dafik85
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zidane jednak ma patent na Pepa
0
Aguero i Sterling na 25 min i myśle ze Pep będzie mógł być spokojny o wynik. Bo teraz z przodu to tylko de Bruyne wyglada fajnie. Jak Pep nie zagra odważniej to Zidane go w te piłkarskie szachy ogra. Musza strzelić tuataj bramkę.
4
Bardzo mi szkoda że Barca tak szybko rozstała się z Danim Alvesem myśle ze z nim w składzie wszystko potoczyłoby się inaczej. Może nawet Ney by nie odszedł a jak by odszedł to I tak ten gość miał ogromny wpływ na grę i spokojnie pograł by jeszcze pare lat u nas. Do dziś nie mamy prawdziwego prawego obrońcy......
2
Bez Roberto, Busquetsa i Vidala na rewanż
3
Do Firpo to nawet już nikt podawać nie chce
0
@Veb1233 Janiama zdezerterowal a by napisał
4
El Clasico tuż tuż aż strach pomyśleć
0
@Valverde_In gdy by był Xavi to trawa nieskoszona
0
@barcelonaLM wszystkich oprócz bramkarza i Messiego potrzebuje
0
Busi to chyba już zgasł na zawsze a wielu się łudziło od kilku lat ze rozbłyśnie jak kiedyś
1
Trudno jest się przyzwyczaić ze szczyt możliwości Barcelony to teraz wyjście z grupy
1
Ale ta Barcelona jest słaba
0
Ale ta nasza Barcelona taka nie za dobra.
0
Dobry sędzia ....
0
Real nie w formie na stadionie levante by spokojnie przegrywał, ale z ich gry to jednak lepiej grają niż my a wyjazd to jednak wyjazd
4
Wielu ludzi nie umie czytać ze zrozumieniem . Facet opowiedział o swoich odczuciach i mówi o wdzięczności dla klubu a tu komentarze ze nie okazuje wdzięczności i powinien się nie odzywać.
Skąd biorą się tacy ludzie którzy tak komentują?
3
@Volk jakie deklaracje ? Gość został zrobiony w trąbę nawet nie dostając pełnej szansy się wykazać. A jak ja dostawał był raczej solidny. W obliczu takiej sytuacji to jest szansa aby piłkarze szkółki pokazywali na co ich stać a nie kupowanie Braithwitow Boatengow itp...
0
@zibiku mam nadzieje ze tak będzie
1
Zmysł Barcelony i przewidywalność na poziomie zero.
Nie mam nic do tego piłkarza ale od jakieś czasu ta Barcelona nie dokonuje żadnych trafnych i perspektywicznych transferów( oprócz de Jonga) kiedy Real Madryt naprawdę szykuje już bardzo mocna ekipę na przyszłość. ( Vinicius, Rodrygo , Reiner, Ødegaard, Hakimi itd......).
Wiem wiem że kontuzja Dembele i ktoś musiał przyjść ale nie powinno dojść do takich sytuacji że Baraca kupuje gościa który nie będzie piłkarzem na poziom Barcelony, nawet się nie łudźmy, może być solidny Ok ale nie tędy droga.
Sprzedać młokosa ( wychowanka)który radzi sobie przyzwoicie a kupić gościa za którego trzeba było więcej dać niż właśnie za Pereza. A chłopak naprawdę mógł być perspektywiczny.
Brak słów
0
@LuisSalvano oby było jak piszesz. Podpisuje się pod tym z zamkniętymi oczami .
8
Mam odczucia po kupnie Braithwaite że Barca zrobiła milowy krok do bycia średniakiem typu jakim teraz jest Ac Milan.
0
@macio_944 Liverpool odpadnie a później Atleti zesra się na Bernabeu jak zawsze i cyk Real znowu z liga mistrzów a taki Oblak zapomni jak się broni na mecz z Realem
2
Hakimi , Sancho, Mbappe, Haaland ci by odmienili Barcelonę
Patrze na nasz skład i potrzeba u nas klasowych piłkarzy
2
Haaland jest bezczelny .....
0
Font nie sprowadzi Neymara i uważam to za minus. No chyba że Mbappe to byłoby jeszcze lepiej
3
No to ciepło maja tam w zarządzie.
Trochę irytujące jak niektórzy wplątują tutaj polska politykę do komentarzy w artykułach sportowych i na temat Barcy.
Gdzie się w internecie nie wejdzie poczytać komentarze nawet głupi artykuł nie związany nic a nic z polityką a zawsze się znajdzie jakieś zdanie obrzucające PO bądź PIS jakąś krytyką.
Żałosne :-(
8
Już wyciągają brudy Realu aby ich wtopa nie była taka widoczna
1
W tym tym momencie jak odejdzie Messi albo zakończy karierę to Barca ma bardzo przeciętny skład. I zapowiada się na takiego mocnego średniaka bo kim tu grać?
0
Wykluczenie z europejskich pucharów na dwa lata może nie być końcem problemów dla Manchesteru City. Zdaniem prawnika sportowego piłkarze mogą domagać się zwolnienia na wolny transfer.
De Bruyne, Sterling, Sane, zobaczyłbym ich w Barcelonie
1
@sendesara kiepsko się prezentował? Jak grał to zbierał przyzwoite noty. A jak złapał regularność w Evertonie to gość nie do zastąpienia