1

Neymar , Adama, Grimaldo, Thiago, Digne, myśle że każdy z nich teraz łapał by u nas pierwszy skład

1

Na Ligę mistrzów nawet się nie nastawiam. Bo wygra ja Liverpool, City, Real, PSG, Bayern, bądź Juventus. My nawet podjazdu do najsłabszej z tych wymienionych drużyn nie mamy.
Jestesmy dalej w miarę mocni w Hiszpanii ale w Europie jesteśmy teraz na poziomie Borussi, Romy, Tottenhamu, czy Atletico ale już nie w tej czołówce co wyżej wymieniłem.
Jak tak dalej pójdzie to będziemy Manchesterem United bądź Fc Porto.

0

@Qaz123 A Getafe tak gra ofensywnie ze Barca będzie kontrować i szybkość Semedo nam się przyda

0

Marca często trafia w skład Bracy a Mundo i sport jak zwykle pomyłka

0

@HypeR ale taktycznie Roberto lepiej ogarnia temat i bardziej pasuje pod atak pozycyjny niż Semedo

0

Niech działa trzeba dać mu szanse może on jako dyrektor sportowy coś ugra lepiej z transferami.

7

@liberoFCB Po dupie kibice dostaną jak Real wygra ligę a my nie zaszalejemy i tym razem w lidze mistrzów.
Jednak Liga zawsze była i to na spokojnie z bezpieczna przewaga. Choć to nie znaczy że styl Ernesto mi się podobał

0

@VamosRakieta napastnik Sociedad 70 baniek odwołanie do klauzuli

1

Barcelonie chcą wciskać jakieś średniego napastnika za minimum 30 baniek w momencie kiedy wiadomo że musi go sprowadzić za Dembele a taki Ziyech przejdzie do Chelsea tylko za 40 . Od Barcy to każdy chce kupę forsy

2

Oczywiście a co ma powiedzieć? ze kontuzja jest taka sama i potrwa 4 miesiące?

0

Gerarda Pique na atak i mamy super transfer

4

Za 12 milionów myśle że Sławek Peszko jest do wyjęcia

0

Rozsypie nam się chłopak jak domek z kart

3

Barca jest pod ściana i musi być cierpliwa bo nikt im go nie kupi nawet za 40 baniek i nie zapłaci takiej pensji .
Nie maja wyjścia musza dać mu szanse bo oddać go za pół darmo to najgorsza opcja, tym bardziej że facet ma papiery na dobrego piłkarza ale teraz niestety frustracja kibiców i nie tylko.

1

Dla tego nie będziesz prezydentem

0

@Naturopata szejk musiałby zamienić się na mózgi z Bartomeu

0

Inter 4:2
PSG 4:2
Barca ?:?

7

Inter 3:2
PSG 3:2
Barca 3;2

1

Żordi cwaniak Alba na boisku

0

Jak gra Carles Alena?

8

Może sprowadza Romário przecież potrzebujemy 9...

1

@Janiama
„Naprawdę oglądam piłke od 40 lat i znam się trochę na tym”

Wiesz lepiej jak chwalą cudze usta a nie swoje, to lepiej wygląda zdecydowanie. Średnio się odbiera twoje wpisy jak tak o sobie nieskromnie mówisz.

9

Grali nawet ładnie szkoda tego gola bo Athletic grał kupę.
Ale wynik idzie w świat.
Na pocieszenie zostaje nam Liga mistrzów :-)

1

@damian777 Dla mnie zachowanie Messiego jest tak irytujące że nie dziwie się Marcowi że Messi go wku....

1

@MatiFCB2000
Messi odwala staje się arogancki i chamski. Myśle że kiedyś wyjdzie prawda na jaw jaki jest. Teraz nikt się nie odezwie bo poleci z klubu.

0

@BigShaq ten to sobie po zwiedza świat

2

Myśle że Setien wyciągnie z Semedo dobrego grajka. Oby dziś zagrał dobry mecz albo aby w ogóle zagrał

1

@oZinho bekę maja i to nie złą w szczególności po 4:0 na Anfield

4

Musiałeli by być frajerami dać za Coutinho 120 baniek
Myśle że można się zastanawiać czy dać polowe tego za Cou.

0

@Kompletny Simeone dobry motywator a jego Atletico zero progresu muruje się na całego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?