0

@Jonyx st00pkowiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@tristan87 no i super :D

1

@GeneralXavi nie grałam ale słyszałam, że ma mnóstwo bugów na ten moment. Też myślę o tej pozycji ale się wstrzymam jak będą aktualizacje :D

6

@tristan87 XD u kobiet czy mężczyzn? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@GeneralXavi wyróżnia się przepięknym światem, świetnie napisanymi postaciami pobocznymi np Sokrates, Hipokrates i cała gama innych postaci znanych z historii. Sama historia myślę, że nic wielkiego ale warto zagrać. Jak lubisz bardziej klimat Egiptu i piramidy bierz Origins a jak Grecja to Odyssey. :D

0

Macie jakieś dziwne/niepopularne fetysze? Oczywiście proszę o odpowiedzi kulturalne i w granicach regulaminu. :D
Ja np bardzo lubię jak mężczyzna ma owłosione przedramiona, może wchodzić nawet na dłonie, które wtedy wydają mi się bardzo męskie i silne. Ogólnie lubię mężczyzn z owłosionym torsem itd. :D a Wy jak?

3



Na pewno większość kojarzy Maćka Maleńczuka, Pudelsów i hit ,,Wolność Słowa", który ośmiesza większość naszej ówczesnej sceny politycznej. Wyobraźcie sobie aby taki otwór powstał obecnie? Maleńczuk byłby skończony we wszystkich TV, nie wyszedłby z sądu przez pozwy o zniesławienie i ogólnie podejrzewam, że kosztowałoby go to mnóstwo pieniędzy i straconego czasu. :D swoją drogą, lubię bardzo ten utwór i chciałoby się usłyszeć współczesną wersję, tym bardziej, że niestety wiele nazwisk wciąż jest aktualnych...

1

@macio_944 nowy avatar i człowiek nie poznaje...

3

Jak robiło się głośno o Neymarze, powiedzmy rok 2009, a potem w 2013 trafił do Nas, powiedzielibyście, że taki talent nigdy nie zdobędzie ZP? Ciężko w sumie w to uwierzyć. Zmarnowana kariera to może za mocne słowa ale na pewno nie wycisnął z niej wszystkiego. Szkoda, bo mało takich spektakularnych zawodników.

3

@DonMatteo901 albo jest bardzo inteligentny i odpowiada tak jak mu pasuje. :D przecież większości politycy to takie cwanizny, gadają głupoty a potem pewnie sami się z tego śmieją a głupi ludzie się kłócą.

28

@BarcaInfo gościu nikomu krzywdy nie robi, po prostu sobie siedzi a ktoś robi mu zdjęcie i publikuje by wszyscy mieli ubaw. Co za czasy...

1

@adambądkowski93 Szkoda, że poklepuje się z Erdoganem.

1

@Ghotti no ale sama ta końcówka... Nie wiem na co liczyłam ale myślałam, że zakończenie będzie pozytywne. Senua i cała jej historia odrzucenia, potem miłości z Diliona :( i zakończenie. No po prostu się wzruszyłam, co tu dużo mówić xD

1

@Ghotti no Hellblade jest super. Końcówka mi rozwaliła głowę, mega się wzruszyłam no i ta piosenka przy napisach końcowych... Słucham jej do dziś. :D teraz trzeba czekać na A Plague Tale Innocence 2 i Hellblade 2 ^^ widziałeś zwiastun Hellblade?

5

Nie wiem jak dla Was ale dla mnie to Euro skończyło się w momencie podyktowania karnego dla Anglii. Wynik finału najprawdopodobniej sprawdzę w necie. Czekanko na Igrzyska Olimpijskie w takim razie. :D

14

Bramka z karnego którego nie powinno być i samobój. Potężna ta Anglia. Tfu

3

@Pawlak1992 taki karny nie ma prawa się wydarzyć w czasach VARu. Czy dla Danii, Barcelony czy Polski. Więc nie produkuj się.

2

I teraz jak mam wytłumaczyć mamuśce, która ogląda ze mną mecz, że odpadnie Dania po takim błędzie, tym samym wszędzie gadają o VARze i sprawiedliwości w footballu.

4

@FCBesia umyj oczy albo poczytaj przepisy.

0

@agaFCB całe szczęście.

16

Autentycznie jest mi smutno i odechciało mi się oglądać to Euro.

3

Tak to spalonego 0,00005 cm widzą ale takie coś nawet ten kapeć nie ruszył do monitora tego sprawdzić. Wszystkich na taczki wywieźć.

1

Angole robią co mogą by dostosować turniej pod siebie. Jeszcze niech Włochów na boisko nie wpuszczają. Sterling powinien nie mieć życia za to co zrobił.

5

No i takie fajne Euro to było a teraz chce się rzygać.

13

Przypomina mi się Korea 2002. Wszystko robione pod tych pieprzonych Angoli. Gardziłam tym nurkiem Sterlingiem a teraz przeszedł sam siebie. Tfu

8

Wywalone już mam w to Euro po takiej decyzji. Śmieć się wywrócił jakby go tornado porwało. Gardzę Sterlingiem

0

Co za śmieć. Szukał tego kontaktu.

1

Nazario kot :oo

0

@Dertinho ja to samo, śmiałam się lepiej niż przy komedii. Pamiętam odcinek jak musieli zbudować karetkę i wozili manekiny, któryś z nich zrobił taką katapultę jakby która strzelała pacjentami. XD albo nagrywanie filmu i wysadzenie nie tej przyczepy kempingowej. Piękne chwile.

1

@Dertinho mój ojciec jest jego fanem... Jak miał urlop oglądał Top Gear w kółko. Najlepsze jest to, że ja też oglądałam i bawiłam się super mimo iż kompletnie nie interesuję się motoryzacją :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?