clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ghotti no raczeta kupię jak znajdę czas. xD ja mam tyle gier do dogrania a męczę się z tym Returnalem. :(( Teraz zainstalowałem Infamous second son na wyluzowanie, a i tak się katuje...
0
@Ghotti a no i jeszcze Horizon Zero Dawn II. Grałeś? ^^
0
@Ghotti no ale wypuścili jako grę więc :D ja czekam teraz na FC6, Dying Light 2 i w nowym roku ELDEN RING AAAAA :D
0
@masq @Ghotti czasem fajnie ograć sobie krótką grę by odsapnąć od tych długich po 100h przygód. Ja tak przeszłam Hellblade - 8 godzin soczystej przygody. Ani godziny więcej nie potrzeba. :D a nowy Spiderman ile ma? Też kilka godzin.
0
@OnlyBarcelona a właśnie, jak tam 3 Boss? ^^
0
@masq fajny klimat, jak będzie w promce to bjere. Tylko nie ma być języka polskiego :/ na premierę kupuje za dużo gier w tym roku, żeby kupić jeszcze Kenę ale podobno cena nie jest zaporowa 170? 180 zł? :D
0
@4drian0 no Sekiro uwielbiam... :D Isshin świętego miecza, do teraz wspomnianym ^^ platyna wpadła, a w Returnalu się męczę... Ale platynę też postaram się wbić. :D
@Fenyx takie gry wbrew pozorom uczą mega cierpliwości ^^ nawet w życiu codziennym
0
Czeszki zapomniały jak się gra w drugim secie. :D
1
@Fenyx po prostu lubię wyzwania jeśli chodzi o gierki ^^
0
@4drian0 no ja jestem w ostatnim biomie i ta grawitacja w wodzie całkowicie mi rozwala wszystko xD
@TwardyPień Bloodborne to też moja ukochana gra. Zresztą Sekiro też. ^^
0
@Nazio87 qleda 65 cali. Tzn w styczniu będzie miał dwa lata, ale @Ghotti teleskopowego nawet by nie dostał.
0
@Ghotti tv akurat mam nowe xD to Ci nie dam.
0
@4drian0 nie mogę dojść do ostatniego bossa. Sorry ale taki DSIII to przy Returnalu zabawa w piaskownicy :(
1
Returnal mnie wpędzi do grobu, przysięgam... :|
0
@Nazio87 a byłeś po prostu wybrać kolejny sojusz do zrobienia? Musisz iść namiotu i wybrać kolejny obszar, tak myślę.
0
@Nazio87 Poznań xd
1
@Nazio87 pyrki z piekarnika, sos kurkowy z filetem z kurczaka.
2
@Ghotti XDDDDD cham
2
@koksik2700 nie pisz tak, bo zaraz uruchomi się @Ghotti ...
3
@Roobo głowę psa widzę
2
@doc to samo GTA V.
1
@Commando ale jest piękną kobietą. Miałam okazję ją zobaczyć na żywo. Myślałam, że ja jestem wysoka ale ona to już w ogóle. XD
2
@daniel32778 Skowrońska najładniejsza.
1
@Ghotti szukam, dlatego nie pisze do Ciebie ^^
@Ojciec5tkidzieci nie chciałam by mój post miał charakter wyśmiewczy, po prostu od początku jak zaczęłam kojarzyć Twój nick zastanawiałam się czy faktycznie masz piątkę pociech. :)
10
@Ojciec5tkidzieci sorry, ale zawsze mnie to ciekawiło. Serio masz 5 dzieci? XD
2
@agaFCB jak jest fajną dziewczyną to na takie coś nie poleci, a takie akcje są mega słabe.
0
@marcin62 dobra, to ogram po prostu 6 czy 7 raz Wiedźmina ¯\_(ツ)_/¯
1
@jareksk100 ja mam dużo wolnego czasu ^^
3
@BordeR dzięki tej serii zdjęć i Twojej relacji, wiem już jaki będzie mój następny pies. Border collie albo Samoyed. Zakochana jestem :D
0
@marcin62 może w końcu ogram xD moja największa gra z ,,kupki wstydu"