1

@Gaucho Marek Citko z bazaru...

2

@ElTomas pani kasjerka w Lidlu jest traktowana gorzej niż pani kasjerka na stacji benzynowej? Skąd Ty to wziąłeś? Bo urząd to nie jest prywatna firma? A tutaj zamknęło się przede wszystkim prywatne? :D

0

@Alex66 dobra, widzę, że nie rozumiesz. Uczepiłeś się tej koszuli jak rzep psiego ogona. Chodzi o sam fakt, że dużo ludzi zwyczajnie ma czas tylko w niedzielę by cokolwiek kupić a od 3 lat ta możliwość jest ograniczona.

5

@ElTomas albo wszyscy chodzą do pracy, albo nikt z małymi wyjątkami. Wtedy zamykamy restauracje, kina i zostaje otwarta jedna stacja benzynowa w mieście.

6

@tadzik447 no ale kupuje i jest z tym duży problem. Ja chodzę do roboty w niedzielę, moi znajomi również, nie rozumiem czemu akurat pani na kasie ma być uprzywilejowana a inni nie? Zamykamy wszystko albo nic. @Alex66 no argumentu o Bogu to się nie spodziewałam. To otwórzmy sklepy dla osób niewierzących, a wierzący niech siedzą w domu :D

27

@Alex66 uwielbiam ten argument :D czemu w Niemczech... Bo to inny kraj? Jak bierzemy od nich wszystko to weźmy też ceny w sklepach i zarobki, a nie tylko pojedyncze rzeczy, które akurat nam pasują. :D

17

@tadzik447 no ale mają dzień wolny w tygodniu. Nie, nie mieszka sam ale jak trzeba mu kupić spodnie czy koszulę to już jest problem bo musi to przymierzyć a nie ma gdzie bo galerie zamknięte. A co ze studentami którzy mogli dorabiać tylko w weekendy? Dlaczego nikt o nich nie myśli?

71

@tadzik447 no ale żeby wyjechać na weekend to trzeba gdzieś zatankować, w restauracji coś zjeść i to już jest w porządku? :D

40

@ElTomas no np to, że mój ojciec jak jest kierowcą międzynarodowym i nie ma go od poniedziałku-soboty w domu to nie ma za bardzo gdzie w niedzielę zrobić zakupów? Że studenci dzienni, będą mogli sobie dorobić, a teraz nie mogli?

59

Lidle będą punktami pocztowymi i będą otwarte w niedzielę niehandlowe. No i prima sort :D

0

Tiba golazooo :D

0

Ale Marchwiński padł. Oby nic mu nie było.

0

@tomek8756 nie. Przechorowałam, zaszczepiłam się dwa razy i wystarczy. Nie mam obniżonej odporności więc...

0

Wszyscy tak wspominają ten Bayern, to ja dam coś na poprawe humoru.


Co to był za mecz...

1

@JohnA Najlepiej w grudniu brać pakiety w C+ bo wtedy mają promocje. Luzik.

1

@JohnA ja płacę za canal+ pakiet filmowy, wszystkie HBO, pakiet Polsat Premium z Ligą Mistrzów i wszystkie Eleveny (ogólnie wszystko co można mieć, to ja mam. Nie będę wszystkiego wymieniać xd) miesięcznie 115 zł.

0

@Pawlusek nie kombinuj, tylko idź do dermatologa

3

@JohnA Canal+ Eleven 1,2,3,4 i Polsaty Premium, a od przyszłego sezonu jeszcze Viaplay.

30

Kiedyś się śmiali, że Arsenal wiecznie czwarty. XD teraz to oni by chcieli mieć 4 miejsce.

0

@Encore na grupkach poświęconych piłce nożnej na FB są takie ananasy. :D

1

Podziwiam ludzi, którzy myślą, że jak Ronaldo poszedł do ligi angielskiej to od razu zdobędzie ZP. Jakby to było 4 lata temu, a nie teraz to tak. XD

27

@reloaded ale śmieszne. Jakby chodziło o kobietę, też byś tak boki zrywał?

4

No i dobrze, że CR7 w United. Szkoda, że Messi jednak nie w City to może by się panowie w końcu spotkali na ten obiad, który Cris kiedyś proponował na gali ZP :D

0

@don'T.R.I.P.e mam nadzieję, że za kilka lat znów będziemy na szczycie za sprawą młodych.

3

@Ghotti Ty nie jesteś, kłamiesz. @LS my to kibice Barcy więc się utożsamiamy z klubem :D

4

Na to wychodzi, że tylko Barca jest biedna xD

6

Barca nie powinna się ugiąć przed Moribą i jego starym tylko posadzić go na trybunach na rok. Byłaby nauczka dla następnych młodziaków, którzy prosto podadzą piłkę i już miliony w głowie. Gówniarz siedzi rok na trybunach, nie trenuje i ciekawe kto za rok się skusi na tę gwiazdeczkę.

3

@Rust_Cohle piękna gra słów. 5+ dostaniesz.

0

@Rust_Cohle też tak myślę, że tę bądź co bądź emeryturę trochę w City mu wybaczą :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?