clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Adek02 mój ojciec od 30 lat jest kierowcą zawodowym. Jeździ za granicę, przyjeżdża do domu w tygodniu na kilka godzin i na weekendy ale zdarzało się, że nie było go całymi tygodniami kiedyś. Ciężka na pewno, bo widzę po ojcu jak wraca i od razu idzie spać. :D dobrze płatna na pewno jeśli jeździsz po Europie
3
@panczo mam dokładnie tak samo. Piłki nożnej w której się zakochałam już nie ma i nie ma też już takiej zajawki.
10
@Nieznajomy kopnięcie w głowę i zastanawiasz się czy to czerwona kartka?
0
@Rewolucja123 wjechał z buta w głowę Firminho.
1
@Colon dalej jest lepiej, zdecydowanie. ^^
1
@LucaMancini tylko z napędem. Tym bardziej, że Sony znów podniosło ceny niektórych gier na PS Store.
2
@Ghotti nie ma mowy. Mój jedyny afrodyzjak to kebab :D
1
@Kgorecki2500 Burger drwala pewnie w grudniu już będzie. :D
1
@Azi nie jesteś. Nic nie instaluj.
0
@Ghotti nic mi nie zatkało, bo zaraz o coś innego będziesz beczał :*
0
@Ghotti hahahaha xD
0
@Jakchcesz trochę podobne do FC5 ale klimat i ogólnie gra bardzo mi się podoba. Nie słuchaj @Ghotti bo on nie może kupić dachówki i jest sfrustrowany.
0
@Ghotti ale co się jaram to moje :D
0
@Jakchcesz w takim razie muszę się pośpieszyć z FarCry6. ^^ @Ghotti widziałam na fb, że ma wyjść ale że tak szybko to nie myślałam. Widziałam tylko okładkę i że wkrótce xD
1
@Joe_Pesci jak będę data premiery to biorę za każde pieniądze. :D
2
@deyna2018 jak będziesz szukać w Asasynach drugiego Wiedźmina to zawsze się rozczarujesz. :D ja ze swojej strony polecam Bayeka i Assassin's Creed Origins.
0
@Jakchcesz nie, sama zdobyłam ^^
0
@Jakchcesz Sekiro najtrudniejsze z wszystkich :D podejmij się wyzwania. ^^
https://zapodaj.net/cc2b9181d0c7c.jpg.html
@Fenyx dzięki :D
1
@Fenyx ;((( widziałam właśnie na FB. Mega smutek. No ja dobrą recenzentką nie będę bo jestem fanatyczką FS więc nie będzie obiektywne. :D
@Jakchcesz zaraz dostaniesz :D Sekiro w ogóle przeszedłeś? Ja ostatnio nawet wymęczyłam Returnala xD
0
@MesQueUnClub_87 na PS5 warto. Ja się bawię super.
74
Mame nie teraz, maszyna ruszyła
4
@Dankhog no faktycznie, bo wygrywamy 5:1 to można go zdjąć.
1
@tadzik447 kupisz kebsa i jesteśmy kwita. To chciał powiedzieć @Ghotti xD
0
@tadzik447 no niestety, nie mam % od wygranych ;(
9
Sędzia czeka aż Legia strzeli xD
11
A jakby tak Legia spadła? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Ale strzelił xdddd
0
Nasi niech wymyślą jakiegoś covida w 1 drużynie przed meczem z Bayernem i niech wyślą młodzików bo będzie katastrofa...
1
@Jakchcesz na NG+ pewnie. :D ja mam zasadę, że wbijam platynę w grach sama a potem do luźnego polatania spoko. :D pewnie nie będzie można, tak jak mówisz :(
0
@Jakchcesz kto by dostawał w czapę to by dostawał. :D w Fifę byś mnie pewnie porobił ale nie w soulslike.^^