6

Najlepszy komentator jak dla mnie :
1. Wolski
2. Laskowski
3. Borek

0

@BoreekxD czy Lewy nie strzelił więcej baranek niż Messi? i nie zdobył mistrza Niemiec? A Messi co zdobył ? Puchar Króla
Rzeczywiście zdeklasował Roberta :-) :-)

3

W tym roku jak dla mnie powinni przyznać złota piłkę Lewandowskiemu ponieważ w tym nikt szczególnie się nie wyróżnia a France Futbol powinni brać pod uwagę 2 lata za brak złotej piłki rok temu. Wiec Lewy najbardziej na nią zasługuje

3

Cóż ten komentator pierniczy o De Bruyne

48

Wolski nr 1 wśród komentatorów i to
Takie soczyste numer jeden

0

Kto komentuje mecz?
Wolski ?

0

@Faun przynajmniej na papierze przed turniejem

12

Portugalia , Francja , Niemcy
Wszyscy z grupy śmierci odpadają

0

Nie wierze Morata ? Armagedon :-)

0

Motata to powinien zakończyć reprezentacyjna karierę

1

Jak będą karne to 90% szans na zwycięstwo Chorwacji :-)

0

Alba wszedł na kontry a tu Enrique zapomniał że trzeba tez mieć kim bronić :-)
Dlaczego Enrique zawsze zmienia Erica w okolicach 70 minuty?

1

@Abominacja twój kolorowy avatar mówi wszystko . Tacy jak ty ostatniego czasu wylegają się jak grzyby po deszczu

0

@macio_944 super wywiad.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Nawet ja wiedziałem gdzie strzeli a Lloris dalej w druga stronę się rzuca

1

@PatrychoO lizał pipkę przed meczem i to kilku dniowa

11

Mi tam się Polska dziś podobała . Szkoda wiadomo straconych bramek ale gra napawa optymizmem . Grali odważnie i mam nadzieje że Sousa zostanie .
Trzeba w końcu zacząć budować ta drużynę na mistrzostwa świata ci młodzi mogą fajnie chodzić jak ich trener poustawia .
Dojdzie doświadczony Zieliński i Lewy wiec może być ciekawie .
Jedna rzecz bym zmienił Szczęsnego gość tyle ze stoi między słupkami . Od wielu meczy nie zrobił nic nadzwyczajnego ....

11

Ale jak dla mnie Sousa fajnie poukładał ta repre. Myśle ze dużo lepiej niż za wuja Brzeczka
Oby został i budował ta reprezentacje

1

Pamietam jak lubiłem Portugalię ale po odejściu Figo do Realu i pojawienie się Cristiano zmieniło moje nastawienie do tej reprezentacji

0

@amanter może i strata ogromna ale tych wspomnień z psiakiem nikt ci nie zabierze . Warto posiadać zwierzęta dla pięknych chwil z nimi mimo ze przychodzi czas na starte :-(

0

@derlysy1979 jakby trzymał wodę zamiast coli wyglądałby jak Ronaldo

1

Szkoda że za Petero euro rządzą szejkowie bo jednak ten Wijnaldum przydał by się w Barcelonie.
Ale ekipe za frytki zbudował by Laporta

2

Eto’o ty jednak masz coś ze łbem

3

Dembele do Juve za de Ligta piękna byłaby wymiana

0

Hiszpania dostanie od każdego po wyjściu z grupy

0

Hiszpania jest mega cienka wyjdą z grupy bo to jej obowiązek ale później raczej nie daje im większych szans

0

PSG się zbroi myśle ze wskoczy im Ramos .
Jednak Real i Barca już po odejściach Modricia oraz Messiego to będzie im ciężko dobić do TOP w Europie

1

Ochydne najgorsze , paskudne ,.. ble afuj

0

Ale Morata jest cienki .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?