2

Do czego tu dochodzi że Barca ściąga jakiś przeciętniaków No nie tędy droga......

0

Zobaczcie, co się przewróciło do góry nogami my chcemy od białych rezerwowego ze środka pola. Zawsze to był nasz atut.

0

Przed sezonem może i by się udało a teraz to nawet Legia za Kucharczyka go nie weźmie ....

3

Jak Alves widzi gowno to krzyczy że śmierdzi a nie się tym delektuje. Ja tam popieram jego słowa bo dzięki temu publika wie że nie dobrze się dzieje i jest nacisk aby to zmienić a nie takie ciche krętactwa na które sobie zarząd pozwala. Czasem to jest jedyny sposób aby coś zmienić.

0

Thiago to jedyny z tych wszystkich na następcę ale Teraz Bayern się cieszy

2

Marca może i szmatławiec ale okładki ma najlepsze ze wszystkich

0

Roberto Enrique przeprogramowuje nasiona pozycje i jakoś średnio to wychodzi. Naturalna pozycja to jest atut

0

Enrique się zdrzemnął i się obudził i wprowadził Inieste...

0

Ter Stegen pozbawił,się zawodnika meczu wiec kto?

1

Czas wyciągnąć białe chusteczki........

1

Mina Unzue bezcenna...

0

Skrzydłowy ......

10

Widzę jeden plus: dobrze że rewanż z PSG nie jest w tym tygodniu.

1

Patrząc na pomoc nasza to tęsknie Gabrim, Gerardem Lopezem i Mendietą...

0

Denis właź na boisko.

0

Nie tak z dupy bo Leganes całkiem niezłe kontry robi

0

Jak skrzyknie jeszcze Deco i Ronaldinho (który się cofnie do pomocy) to jest nadzieja dla naszej pomocy na rewanż z PSG.

9

Jak tak dalej to potrwa to Xavi się wkurzy i wróci.....

1

Wiara nie powinna być ślepa tylko poparta dowodami a dowodów na dobry wynik w rewanżu Barca nie daje.

1

Będzie może i 5:0 ale ile z tego będzie wkładu pomocników ? Pewnie MSN jak co odpali.

1

Kiedy Gomes pokaże że te hejty na niego są niesłusznie jak nie z Leganes? Jednak nawet w takim meczu nie może się obronić jak cała pomoc

1

Emery jak ogląda naszą pomoc to pewnie cieszy się jak dziecko przed rewanżem

1

Ale środek pola jest tragiczny oj joj No szok oglądać to. U siebie z Leganes nie ma poezji tragedia to nie Barca. Nie wiem co ja oglądam

1

Miroslawski jest przeciw Sampaolemu w Barcelonie bo by Barca wymiatała oczywiście.

23

Co ta Marca wypisuje? grzmot jest tylko jeden:-)

1

Na klopa to można pójść jak mnie przyciśnie :-)

1

Wenger? Chcesz być czwarty? Nie żartuj

0

Pech akurat że to hiszpański sędzia. Może to i nie jego wina

5

Hiszpański sędzia Borbalan okradł Ajax . Może wezmą się za hiszpańskie sędziowanie jak w Europie będą dawać ciała ci sędziowie i ktoś to zauważy.

1

Mamy Paco. ....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?