dafik85
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RobsonPL obserwuj trochę mecz i sytuacje i zwróć uwagę ze Alba po kontuzji i co ma go zarżnąć bo ci się Semedo na lewej nie podoba?
0
@Pustelnik Ta zajezdnia zabrała na finał na Bernabeu
0
@Suzu po co ten jad? Lepiej ci ? ulżyło?
3
Nasz Ernesto już ma na was taktykę....
4
Dembele, Coutinho, Griezmann oddał bym trzech za powrót Neymara...
0
Prezes Espanyolu nie będzie skąpił środków czyli co? Kupi utrzymanie?
0
El Clasico 18 Grudnia i mam nadzieje że na białej nagłówek
„ spiepszyliscie nam święta”
0
Kupić i wypożyczyć do Dortmundu.
3
Wracajcie do zdrowia chłopaki ....po 18 grudnia.
28
Argentyńczyk po prostu za bardzo przyzwyczaił ludzi do swojego geniuszu, a gdyby jakikolwiek inny piłkarz zrobił to, co 32-latek w poprzednim sezonie, byłby niekwestionowanym zdobywcą Złotej Piłki.
To zdanie wyjaśnia wiele
0
@KapiFCB To tylko dla nas taki dreszczyk emocji a oni siedzą na luzaka
21
Miał na zdjęciu 6 złotych piłek czyli wiedział?
2
Iwanski się skompromitował dając głos na Szczesnego ...przyznając się do tego
0
Po Salahu że nie jest w pierwszej trójce obawiam się o te przecieki że Messi wygra.....
0
Coś czuje że Jednak VVD....
0
@D10SLEO racja .....
1
Ale jaja ....Lewy 8.....
1
Ale ktoś ryja drze z tych parkingów na gali .
1
Znowu gol z Atleti w końcówce To już tradycja
0
Vidal przydałby się ze swoim ofensywnym wejściem i bramka
0
Strzelać z dystansu jak de Bruyne coś wpadnie
0
Vidal potrzebny od zaraz
17
Słowo przeciwko słowu.
Wydaje mi się że chłopak mówi szczerze. Może coś między nimi nie zaiskrzyło po powrocie Lusia. Szkoda że luis poszedł do mediow A tak się konfliktów nie rozwiązuje tylko je zaognia.
Jeśli ktoś mi zawinił albo ja mu zawinilem to nie chciałbym aby ktoś rozpowiedzial to całemu światu zamiast przyjść do mnie i pogadac.
0
@daniel32778 wiadomo że nie był ale ciężej będzie mu mówić o tym jak Messi wygra 6 złota piłkę.
3
Ronaldo będzie wściekły ze jak Messi wygra złota piłkę to nie będzie mógł powiedzieć o sobie „ Najlepszy w historii”
Bo przecież ktoś będzie miał więcej niż 5 złotych piłek ..
( o ile Messi wygra).
1
@MaTt_BarcaFan
Zawsze to lepiej Stać niż Jak trener kucać.
0
@pomi11 przecież i tak mamy 1 miejsce zapewnione
2
Kontuzje zniszczą mu karierę gość się nie rozwinie.
Co wróci zagra kilka słabych meczy później coś zacznie trybić i kontuzja....i w kółko Macieju.......
0
Rakieta gra całkiem fajnie
1
@damianito16 wniosek 16 latka i wszystko jasne. ....
Rzeczywiście sportowo miał wiele okazji się wykazać czy potrafi ....