0

Witam gdzie można obejrzeć jakieś fajne filmy w necie?
I ogólne coś ciekawego bez mordobicia itp?

2

@Bartex dograć ćwierćfinały bo Barca z Napoli razem nie przejdą

2

Wszystkie mecze razem z finałem na Camp Nu i Liga mistrzów nasza :-)

14

Przynajmniej Suarez wyzdrowieje i pomoże nam zdobyć Majstra jak po przekładają te mecze.

0

To zwycięzcami są Valdek i Setien

2

Oby Real nie wygrał z city bo Atleti zwiastuje wygrane Realu w LM

0

City z LM a Live z premier league zamiana będzie z poprzedniego zezonu

1

Już widzę te memy z bramkarzem live

0

Chyba lepiej odpaść z Napoli niż wpaść na Liverpool który zrobi z nas dżem.....

5

Realowi się nie pofarciło

0

Atletico lubi to

0

Czy sport nie przekrecil slow Pique?
Bo w artykule napisano co innego o tym jak Pique wypowiadał się o Sarabi

4

No i git.

0

@Witekk10 Duńczyk musiał złamać mu serce a miłość zamienia się w nienawiść i widać jak widać

3

@_Specjalista To Jarek K. Prezes dorabia na drugi etat na fioletowej

1

Zwycięstwo cieszy ale z taktyka dzida i do Messiego to nawet ja mogę aplikować na trenera Barcelony

15

Pamietam jak Iniesta zaczynał,i miał problemy z wykończeniem akcji tak jak teraz Pedri, więc może to coś zwiastuje ? Oby;-)

0

Nic dziwnego ze wybrał juve patrząc na to ci się teraz dzieje w Barcelonie. Jego fart

7

Napewno Messi i reszta woleliby aby Sarabia siedział spokojnie na ławce grzebał w du...e i wąchał digi dągi....
to chyba dobrze że przeżywa mecz a nie kuca ....

0

@El dominatore co ci się w Pique nie podoba? Gość zawsze idzie w każdej sprawie na pierwszy ogień jak prawdziwy kapitan.

0

Mbappe, Sancho, Lautaro, de Light, nie stać nas

5

@amanter nie twierdze ze Messi nie ma serducha bo pamietam jego klasyki przecież to najlepszy piłkarz na świecie i to dzięki świetnym klasykom i walce w nich jest doceniony ale kapitan to Puyol, Ramos, Pique, Mats, Kahn, czy Roy Keane. Jak dla mnie oczywiście. Nie twierdze tez że Messi jest złym kapitanem ale są lepsi

9

Messi jest geniuszem ale to Pique ma niesamowite serducho do walki np w klasykach mimo iż Barcelonie nie idzie. Szkoda że to nie on jest kapitanem. Messiego media próbują kreować ze nie jest tak zle z jego byciem kapitanem ale to zamknięty człowiek z natury i nieśmiały. Co prawda nabrał sporo pewności siebie będąc najlepszym piłkarzem na świecie ale to nie jego natura jak Puyola, Pique czy Matsa...

0

Vidal jako zmiennik przy korzystnym wyniku

0

El Clasico zespołów bez duszy się szykuje

3

De Bruyne jest przekozak, przekot
Szkoda go do tej Barcelony. Ale może ten ban na LM i coś ugramy?

0

@norbi77 piłka nożna to też porostu gra błędów. Jak naciskasz to i wyłoni się taki Karius

0

Podsumowujac ten mecz to:
cienki Real kontra jeszcze gorsze City

0

Jak City nie strzeli to Realek gra dalej zidane tego nie pusci nawet na wyjeździe. Brameczka I do zobaczenia za dwa lata

8

@Hiacynk niech ich trenuje jak najdluzej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?