clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jeyx77x ja mam i jestem bardzo zadowolona ^^
2
@PatrychoO najgorzej jak jeden był doktorem, drugi profesorem a trzeci zwykłym magistrem. Do profesora kiedyś kolega powiedział ,,panie doktorze". XD Obraza majestatu.
0
@Kuczek Xiaomi Poco X3.
7
@Elpolaco kolegom* to po pierwsze, a po drugie nie samymi statystykami football żyje.
1
@IronSanHybrid wszystkie gry z PS4 będą działały na PS5 (wyjątkiem jest kilka gier ale niezbyt znanych). :D do Wieśka ma być darmowy patch na jesień, czekanko.
3
@Nano22 trochę obrzydliwe porównanie. Tak samo porównywanie homoseksualistów do Żydów czy właśnie niezaszczepionych.
4
Mam nadzieję, że Leo wygra te CA, wróci nabuzowany do Nas i rozwali La Ligę w pył dając Nam tryplet. Ach. XD dobra, już wstaję bo wiem co zrobiłam.
2
Czyli teraz żeby obejrzeć wszystko trzeba będzie mieć Canal+, Eleven 1,2,3,4, Polsaty Premium, Viaplay. Tak jak te pierwsze 3 czyli C+, Eleven i Polsaty mam w ofercie C+ tak z Viaplay nie wiem jak będzie. XD ogólnie współczuję tym, którzy muszą wszystko kupować osobno. Taniej na końcu będzie iść do pubu i obejrzeć tam mecz, wypijając nawet piwka niż kupować abonamenty :D
2
@Michael24 to powiedz to osobom 60+, które nie potrafią włączyć komputera, że mają oglądać wszystko w internecie. Nie zawsze syn/wnuk może pomóc i tacy ludzie zostaliby kompletnie bez piłki klubowej. Niech będzie w TV i dla tych co chcą w internecie, tak będzie najbardziej sprawiedliwie.
0
Morata na wyjebce tego karnego strzelił.
0
Thiago wytrzymał. Pięknie.
1
Olmo co się zesrał.
1
Miło, że jest taka atmosfera wśród chłopaków. Przyjemnie się na to patrzy.
1
Unai Simon, bądź chłopie bohaterem!
0
,,Ostatnie 60 minut" xd
0
Sztanga dawaj :D
0
Alvaroooooooo goooool
0
@AlexDark00 nie, bo ma kofeinę :D
1
Ale ten Monster Juiced Mango Loco to jest złoto. :D jak dodamy do tego, że nie ma praktycznie w ogóle kofeiny to wchodzi jak soczek.
1
@LS miesiąc? :D
0
@Ghotti wie, żony nie ma i jest 4 lata ode mnie młodszy. Jestem milfem w tej relacji :D
11
Ja się nie dziwię, że chcą by Roberto został. W końcu tak wszechstronnego zawodnika szukać ze świecą. Żeby na każdej pozycji być kiepskim, to naprawdę wyczyn. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Ghotti chłopa już mam. Prawie. Jeszcze nieoficjalnie ale już zaklepane :D
@Kluivert_P nieeee. :D
@marcin62 @grejtxkrzychu @PatrychoO @Homeopata8989 dzięki chłopaki. :D
1
@ArterkHD Ty tego nie możesz zrobić. Może to zrobić tylko operator/bank czy inna instytucja w której miałeś zaległość. Idź z jakimś potwierdzeniem spłaty i powinni Cię wyczyścić.
0
Panowie będzie trochę o gierkach. Kingdom Come Deliverance. 3 lata po premierze, wyszła edycja Royal czyli podstawka + DLC. Błędy podobno naprawione. Miał ktoś styczność z tą grą? Nie powiem, trochę mnie kusi mimo iż podobno trudna.
3
@Yosemite czytam to jego głosem. Przerażające. Kocham Gothica :D
1
@Bocheno1 nie, bo on nie lubi piłki nożnej. :|
2
@Bocheno1 może nie przy iluzjoniście i gapiach ale tak, chciałabym jakoś romantycznie i zaskakująco :D
15
2016 rok, grudzień, Madryt. Trwa pokaz słynnego iluzjonisty Antonio Diaza. Nagle na scenę proszeni są Alvaro Morata wraz z partnerką, piękną Włoszką Alice Campello.
- Pokażę wam teraz sztuczkę, nad którą pracowałem bardzo długo. Jestem podekscytowany i obiecuję, że nigdy jej nie zapomnicie - zapowiedział Diaz.
Iluzjonista wziął na bok wybrankę Moraty. Poprosił, by pomyślała o jednej, dowolnej karcie. Gdy to nastąpiło, rzucił: "Teraz zobaczysz najlepszy trick w życiu. Gotowa? Odwróć się".
Campello odwróciła się i zobaczyła... klęczącego Moratę z pierścionkiem zaręczynowym w dłoni. To nie był trick.
Źródło: Usiądź, opowiem ci o piłce.
No proszę Alvaro jaki romantyk. :D
1
@MaTt_BarcaFan no nie. ;)
@Bykunn @macio_944 czasami jestem trochę ,,przywalona" i wieczorami faktycznie mam wrażenie, że płuca inaczej pracują. Muszę w końcu zrobić prześwietlenie a nie mam kiedy. :/ Męczę się też trochę bardziej i jestem ogólnie zmęczona częściej.
@Bykunn oznaczyłam Cię przez przypadek, a teraz nie mogę usunąć. Sorki. :(