dafik85
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 zależy czy da się poukładać drużynę . Real wygrał LM ale przegrywał w lidze
0
Zmiana trenera w środku sezonu przegrała mistrza Barcelonie z Velverde na Setiena a także w PSG z Tuchela na Pochetino
To nie jest dobry pomysł w na takim etapie sezonu zmieniać treanera .
Akurat tylko Chelsea wyszło to na dobre
0
@endriuuu2 przecież zajęliśmy miejsce za Realem
4
Jak by nie odszedł do Atletico tylko gdzie indziej, to dziś Real cieszyłby się z mistrzostwa
0
Ja myśle że Koeman zostanie bo nikt ze zdrowym rozsądkiem nie przejmie Barcelony w takim momencie
15
Villareal frajerzy
1
Po tym meczu Messi sprokuruje kolejny wywiad tylko tym razem powie że odchodzi
13
Roberto na boisko bo do tego kabaretu jeszcze jego brakuje
3
Oby znalazł się jakiś dobrodziej aby kupił Griezmanna i Dembele za ogromne pieniądze
0
Ale Augsburg jest słaby
1
Włączam mecz bo widzę że Lewy beze mnie sobie nie poradzi
5
Szkoda że Batistuta nie grał w jakimś wielkim klubie bo jak dla mnie jeden z lepszych napastników w historii .
Nie wiem czy któryś by tak ciągnął jeden klub jak Batigol. Fiorentina i Roma jednak pólka niżej niż Real, Barca czy Bayern.
0
Kurski pęka z dumy ;-)
9
Dest i Emerson tak powinna wyglądać rywalizacja na prawej stronie
Roberto dzięki za wszystko co zrobiłeś dla Barcelony powodzenia byku :-)
0
Podsiadło dorabia w Juventusie
0
Grając w Barcelonie i chce wrócić do Atletico ?
Sport się kompromituje pisząc takie bzdury o Griezmanie . Mimo iż Barca w ostatnich latach błaźniła się wielokrotnie to w dalszym ciągu jest to piłkarski szczyt.
2
@Barcza223 jak dla mnie lepszy od wielu powołanych
0
Szkoda że Adrian Mierzejewski jest pomijany w powołaniach do reprezentacji . Zastanawiam się dlaczego?
5
Koeman zostań i dostań transfery ilpokaz na co stać Barcelonę .
A niech później gimnazjaliści z La
rambli cię zwalniają
1
@Don-Corleone to zbyt skomplikowane wole Messi albo Leo ;-)
5
@itmustbejoke trójca święta
2
@lisu01 liga Neymara nawet Milik tam
Jest gwiazda
2
Ale Milan to są pały i tyle
0
@Tomek54321 serio :-)
2
@Don-Corleone kto to D10S?
0
@Herato Real. ..
0
@jakub1906 Dlaczego go pomijano prz powołaniach?
0
Pytanie :
Co myślicie o Adrianie Mierzejewskim?
0
Aguero, Depay, Messi, Griezmann, Fati, Dembele,
Dużo coś chłopaków z przodu jak na pierwsza jedenastkę oczywiście jak będą zdrowi.
Aguero wiadomo nowy Larson a Gdzie Griezmann? Brait wiadomo odejdzie .
Może być problem
0
@derlysy1979 Szalupa tak zjechał że się nie łapie?