0

Angole mają pełne majtki.

0

Ale Bonucci jest przystojny.

4

2 raz przewraca się w polu karnym, gdzie nie ma przewinienia. Dlaczego do kurły nędzy nie ma kartek za wymuszenie karnego? Nie ma tego przepisu już czy co?

4

@MichalZZZ Leo Messi.

2

@Barca1922 @patry295 pewnie jak się zacznie La Liga pewnie Casemiro znów zajmie 1 miejsce.

32

Obecnie nie gardzę żadnym piłkarzem tak jak Sterlingiem. Wyprzedził Casemiro.

2

Chiesa kurła strzelaj takie sytuacje

12

W środku pola go nadepnął, to ustał i pobiegł dalej. W polu karnym taka sama sytuacja to by pofrunął, zrobił salto w powietrzu i tak się wydarł, że byłoby u Nas słychać. XD

2

Co za dramat. XDD

2

Tyle czasu minęło od meczu z Danią a ja nadal nie mogę patrzeć na mordę Sterlinga.

11

Depczemy flagi Włochów, buczenie na hymn ale klękamy xD

1

Dziś solidarnie zjadłam pizzę na obiadokolacje. :D FORZA ITALIA

2

Sterling jeszcze się nie przewrócił?

6

Spaghetti >>>>> fish & chips

1

@Lovalo moja piosenka do czytania książek Wiedźmin. Kocham, kocham, kocham

3

0

@Triv44 setki, a tutaj? Tysiące pewnie :D

12

@Kamilos84 U13, na pewno. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Tales_Omletu kafejka. ^^

0

Ciekawe czy gdzieś w Polsce, jest taka strona i odpowiednik La Rambli wśród kibiców innego zespołu? :D orientuje się ktoś?

0

@macio_944 XD trochę odleciałeś hahaha

0

@BorzyKrzys chyba wrócił postraszyć gołębie w Sejmie.

2

Teraz Leo wjeżdża z buta w La Ligę i Ligę Mistrzów. Dostaje ZP i na La Rambli humor gitówa.

4

@elo1600 ale czemu obrażasz teraz osoby, które mają inne poglądy od Ciebie? XD to ta tolerancja? Debile są zarówno po jednej i drugiej stronie, nauczcie się w końcu.

0

@LeoMessi1994 Messi takie 6,5/10, a Aguero 9/10. Ogólnie Messi dla mnie nie jest atrakcyjnym mężczyzną ale broda dodaje mu seksapilu. :D a Kun odkąd ściął włosy od zawsze mi się podobał.

1

Dokładnie 7 lat temu Luis Suarez został piłkarzem Barcelony.
:o jak to zleciało...

1

@AmigoBlancos akurat o tym wspomniałam a teraz widzę, że dodałeś tę bramkę Iniesty. Ależ wtedy była u mnie euforia. :D

0

@Worny dobrze, że nie zrobił salta w tył z bólu.

9

Łezka szczęścia poleciała jak Iniesta strzelał bramkę dla Hiszpanii na wagę Mistrzostwa Świata, a teraz jak Leo zdobywa Copa America. Cudowne obrazki.

1

@doc niech mi ktoś powie, że większość mężczyzn nie jest jak wino. :D Messi i Kun to idealny przykład.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?