0

@Dankhog 6. XD wytrę łzy Ghost of Tsushima

1

@Dankhog zagram jak wyjdzie update. Teraz skończyłam Detroit Become Human, gram w Wieśka, w międzyczasie Demon's Souls i ściąga się Until Dawn

2

@Rust_Cohle za 2 zł 1550 zł w zeszłym tygodniu. Ale mamy otwarty punkt od 3,5 miesiąca dopiero :D

0

@Esteban_ ale ja mu nie wgrywałam nic, bo to PS5...

2

https://ibb.co/HTYzz3t

Kurła co ten Geralt mi zrobił :O

4

No, chwila dla siebie. Można ponapawać się przegraną śmietankowych, chociaż do jutra kiedy (oby nie) my wtopimy :D

1

@VenoM słodki z wyglądu? Bo smakowo powiem Ci, że kwaskowy :D

36

Miałam dodać, więc dodaje. Mój tort dla samej siebie z okazji urodzin. Krem kokosowy, krem cytrynowy i mus cytrynowy. Do tego polewa z białej czekolady, kokosowe pryncypałki i takie drażetki czekoladowe :D pyszotka. Miało wyjść inaczej, ale kolory mi nie pasowały i improwizowałam.
https://zapodaj.net/e037d4ef62170.jpg.html

0

@MSN30 no niby tak. :D Dziś było ciężko jechać w śnieżycy :(

0

@Tomo1989 nie :(

2

@VamosRakieta dziś do lokalu przyszedł mi gość, mówi że chyba ma koronę i wczoraj miał 40 stopni. Także, żegnajcie.

1

@NaFazieHitman ją też bym całowała :D

2

@NaFazieHitman ale bym go całowała w nos ;(

1

@jeyx77x @Bykunn no to pakujemy się i jedziemy. XD

0

@Tomo1989 Islandia. To moje marzenie. :(
@Kgorecki2500 noo, kangurki kuszą.

2

@Tomo1989 chciałabym mieszkać w Australii ale nie starczyłoby mi kapci na pająki, których się panicznie boję. :(

0

@MSN30 pokaże dziś po południu, jak wrócę z roboty i go ozdobie. :D ogólnie wygląda jak taki dzieciakowy tort w stylu LEGO. XD

0

@Ansufati123 urodziny miałam to sobie sama upiekłam tort dla gości. ^^

5

Miałam zrobić sobie tort delikatnie żółtawy, taki piaskowy kolor tynku do tego na górze miętowa polewa. Co mi wyszło? Tort żółty jak kurczak, a polewa zielona. XD praktyka czyni mistrza, mam nadzieję. Smakowo przepyszny ale czeka mnie nauka z barwnikami spożywczymi :D

5

Skończyłam Detroit Become Human. Piękna gra. :( Udało mi się osiągnąć zakończenie: SPOILER

Connor przeżył, stał się defektem, Hank żyje i zostają przyjaciółmi.
Kara, Alice i Luther wyjechali do Kanady.
Marcus przeprowadza pokojowy protest i udaje się mu przeżyć.

0

@msmsms no, to kup mi xD

1

@Nozyk 25-26 to jeszcze wygląda ale 27... :((((

1

@koziar nie no, to taki żarcik ^^

1

@Ghotti nie mam :( @Czajka90 nie mam, bo nie piję :D

5

@don'T.R.I.P.e mnie to nie dotyczy. Ja jestem ciągle nieszczęśliwa od urodzenia.

0

@kryhaa wyśle jak go zrobię na sobotę :D

1

@ranger3120 cicho bo dostaniesz klapsa w dziąsło
@tobiasson92 :D

35

No i stuknęło mi 27 lat... Dno, teraz to już z górki do 30-stki, a potem to już koniec życia ;(

9

Ważne, że wygrane. Teraz spokojnie można iść spać. Jutro nowy dzień, nowa La Rambla i stare tematy. :D śpijcie dobrze!

0

De Jonga sprzedać. Za dobry jest na Barce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?