dafik85
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Witam gdzie można obejrzeć jakieś fajne filmy w necie?
I ogólne coś ciekawego bez mordobicia itp?
2
@Bartex dograć ćwierćfinały bo Barca z Napoli razem nie przejdą
2
Wszystkie mecze razem z finałem na Camp Nu i Liga mistrzów nasza :-)
14
Przynajmniej Suarez wyzdrowieje i pomoże nam zdobyć Majstra jak po przekładają te mecze.
0
To zwycięzcami są Valdek i Setien
2
Oby Real nie wygrał z city bo Atleti zwiastuje wygrane Realu w LM
0
City z LM a Live z premier league zamiana będzie z poprzedniego zezonu
1
Już widzę te memy z bramkarzem live
0
Chyba lepiej odpaść z Napoli niż wpaść na Liverpool który zrobi z nas dżem.....
5
Realowi się nie pofarciło
0
Atletico lubi to
0
Czy sport nie przekrecil slow Pique?
Bo w artykule napisano co innego o tym jak Pique wypowiadał się o Sarabi
4
No i git.
0
@Witekk10 Duńczyk musiał złamać mu serce a miłość zamienia się w nienawiść i widać jak widać
3
@_Specjalista To Jarek K. Prezes dorabia na drugi etat na fioletowej
1
Zwycięstwo cieszy ale z taktyka dzida i do Messiego to nawet ja mogę aplikować na trenera Barcelony
15
Pamietam jak Iniesta zaczynał,i miał problemy z wykończeniem akcji tak jak teraz Pedri, więc może to coś zwiastuje ? Oby;-)
0
Nic dziwnego ze wybrał juve patrząc na to ci się teraz dzieje w Barcelonie. Jego fart
7
Napewno Messi i reszta woleliby aby Sarabia siedział spokojnie na ławce grzebał w du...e i wąchał digi dągi....
to chyba dobrze że przeżywa mecz a nie kuca ....
0
@El dominatore co ci się w Pique nie podoba? Gość zawsze idzie w każdej sprawie na pierwszy ogień jak prawdziwy kapitan.
0
Mbappe, Sancho, Lautaro, de Light, nie stać nas
5
@amanter nie twierdze ze Messi nie ma serducha bo pamietam jego klasyki przecież to najlepszy piłkarz na świecie i to dzięki świetnym klasykom i walce w nich jest doceniony ale kapitan to Puyol, Ramos, Pique, Mats, Kahn, czy Roy Keane. Jak dla mnie oczywiście. Nie twierdze tez że Messi jest złym kapitanem ale są lepsi
9
Messi jest geniuszem ale to Pique ma niesamowite serducho do walki np w klasykach mimo iż Barcelonie nie idzie. Szkoda że to nie on jest kapitanem. Messiego media próbują kreować ze nie jest tak zle z jego byciem kapitanem ale to zamknięty człowiek z natury i nieśmiały. Co prawda nabrał sporo pewności siebie będąc najlepszym piłkarzem na świecie ale to nie jego natura jak Puyola, Pique czy Matsa...
0
Vidal jako zmiennik przy korzystnym wyniku
0
El Clasico zespołów bez duszy się szykuje
3
De Bruyne jest przekozak, przekot
Szkoda go do tej Barcelony. Ale może ten ban na LM i coś ugramy?
0
@norbi77 piłka nożna to też porostu gra błędów. Jak naciskasz to i wyłoni się taki Karius
0
Podsumowujac ten mecz to:
cienki Real kontra jeszcze gorsze City
0
Jak City nie strzeli to Realek gra dalej zidane tego nie pusci nawet na wyjeździe. Brameczka I do zobaczenia za dwa lata
8
@Hiacynk niech ich trenuje jak najdluzej