0

Oby Alaves nie będzie taki trudny luty wtedy

3

Jeśli Atletico to wole 2 mecze niż finał.

45

Maja teraz najtrudniejsze mecze, brak Marcelo co robił im robotę . Brak Bale,a w ataku nadrabiał Ramos, ale ileż można? Modric po kontuzji może nie wrócić na 100% wiec w Madrycie robi się cieplutko. A Najlepszy piłkarz świata gra w Barcelonie... wiec wszystkie atuty Realu poszly się paść.

0

Lubie tego obrońcę Sociedad. Dobry jest

0

Spróbował bym Z Roberto i Vidalem na obronie

12

Rakitic albo Roberto na defensywnego i Vidal wskakuje na prawa obronę

0

Roberto albo Rakitic na defensywnego pomocnika a Vidal na prawa obronę

1

Co Vidal dograł ....

1

Rakitic będzie grał za Busquetsa

0

Sędziowie w Hiszpani są .. brak słów już

0

Chciałbym Vidala do pomocy za Arde

22

Jak najlepszym piłkarzem mógł zostać Cristiano Ronaldo? Gdzie sens gdzie logika gdzie ci dziennikarze i kapitanowie i trenerzy mają oczy? W tyłku ? Co Messi gra np dziś a co wczoraj Ronaldo? To przepaść przecież nie da się aż tak pomylić ...

0

Sergi enrik brat Ramosa normalnie

0

Nie przypomina wam Sergio Ramosa z wyglądu ten napadzior Eibaru?

0

Walnie bramę w finale zdobędą tytuły i g... będzie kogo obchodzić że Messi mija innych jak tyczki. Takie są już plebiscyty...

0

O ta sytuacje, a wynik to uratował na Camp Nu. Tutaj świetnie broni ale nie jest cudotwórca jak u nas

0

Zidane wzmocnił agresywna grę Io bronę tymi zmianami Malaga nie może się przebić . Zidane pilnuje wyniku

4

Co Kameniego paraliżuje na santiago nie to co na Camp Nu

0

Czy kiedyś pojawi się taki artykuł że :" sędzia na którego wreszcie czekaliśmy poprowadzi mecz Barcelony. Czy to możliwe?

1

Doceniam to co zrobił Laporta ale za jego rządów ekonomicznie byśmy byli niżej w rankingu...

0

Rivaldo zdecydowanie przed Ronaldo dla mnie

0

Nie podniecajmy się się bo większość z was przewidywała że tak będzie i nie bądźmy głupi Enrique nie odstawi Odrazu Roberto a Vidal dostanie szanse prawdopodobnie z Eibarem

0

Nie zapomnę jak Sevilla zdobyła ligę Europy a katalońskie dzienniki olały temat i jakaś mała wzmiankę na ten temat i dały na okładkę jakiś temat bez większego znaczenia a takie wydarzenie poprostu oblały i piszesz że wyższy poziom od Marki? No co najwyżej taki sam tylko że Marca częściej wspomina o wydarzeniach z innych dziedzin sportu niż katalońskie dzienniki. Ale wkurza że jest nie obiektywnie pro Madrycka a katalońskie gazety promBracelonskie. Wiec obiektywnie patrząc oboje pilnują swoich interesów.

0

Wyższy od Marki? Bo są pro Barcelonskie? Takie same szmatławce jak Marca. Pismaki są w tym samym worku wszyscy bez względu na to za kim są.
Real ma jakiś sukces albo inna drużyna a Mundo albo sport piszą o tym że Messiego boli brzuch albo pojechał z Antonella do ginekologa. I tak samo jest z Marcą

2

To już mi.się w głowie przewraca kto jest gorszy? Borbalan, Lahoz, Mallenco, Gil Manzano, czy ten Gonzalez Gonzalez? Ktoś się wypowie?

1

I tak Ramos walnie na 2:1 :-(

0

Nie oglądam meczu jak Ramos wygwizdany?

9

Wspaniale spotkanie Vidala kogoś kto nie gra a mimo to zagrał super mecz. To co by było jak by był ograny? I w rytmie meczowym? Szkoda zmarnować gościa

1

Jak by Srna się zgodził przyjść to coś by mnie trafiło chyba... Vidal chyba nawet po takim meczu by popcorn na stadionie mógł sprzedawać bo o powołaniach na mecze mógł by pomarzyć ..

0

Może nie wiesz że kibicuje Realowi i widać to w jego komentarzach? I ma zaciesz jak Barcelonie nie idzie? I podnieca się wkurzająco jak Realowi idzie? Pewnie tego nie wiesz...
A najgorsze że zdeklarowany kibic Realu komentuje mecz Barcy to jakoś dla mnie go na starcie skreśla jako komentatora meczów Barcelony..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?