0

@tomek8756 zależy czy da się poukładać drużynę . Real wygrał LM ale przegrywał w lidze

0

Zmiana trenera w środku sezonu przegrała mistrza Barcelonie z Velverde na Setiena a także w PSG z Tuchela na Pochetino
To nie jest dobry pomysł w na takim etapie sezonu zmieniać treanera .
Akurat tylko Chelsea wyszło to na dobre

0

@endriuuu2 przecież zajęliśmy miejsce za Realem

4

Jak by nie odszedł do Atletico tylko gdzie indziej, to dziś Real cieszyłby się z mistrzostwa

0

Ja myśle że Koeman zostanie bo nikt ze zdrowym rozsądkiem nie przejmie Barcelony w takim momencie

15

Villareal frajerzy

1

Po tym meczu Messi sprokuruje kolejny wywiad tylko tym razem powie że odchodzi

13

Roberto na boisko bo do tego kabaretu jeszcze jego brakuje

3

Oby znalazł się jakiś dobrodziej aby kupił Griezmanna i Dembele za ogromne pieniądze

0

Ale Augsburg jest słaby

1

Włączam mecz bo widzę że Lewy beze mnie sobie nie poradzi

5

Szkoda że Batistuta nie grał w jakimś wielkim klubie bo jak dla mnie jeden z lepszych napastników w historii .
Nie wiem czy któryś by tak ciągnął jeden klub jak Batigol. Fiorentina i Roma jednak pólka niżej niż Real, Barca czy Bayern.

0

Kurski pęka z dumy ;-)

9

Dest i Emerson tak powinna wyglądać rywalizacja na prawej stronie
Roberto dzięki za wszystko co zrobiłeś dla Barcelony powodzenia byku :-)

0

Podsiadło dorabia w Juventusie

0

Grając w Barcelonie i chce wrócić do Atletico ?
Sport się kompromituje pisząc takie bzdury o Griezmanie . Mimo iż Barca w ostatnich latach błaźniła się wielokrotnie to w dalszym ciągu jest to piłkarski szczyt.

2

@Barcza223 jak dla mnie lepszy od wielu powołanych

0

Szkoda że Adrian Mierzejewski jest pomijany w powołaniach do reprezentacji . Zastanawiam się dlaczego?

5

Koeman zostań i dostań transfery ilpokaz na co stać Barcelonę .
A niech później gimnazjaliści z La
rambli cię zwalniają

1

@Don-Corleone to zbyt skomplikowane wole Messi albo Leo ;-)

5

@itmustbejoke trójca święta

2

@lisu01 liga Neymara nawet Milik tam
Jest gwiazda

2

Ale Milan to są pały i tyle

0

@Tomek54321 serio :-)

2

@Don-Corleone kto to D10S?

0

@Herato Real. ..

0

@jakub1906 Dlaczego go pomijano prz powołaniach?

0

Pytanie :
Co myślicie o Adrianie Mierzejewskim?

0

Aguero, Depay, Messi, Griezmann, Fati, Dembele,
Dużo coś chłopaków z przodu jak na pierwsza jedenastkę oczywiście jak będą zdrowi.
Aguero wiadomo nowy Larson a Gdzie Griezmann? Brait wiadomo odejdzie .
Może być problem

0

@derlysy1979 Szalupa tak zjechał że się nie łapie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?