9

@Lola120 koleżanki na diecie... Największa zmora imprez i spotkań.

18

@donleo12 Ty od rana tak czujesz. Wszyscy już to wiemy, nie musisz pisać co godzinę. XD

1

@LeoMessi1994 uwielbiam. Czekam na koncert. Lubię jeszcze Kaine Lust i Sonne

0

@pele1282 sorki przez przypadek. :(

0

W lipcu w PS Plusv
Plague Tale: Innocence (PS5)
Call of Duty: Black Ops 4
WWE 2K Battlegrounds

Dla tych co nie grali Plague Tale to super oferta. Ja kupiłam ją kilka miesięcy temu i nie żałuję. Call of Duty za to kompletnie nie mój klimat o WWE nie wspomne. XD

13

@pele1282 stać go, to kupił. Nikt nikomu nie broni kupić nawet 10.000 mieszkań na raz.

4

Myślałam, że kwestia Messiego rozwiąże się do 30 czerwca. W zasadzie byłam tego pewna, teraz jakoś tak dziwnie. :(

5

@BartqRKO jaki uroczy :D

0

@msmsms moim zdaniem też GOTY. Szczególnie od połowy 2 aktu ta gra to majstersztyk. Począwszy od grafiki, do klimatu i soundtracku. Niedługo będzie rok jak miała premierę, jak ten czas zapieprza...

1

@msmsms czekam! :D

0

@VenoM no inaczej raczej nie da rady mnie przekonać xD

0

@puyol_presidend5 do lasu chodzę sama z psem. Jak odpowiednio szybko biegasz by mnie dogonić to zapraszam. ^^

7

@tristan87 bo nie dali mi nigdy powodu do tego by ich lubić.

10

@tristan87 chyba Twoi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

No i Poznań po tym meczu nie zaśnie. XD a niby Polska poza Euro.

22

Kurła a czekałam na karne xD

6

Najpierw trzymał się za twarz, potem bark a na końcu za nogę. XD

1

Równie dobrze mógł mu skończyć karierę. Co za łeb.

0

Halo somsiedzie skąd to zwątpienie?

3

Zazwyczaj, przynajmniej u mnie było tak, że jak oglądałam reprezentacje po np Lidze Mistrzów to widać było, że te reprezentacje i turnieje były takie... Meh. A teraz pokusze się o stwierdzenie, że reprezentacje grają lepiej niż drużyny klubowe. Niebywałe co dzieje się na tym Euro.

2

Powinna być czerwona, co z tego, że obok biegł drugi obrońca jak nawet by go nie dosięgnął...

11

L’Equipe: przez cały turniej Didiera Deschampsa trapił pewien problem. Otóż według gazety, selekcjoner wraz ze swoim sztabem zamartwiał się krótkim snem graczy Francuzów, którzy ponoć do późna oglądali Netflixa i grali na PlayStation.

Jednocześnie Yann Sommer stwierdził, że „Francuzi pokazali, że się bardzo silni, ale w pewnym momencie byli trochę zbyt aroganccy”.

VIA: Po prostu o footballu

Cóż. :D

16

Śmieszki śmieszkami ale na to wychodzi, że Lewandowski pokazał się z mega dobrej strony na Euro, porównując go do innych ,,gwiazd" xD

110

Zawsze mi żal piłkarza, który nie strzela decydującego karnego. Nie tym razem. Wyżej sra niż dupę ma, to ma za swoje. :D

13

Przyszłość Mbappe w Realu wyjaśniona
https://ibb.co/2qqXPK7

1

Rezerwowi strzelali a Mbappe siadła psycha :D

1

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

1

Szok, co on zrobił :o

0

Biedni Szwajcarzy...

0

@Ghotti hahahaha, okej. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?