dafik85
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Jak sędzia popełniał błędy na korzyść Realu to niewspomniały o tym Madryckie szmatławce. A to już któraś okładka od środowego meczu poświęcona błędom sędziowskim w meczu Barcy.
12
Skąd Marca wie że tego arbitra odstawili? podejrzewam że to bzdura aby bardziej napiętnować sędziowanie w tym meczu.
8
Lewy lepiej się wyłożył z kościelnym obaj duże kalibry
0
Czemu?
11
Gomes wszedł i zaczęła się prawdziwa remontada 3 bramy wpadło
2
PRZEPRASZAM! !!!!!po bramce Cavaniego zwatpilem
1
PRZEPRASZAM!!!!! Myślę że wielu powinno dołączyć do tego komentarza. Po 1 meczu i po straconej bramce dzisiejszej. Zapraszam
0
Nie możliwe nie wierzę nie wierzę
0
Neymara akurat zostaw w spokoju
2
W lidze Mistrzów gra się oba mecze
2
Wole czytać nie da rady ze słabym sercem.oglądać
6
Transmisje padły
1
Na tyle co Neymar miał wolne to kilka wpadło
0
Panie Domeneh polecam trenowanie Realu Madryt. W krytykowaniu Barcy razem z Ramosem, Arbeola i Gutim bylibyście 1 w tabeli. (Ze środkiem pola to prawda)
0
Jak zagra Roberto to wzmocni Lucho środek jak Albo to skrzydło ale wątpię aby lewe skrzydło było totalnie obstawione a środek nie wiec myśle ze Roberto zagranzamiast Alby.
2
Ter Stegen - Umtiti, Pique, Alba - Busquets, Roberto, Rafinha, Iniesta, Naymar, Messi, Suarez
0
Jutro mam nadzieję bardziej udane remontady........
0
Niech jutro Pique ze 2 walnie to Suarez i Messi juz po jednej dorzuca
5
Niech la rambla żyję jak sadion Napoli! komentujemy bo niektórzy bez transmisji....
17
Komentujcie bo nie oglądam meczu
1
Będzie piękna walka ale dałem na nie. Ale chcę bardzo się zaskoczyć. Niech mi Barca zamknie usta.
0
Wolski Laskowski dawali emocje. Ci nie są źli ale mecz się ogląda tak bez adrenaliny, fajnie im wychodzą rozmowy o ciekawostkach ale emocji w meczu nie dają
0
Z PSG walnie na 5:0
0
PSG takiego błędu nie wybaczy i braku krycia
0
Moje zdjęcie raczej nikogo nie zainteresuje :-)
1
Barcelona ma najfajniejsze fanki na świecie:-)
0
To twoje zdjęcie w Awatarze? :-)
0
Pytam gdzie powinien grać Sergi Roberto? Pytam się no gdzie?
0
Z taka finezja jak dzis i skutecznością tridente może być ciekawie z PSG. Iniesta jak wskoczy na magię, Busi zagra jak dziś, Neymar będzie szarpał lewa strona, Messi ze dwie takie akcje jak dziś. I Luis coś uwali to może być awans o ile PSG nie walnie jakiejś przypadkowej bramy
2
Rakitic coś lepiej wyglada dziś jak ostatnio