2

@Adek02 mój ojciec od 30 lat jest kierowcą zawodowym. Jeździ za granicę, przyjeżdża do domu w tygodniu na kilka godzin i na weekendy ale zdarzało się, że nie było go całymi tygodniami kiedyś. Ciężka na pewno, bo widzę po ojcu jak wraca i od razu idzie spać. :D dobrze płatna na pewno jeśli jeździsz po Europie

3

@panczo mam dokładnie tak samo. Piłki nożnej w której się zakochałam już nie ma i nie ma też już takiej zajawki.

10

@Nieznajomy kopnięcie w głowę i zastanawiasz się czy to czerwona kartka?

0

@Rewolucja123 wjechał z buta w głowę Firminho.

1

@Colon dalej jest lepiej, zdecydowanie. ^^

1

@LucaMancini tylko z napędem. Tym bardziej, że Sony znów podniosło ceny niektórych gier na PS Store.

2

@Ghotti nie ma mowy. Mój jedyny afrodyzjak to kebab :D

1

@Kgorecki2500 Burger drwala pewnie w grudniu już będzie. :D

1

@Azi nie jesteś. Nic nie instaluj.

0

@Ghotti nic mi nie zatkało, bo zaraz o coś innego będziesz beczał :*

0

@Ghotti hahahaha xD

0

@Jakchcesz trochę podobne do FC5 ale klimat i ogólnie gra bardzo mi się podoba. Nie słuchaj @Ghotti bo on nie może kupić dachówki i jest sfrustrowany.

0

@Ghotti ale co się jaram to moje :D

0

@Jakchcesz w takim razie muszę się pośpieszyć z FarCry6. ^^ @Ghotti widziałam na fb, że ma wyjść ale że tak szybko to nie myślałam. Widziałam tylko okładkę i że wkrótce xD

1

@Joe_Pesci jak będę data premiery to biorę za każde pieniądze. :D

2

@deyna2018 jak będziesz szukać w Asasynach drugiego Wiedźmina to zawsze się rozczarujesz. :D ja ze swojej strony polecam Bayeka i Assassin's Creed Origins.

0

@Jakchcesz nie, sama zdobyłam ^^

0

@Jakchcesz Sekiro najtrudniejsze z wszystkich :D podejmij się wyzwania. ^^
https://zapodaj.net/cc2b9181d0c7c.jpg.html

@Fenyx dzięki :D

1

@Fenyx ;((( widziałam właśnie na FB. Mega smutek. No ja dobrą recenzentką nie będę bo jestem fanatyczką FS więc nie będzie obiektywne. :D
@Jakchcesz zaraz dostaniesz :D Sekiro w ogóle przeszedłeś? Ja ostatnio nawet wymęczyłam Returnala xD

0

@MesQueUnClub_87 na PS5 warto. Ja się bawię super.

74

Mame nie teraz, maszyna ruszyła

4

@Dankhog no faktycznie, bo wygrywamy 5:1 to można go zdjąć.

1

@tadzik447 kupisz kebsa i jesteśmy kwita. To chciał powiedzieć @Ghotti xD

0

@tadzik447 no niestety, nie mam % od wygranych ;(

9

Sędzia czeka aż Legia strzeli xD

11

A jakby tak Legia spadła? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Ale strzelił xdddd

0

Nasi niech wymyślą jakiegoś covida w 1 drużynie przed meczem z Bayernem i niech wyślą młodzików bo będzie katastrofa...

1

@Jakchcesz na NG+ pewnie. :D ja mam zasadę, że wbijam platynę w grach sama a potem do luźnego polatania spoko. :D pewnie nie będzie można, tak jak mówisz :(

0

@Jakchcesz kto by dostawał w czapę to by dostawał. :D w Fifę byś mnie pewnie porobił ale nie w soulslike.^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?