dafik85
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie narzekać tu chłopaki linia obrony złożona jest z ludzi którzy nie grają ze sobą . Tylko Javier jest ze starego ułożenia składu brak Alvesa, Pique, Alby. Na takie mecze to wymienia się co najwyżej jednego a nie trzech. Fakt faktem Alba kontuzja a Pique kartki.
4
Leo jak za Martino .
1
Z takim myśleniem to bez reklam na koszulkach nie ma szans. Teraz futbol to biznes i sponsorzy itd. Są potrzebni i jak tu Laporta chciał się bez reklam utrzymać w tych czasach?A jest coraz gorzej bez kasy nie ma szans chore pomysły kasa kasa i jeszcze raz kasa
0
Drużyna która by się składała z zawodników o tym samym profilu daleko by nie zaszła , wiec dlatego Ivan jest potrzebny i w tej chwili niezbędny. Ten sezon pokazał to.
0
Znalazł się w 11 roku więc bedą pensję chciał wysoką i chyba słusznie będzie miał status wielkiej gwiazdy jak przyjdzie
3
Widziałeś jak Pogba gryzł trawę w finale ligi mistrzów"?
4
Myślę że trenowanie Realu to jeszcze większa presja w tej chwili.
0
Czyli jeśli Asensjo nie zdąży wrócić do Realu przed lutym to muszą go wyporzyczyć dalej bo jeśli by został to by nie mógł grać przez okres bana?
0
Mogą się odwołać i zawieszą bana i zacznie się w zimie 2017 a w lecie się mogą uzbroić na maksa....
3
Jak mnie nazwałeś? Ile masz lat? Co złego napislaem że zasłużyłem na tytuł tępaka ? Przecież wiem że maja zimę tą na transfery ale nie kupią zbyt wiele.
Czy takich ludzi na tej stronie nie powinno się karać?
0
W tej zimie nie upolują zbyt wiele
0
W artykule jest że lato 2016 i zima 17 wiec sobie zakupów nie zrobia
3
Raul rzeźnik Garcia nie zagra to dobra wiadomość....
4
Jedne skierowane do sędziego drugie do piłkarza więc pewnie sędziowie są na innych prawach.
0
Myślę że Benitez też dziś da dużo radości Valencji jak jak kiedyś
0
Dobrze prawisz też się łapie na tym
0
Piękny wynik Realu oby tak dalej bo jak z ogorasami będą tak wygrywać to Benitez zostanie a jak zostanie lepiej dla nas :-)
3
Nie ma sprawy :-)
4
Co ty gadasz dziś Cristiano wpakował kolejną arcyważna bramę z karnego. Złota Piłka powinna być jego.
0
Real juventus będzie
0
Trypletu juz Real nie da rady :-) Nawet na papierze :-)
0
Przy obronie Valencji to Real sobie po gra :-)
5
Komentator najczęściej używa słowa jak mówi Rakitic "wycofał "
1
Spuchna w drugiej połowie
2
Skandalem nie jest cała sytuacja tylko jak by się Realowi udało ominąć karę
1
Samper ok dobrze że Gumbau odpuścił sobie Enrique
1
Gdzie jest Sergio Busquets? ??? To są żarty że go nie ma. ..
1
Sportowych tak ale nam taki jeden co ma canal plus a nie wiem czy akurat będą tam gran derbi ale się zapytam dzięki :)
0
Dzięki bo zastanawiam się czy w jakimś pubie co mają nc+ mogę obejrzeć
0
A canal plus nie ? Bo chyba coś tam ze sobą podpisali.? Nie jestem w temacie dzięki