2

Macie tak, że wchodzicie na La Ramblę, czytacie sobie wszystko a w sumie nie napiszecie żadnego komentarza, bo nie macie nic ciekawego do powiedzenia?

3

Zielona Góra za burtą xD no i dobrze.

1

@VamosRakieta za Kwiat Jabłoni szacun.

2

Ale emocje w Grudziądzu. Ostatni bieg decyduje o tym kto spadnie z ligi. XD

0

@Rust_Cohle nie, wysyła mi zdjęcia z gier które chciałam kupić za jakiś czas i mnie skusił i kupiłam teraz. ;(

2

Przez takich ludzi jak @OnlyBarcelona potem nie mam pieniędzy... XD

4

Lech ale brama :O nieźle.

1

@MarioVeB! Przeczytałam w tym roku więcej książek niż Ty widziałeś w życiu na oczy, więc nie życzę sobie takich komentarzy.

0

@xxbartxx dzięki ^^
@Ghotti niee, chyba się pokusze o platynę w Returnalu :D

3

Stało się. Pokonałam ostatniego bossa w Returnal i poznałam zakończenie historii. :D ogólnie ostatni boss padł za 1 razem ale samo dojście do Niego było bardzo trudne. Teraz czuję tę pustkę, jednocześnie satysfakcję i trzeba trochę dać odpocząć padowi i głowie. ^^
@OnlyBarcelona trzymam za Ciebie kciuki!!!

0

@Encore od TVP :D

8

@don'T.R.I.P.e no Griezmann miał pewność bo siedział przy jednym stole z Messim i Cristiano. On ma pewność siebie w wywiadach albo przed kamerą. Celebryta się znalazł. :D

20

A niektórzy jeszcze wierzą, że Antek będzie liderem tej drużyny :DDD liderem będzie Memphis, De Jong i Mats, a nie jakiś francuski kitkowiec, którego każdy ciągle blokuje. Zaraz wróci Fati i będzie, że przez Ansu nie może grać. Francuska kolonia w Barcelonie powinna zostać sprzedana i takie jest moje zdanie

1

@gasiciell no ale tam powinien stać Leo.

26

Eric powinien dać Roberto w mordę za to zagranie

22

Messi dziś wrócił do Barcelony na weekend i już Antek zablokowany. Ech ten terrorysta z Rosario.

21

Alba jak nie ma Leo jest kompletnie bezużyteczny.

15

Franek porusza się po boisku z taką gracją, że czasem mi przypomina pięknego Andresa ;(

7

Dembele w sytuacji naszego Lwa, by szukał prawej, lewej nogi a potem by się przewrócił xD

2

Brakowało takiego Memphisa w zeszłym sezonie...

1

Memphis :OOOOOOO

4

Jakby to weszło... :((

5

@LS pod ławką :D

0

@masq tak samo Little Nightmares :D

0

@Ghotti no aż tak to nie xd :D odezwę się w swoim czasie w tym temacie ^^

0

@Ghotti ale sprzedaż coinsów nie jest chyba legalna :p

0

@Ghotti Ty to jesteś cebularz. XD hahahaha, nie no ja na legalu jednak wolę a nie jakieś machlojki

0

@Ghotti no ja też mam złotą edycję a czasu nie ma. XD a jeszcze trzeba walczyć w ostatnie podrygi FUT 21. Ja teraz planuje pod koniec roku kupić XBX...

0

@rufio28 kiedyś ,,U Boćka" na Dąbrowskiego były mecze Barcy. Teraz nie wiem ale można zapytać.

0

@Ghotti no ja właśnie szukam czegoś na odstresowanie i postawiłam na Infamousa. Jeszcze dodatki do Valhalli rozgrzebane a napalam się na dodatek do Ghost of Tsushima. :|

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?