clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ghotti xDDDDDD
8
Bramki w La Liga:
Nazario 1
Messi 0
Potwór.
2
Nazarioooooooooo
7
@amanter a co mamy płakać? Dość kibice Barcy dostają ostatnio po dupie, daj się ludziom cieszyć...
9
Piękna historia, że to Piket strzelił te bramke
4
Messi Messi Messi. Już gardło ściśnięte :(
5
Jakby Antek to trafił to ale by to było rozpoczęcie sezonu...
1
Mówcie co chcecie ale na razie ogląda się to zajebiście.
1
Memphis w ogóle ma ochraniacze?
1
Depay :OOOOOOO Jak mi tego brakowało na Camp Nou...
0
Piket królu złoty.
5
Nazario już kąsi
0
@Ghotti od Ciebie też
4
W końcu kibice... Ja też, przed TV ale prawilnie w koszulce :D
0
@norbercikvisca2007 Geralt.
1
@Ghotti no bo bym wygrała. Wyciąganie wniosków na podstawie dwóch meczów gdzie jeden wygrałeś a drugi był remis. :D
0
@VenoM no i jego gra była dramatyczna. :D
1
@RonaldoR9 1 połowa podobno słabo, potem ja włączyłam mecz i wygrali 4:1. Także tego...
108
4 lata jak Bombele u Nas kopie piłkę po sali szpitalnej, a niektórzy nadal wierzą, że on odpali. XD
27
@PatrychoO no jak terrorysta z Rosario odszedł to się chłopcy odblokowali, proste
0
@Ghotti XD pyry rulez
7
@Ghotti ziemniaki są super. Można z nich zrobić fryty, placki ziemniaczane czy kopytka. Ja na miejscu Arsenalu bym się nie zastanawiała.
0
@BulaKG ,,dla klubu który kochasz" trochę odleciałeś.
4
@tbas Łe tam, my Messiego będziemy mieć za 2 lata za darmoszke. Amatorzy.
5
Przestańcie mnie oznaczać, bo dostaniecie klapsa w dziąsło.
6
@John_Doe wyłączam, bo pies już marudzi, że idziemy spać xd
0
@MeMyselfAndI chodziło mi raczej o to, że jest początek sezonu a zaraz ktoś tak napisze. XD
0
@VenoM ;(
@agaFCB nie, kobiety nie wolno nawet kwiatkiem
7
Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nigdy nie włączył i akurat Real nie strzelił. Hipokryci ;(
1
Czekam na ,,takimi meczami wygrywa się mistrzostwo", po wymęczonym 1:0. :D