clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gaucho Marek Citko z bazaru...
2
@ElTomas pani kasjerka w Lidlu jest traktowana gorzej niż pani kasjerka na stacji benzynowej? Skąd Ty to wziąłeś? Bo urząd to nie jest prywatna firma? A tutaj zamknęło się przede wszystkim prywatne? :D
0
@Alex66 dobra, widzę, że nie rozumiesz. Uczepiłeś się tej koszuli jak rzep psiego ogona. Chodzi o sam fakt, że dużo ludzi zwyczajnie ma czas tylko w niedzielę by cokolwiek kupić a od 3 lat ta możliwość jest ograniczona.
5
@ElTomas albo wszyscy chodzą do pracy, albo nikt z małymi wyjątkami. Wtedy zamykamy restauracje, kina i zostaje otwarta jedna stacja benzynowa w mieście.
6
@tadzik447 no ale kupuje i jest z tym duży problem. Ja chodzę do roboty w niedzielę, moi znajomi również, nie rozumiem czemu akurat pani na kasie ma być uprzywilejowana a inni nie? Zamykamy wszystko albo nic. @Alex66 no argumentu o Bogu to się nie spodziewałam. To otwórzmy sklepy dla osób niewierzących, a wierzący niech siedzą w domu :D
27
@Alex66 uwielbiam ten argument :D czemu w Niemczech... Bo to inny kraj? Jak bierzemy od nich wszystko to weźmy też ceny w sklepach i zarobki, a nie tylko pojedyncze rzeczy, które akurat nam pasują. :D
17
@tadzik447 no ale mają dzień wolny w tygodniu. Nie, nie mieszka sam ale jak trzeba mu kupić spodnie czy koszulę to już jest problem bo musi to przymierzyć a nie ma gdzie bo galerie zamknięte. A co ze studentami którzy mogli dorabiać tylko w weekendy? Dlaczego nikt o nich nie myśli?
71
@tadzik447 no ale żeby wyjechać na weekend to trzeba gdzieś zatankować, w restauracji coś zjeść i to już jest w porządku? :D
40
@ElTomas no np to, że mój ojciec jak jest kierowcą międzynarodowym i nie ma go od poniedziałku-soboty w domu to nie ma za bardzo gdzie w niedzielę zrobić zakupów? Że studenci dzienni, będą mogli sobie dorobić, a teraz nie mogli?
59
Lidle będą punktami pocztowymi i będą otwarte w niedzielę niehandlowe. No i prima sort :D
0
Tiba golazooo :D
0
Ale Marchwiński padł. Oby nic mu nie było.
0
@tomek8756 nie. Przechorowałam, zaszczepiłam się dwa razy i wystarczy. Nie mam obniżonej odporności więc...
0
Wszyscy tak wspominają ten Bayern, to ja dam coś na poprawe humoru.
Co to był za mecz...
6
@norbi77 https://images.app.goo.gl/jz2szoB7F5dyPHLs8
1
@JohnA Najlepiej w grudniu brać pakiety w C+ bo wtedy mają promocje. Luzik.
1
@JohnA ja płacę za canal+ pakiet filmowy, wszystkie HBO, pakiet Polsat Premium z Ligą Mistrzów i wszystkie Eleveny (ogólnie wszystko co można mieć, to ja mam. Nie będę wszystkiego wymieniać xd) miesięcznie 115 zł.
0
@Pawlusek nie kombinuj, tylko idź do dermatologa
3
@JohnA Canal+ Eleven 1,2,3,4 i Polsaty Premium, a od przyszłego sezonu jeszcze Viaplay.
30
Kiedyś się śmiali, że Arsenal wiecznie czwarty. XD teraz to oni by chcieli mieć 4 miejsce.
0
@Encore na grupkach poświęconych piłce nożnej na FB są takie ananasy. :D
1
Podziwiam ludzi, którzy myślą, że jak Ronaldo poszedł do ligi angielskiej to od razu zdobędzie ZP. Jakby to było 4 lata temu, a nie teraz to tak. XD
27
@reloaded ale śmieszne. Jakby chodziło o kobietę, też byś tak boki zrywał?
4
No i dobrze, że CR7 w United. Szkoda, że Messi jednak nie w City to może by się panowie w końcu spotkali na ten obiad, który Cris kiedyś proponował na gali ZP :D
0
@don'T.R.I.P.e mam nadzieję, że za kilka lat znów będziemy na szczycie za sprawą młodych.
3
@Ghotti Ty nie jesteś, kłamiesz. @LS my to kibice Barcy więc się utożsamiamy z klubem :D
4
Na to wychodzi, że tylko Barca jest biedna xD
6
Barca nie powinna się ugiąć przed Moribą i jego starym tylko posadzić go na trybunach na rok. Byłaby nauczka dla następnych młodziaków, którzy prosto podadzą piłkę i już miliony w głowie. Gówniarz siedzi rok na trybunach, nie trenuje i ciekawe kto za rok się skusi na tę gwiazdeczkę.
3
@Rust_Cohle piękna gra słów. 5+ dostaniesz.
0
@Rust_Cohle też tak myślę, że tę bądź co bądź emeryturę trochę w City mu wybaczą :D