D
3
@MarioVeB! No ja mam w planach dać dzieciom słodycze, trochę sobie pożartować i tyle. Jak ktoś ma z tym problem... Jego sprawa. :D
5
@Nazio87 Ojej ojej
5
Planujecie coś na Halloween? :D ja mam gotowy strój (w sumie ciężko to nazwać strojem xD), a w zasadzie maskę doktora plagi. :D założę płaszcz, czarne spodnie, czarne buty, peleryne, białe rękawiczki i będę szukać dzieci które zbierają cukierki. Jak się nie będą bały zbliżyć to mam uszykowane kinderki :D
2
@koksik2700 fake touch. XD
1
@FC1899Barca ja mam ten tel prawie od roku i zastanawiam się nad wymianą przez tzw fake touch. :/ Ekran dotykowy czasami szaleje
1
@FC1899Barca i ta Yennefer z wiecznie zbolałą miną...
15
@DonMatteo901 zastanawiam się co oni mają w głowie. Myślą, że co sędzia zrobi? Krzyknie: dobra chłopaki wracamy i gramy jeszcze 3 minuty bo Brazole tak chcą?
XD
1
@Fenyx na liście gier będą jako odrębne gry (w sensie Valhalla) ale możesz użyć tych samych zapisów gry, a trofea zaczną się same wbijać. Ja tak mialam. :D
1
@Jakchcesz pograłam w 1 i 2 dodatek z godzinę w każdy i mnie znudził xD
7
@szymon6847 ćpuny do wora... :D a tak serio, to z krwi chyba nic nie wyjdzie. W cebulkach włosów zostaje na bardzo długo.
1
@Arkon uwielbiam tego aktora. Właśnie kupiłam sobie najnowszą książkę o nim i czytam ^^
0
@hardmind Literowka :D no jeszcze jakby mi dawali za samo to, że jestem kobietą. Właśnie nie dają ;( @chudinhomc taaaak :D
3
@Arkon Clint Eastwood i Artur Barciś.
1
Pamięta ktoś z Was wysokobudżetowy film ,,Bułgarski Pościg" albo ,,Wściekłe pięści węża"? Obejrzałabym sobie to. :D
0
@Rust_Cohle pewnie nieprędko bo w Japonii spaliła się fabryka jakichś części elektronicznych i teraz to w ogóle będzie przestój. XD widziałam, że Media Markt co jakiś czas wrzuca jakieś konsole
1
@escarabajo bo mnie to wzrusza i mam wrażenie, że to mrzonki... @ranger3120 ten co zawsze dowali do pieca. XD
9
Chciałabym żeby 1 mecz Xaviego na Camp Nou odbył się przy pełnym stadionie, skandującym ,,Xavi, Xavi" a potem zacznie się nasz piękny sen. :(