dafik85
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak się potwierdzi zależność tego że Barca wymiata w 2 połowach to wpadnie jeszcze kilka bramek...
2
Kiedy Ronaldo strzelił bramę z wolnego ? Bo Messi wali co 2 mecz:--)
0
Nawet jak by Atletico miało mniej straty do nas to bym i tak wolał porażkę Realu. ..
0
I balonik pękł........
0
Zagra 3 mecze na Copa I wróci :-)
0
Nie cieszcie się że człapie bo to w końcu się odbije z bardziej wymagającym zespołem. Będziemy potrzebowali zapier.. Messiego a nie człapaka.
1
Mathieu Masherano będzie
2
Mam nadzieje że dziś nie wygra a za tydzień tak
1
Następny Rywal Realu Wolfsburg
0
Chyba Mirosławski zmiękł przez te komentarze na Twitterze:-)
0
Pytanie w konkursie maja wyjechane......
0
Włączam spowrotem :-)
1
Nie lubię oglądać goleady Realu. A u siebie zazwyczaj je mają no chyba że przejeżdża Barca i też jest goleada tylko że dla nas.
0
Barcelona tez się nie popisała wiec wyjazdy to trudne mecze są.
1
Włącza się czerwony Ramos:-)
12
Nie wychodzi dziś Alvesowi to niech go zmieni ale ludzie nie sprzedawajcie gościa który dał nam tyle radości przez wiele lat.
0
Spokojnie takie mecze też muszą być aby wygrać
0
Rozbieg rozbieg rozbieg bramkarz się tak pewny nie czuje jak jest rozbieg
0
Ale różnica w agresji Espanyolu w meczach z Realem a z Barcelona
4
Granada ich pojedzie :-)
0
Spoko dobrze strzelił ale zabawny grymas na jego twarzy. Myślałem że po lekcjach Zidana wpadnie:-)
0
Ronaldo rzut wolny ha ha ha:-)
1
Ronaldo rządzi z Espanyolami Granadami i Getafami. Ale to lepiej dla nas
1
Po co Real gra z Espanyolem i Getafe odrazu 6 pkt im dopisać. Te drużyny nadstawiają tyłka cały czas bez walki choć myślałem że Galca coś zmieni ale myliłem się
0
No ciekawe.
3
Zwalnia się etat w Realu na najlepiej opłacanego piłkarza bo Ronaldo to już jest cieniem samego siebie. Nie ma bata że w obliczu tej sytuacji kto może Ronaldo zastąpić w Realu ze statusem mega gwiazdy z taką pensją? Neymar i obym się mylił.
0
Marketingowo są od Neymara słabsi i dla tego taką kasę ciągnie Neymar. Marketingowo jest lepszy niż Messi w jego wieku. Mimo że piłkarsko Messi nie odstawał a nawet był lepszy
2
Widocznie to nie jest takie proste jak piszesz. Nie wiemy wszystkiego
2
Z taką polityką wszystko walnie na łeb na szyje. Taka podwyżka jest nie do pomyślenia. Messi coraz starszy i słabiej będzie grał a na nowych zawodników nie będzie i na ich płace.
0
Nie narzekać tu chłopaki linia obrony złożona jest z ludzi którzy nie grają ze sobą . Tylko Javier jest ze starego ułożenia składu brak Alvesa, Pique, Alby. Na takie mecze to wymienia się co najwyżej jednego a nie trzech. Fakt faktem Alba kontuzja a Pique kartki.