clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Angole mają pełne majtki.
0
Ale Bonucci jest przystojny.
4
2 raz przewraca się w polu karnym, gdzie nie ma przewinienia. Dlaczego do kurły nędzy nie ma kartek za wymuszenie karnego? Nie ma tego przepisu już czy co?
4
@MichalZZZ Leo Messi.
2
@Barca1922 @patry295 pewnie jak się zacznie La Liga pewnie Casemiro znów zajmie 1 miejsce.
32
Obecnie nie gardzę żadnym piłkarzem tak jak Sterlingiem. Wyprzedził Casemiro.
2
Chiesa kurła strzelaj takie sytuacje
12
W środku pola go nadepnął, to ustał i pobiegł dalej. W polu karnym taka sama sytuacja to by pofrunął, zrobił salto w powietrzu i tak się wydarł, że byłoby u Nas słychać. XD
2
Co za dramat. XDD
2
Tyle czasu minęło od meczu z Danią a ja nadal nie mogę patrzeć na mordę Sterlinga.
11
Depczemy flagi Włochów, buczenie na hymn ale klękamy xD
1
Dziś solidarnie zjadłam pizzę na obiadokolacje. :D FORZA ITALIA
2
Sterling jeszcze się nie przewrócił?
6
Spaghetti >>>>> fish & chips
1
@Lovalo moja piosenka do czytania książek Wiedźmin. Kocham, kocham, kocham
3
@AmigoBlancos @VamosRakieta
0
@Triv44 setki, a tutaj? Tysiące pewnie :D
12
@Kamilos84 U13, na pewno. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Tales_Omletu kafejka. ^^
0
Ciekawe czy gdzieś w Polsce, jest taka strona i odpowiednik La Rambli wśród kibiców innego zespołu? :D orientuje się ktoś?
0
@macio_944 XD trochę odleciałeś hahaha
0
@BorzyKrzys chyba wrócił postraszyć gołębie w Sejmie.
2
Teraz Leo wjeżdża z buta w La Ligę i Ligę Mistrzów. Dostaje ZP i na La Rambli humor gitówa.
4
@elo1600 ale czemu obrażasz teraz osoby, które mają inne poglądy od Ciebie? XD to ta tolerancja? Debile są zarówno po jednej i drugiej stronie, nauczcie się w końcu.
0
@LeoMessi1994 Messi takie 6,5/10, a Aguero 9/10. Ogólnie Messi dla mnie nie jest atrakcyjnym mężczyzną ale broda dodaje mu seksapilu. :D a Kun odkąd ściął włosy od zawsze mi się podobał.
1
Dokładnie 7 lat temu Luis Suarez został piłkarzem Barcelony.
:o jak to zleciało...
1
@AmigoBlancos akurat o tym wspomniałam a teraz widzę, że dodałeś tę bramkę Iniesty. Ależ wtedy była u mnie euforia. :D
0
@Worny dobrze, że nie zrobił salta w tył z bólu.
9
Łezka szczęścia poleciała jak Iniesta strzelał bramkę dla Hiszpanii na wagę Mistrzostwa Świata, a teraz jak Leo zdobywa Copa America. Cudowne obrazki.
1
@doc niech mi ktoś powie, że większość mężczyzn nie jest jak wino. :D Messi i Kun to idealny przykład.