1

@Ghotti xDDDDDD

8

Bramki w La Liga:
Nazario 1
Messi 0

Potwór.

2

Nazarioooooooooo

7

@amanter a co mamy płakać? Dość kibice Barcy dostają ostatnio po dupie, daj się ludziom cieszyć...

9

Piękna historia, że to Piket strzelił te bramke

4

Messi Messi Messi. Już gardło ściśnięte :(

5

Jakby Antek to trafił to ale by to było rozpoczęcie sezonu...

1

Mówcie co chcecie ale na razie ogląda się to zajebiście.

1

Memphis w ogóle ma ochraniacze?

1

Depay :OOOOOOO Jak mi tego brakowało na Camp Nou...

0

Piket królu złoty.

5

Nazario już kąsi

0

@Ghotti od Ciebie też

4

W końcu kibice... Ja też, przed TV ale prawilnie w koszulce :D

0

1

@Ghotti no bo bym wygrała. Wyciąganie wniosków na podstawie dwóch meczów gdzie jeden wygrałeś a drugi był remis. :D

0

@VenoM no i jego gra była dramatyczna. :D

1

@RonaldoR9 1 połowa podobno słabo, potem ja włączyłam mecz i wygrali 4:1. Także tego...

108

4 lata jak Bombele u Nas kopie piłkę po sali szpitalnej, a niektórzy nadal wierzą, że on odpali. XD

27

@PatrychoO no jak terrorysta z Rosario odszedł to się chłopcy odblokowali, proste

0

@Ghotti XD pyry rulez

7

@Ghotti ziemniaki są super. Można z nich zrobić fryty, placki ziemniaczane czy kopytka. Ja na miejscu Arsenalu bym się nie zastanawiała.

0

@BulaKG ,,dla klubu który kochasz" trochę odleciałeś.

4

@tbas Łe tam, my Messiego będziemy mieć za 2 lata za darmoszke. Amatorzy.

5

Przestańcie mnie oznaczać, bo dostaniecie klapsa w dziąsło.

6

@John_Doe wyłączam, bo pies już marudzi, że idziemy spać xd

0

@MeMyselfAndI chodziło mi raczej o to, że jest początek sezonu a zaraz ktoś tak napisze. XD

0

@VenoM ;(
@agaFCB nie, kobiety nie wolno nawet kwiatkiem

7

Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nigdy nie włączył i akurat Real nie strzelił. Hipokryci ;(

1

Czekam na ,,takimi meczami wygrywa się mistrzostwo", po wymęczonym 1:0. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?