1

Lapategi na trybunach? Dlaczego?

0

Bałwanek z kartka na początku meczu to jakaś nowość

0

Rakitić do tyłu :-)

0

To ile ta klauzula Kounde ?

2

Przedłużenie kontraktu Neymara z PSG postrzegam tak:
Gnij w tym klubie jak najdłużej... a niech w tym sezonie Lille cieszy się z mistrzostwa

12

Najdotkliwsza porażka z Granada w kluczowym momencie sezonu

3

@Encore przegrać mecz w środku sezonu a mecz w końcówce od którego zależy mistrzostwo to różnica

26

Granada to będzie nam się śniła latami.
Jeśli byśmy wygrali z Granada to dzisiejszy remis byłby sukcesem a tak lipa

0

Może jak będzie Remis a Real
Przegra i Atletico jeszcze sie potknie to wygramy to mistrzostwo

1

Klepanie do tylu bez pomysłu jak mnie to wkurza

0

Atletico może zabić mecz w tej chwili

4

Tu jest potrzebny Pjanic od zaraz

0

Ja bym mistrzostwo przyznał Granadzie w tym sezonie

1

Barcelona kompletnie nie dojechała na mecz

20

To jest mecz o mistrzostwo? ...
Chyba w szachy....

2

Neymar przedłużył kontrakt aby przydał się dziś aby na tym skrzydle pokręcić trochę

0

Max 1:0 w tym meczu nic więcej
A najprawdopodobniej będzie 0:0

29

Bez Barcy i Realu ta liga mistrzów traci ogromna cześć kibiców .
Oczywiście dalej będzie się to kręcić ale te 2 kluby biją inne na głowę swoim prestiżem

0

@avanes Toż to rasizm bo czarny dostał wpie....l
Mało ważne że wandal i złodziej

1

@Kapitan_SW wątpię aby brali to pod uwagę że w finale nie maja duzych szans

3

@eltores Lille wygra . Będą gryźć każdy kawałek boiska aby to wygrać

0

W kontekście walki o mistrzostwo to że Villareal dostał się do finału LE nie jest to dla nas dobra informacja .
Mecz z Realem zagrają zapewne w rezerwowym składzie.

1

Wole Arsenal w finale bo Villareal jak odpadnie skupi się na meczu z Realem a ten mecz może być kluczowy dla nas w walce o mistrza a chłopaki z Villarealu musza być wypoczęci i skupieni

2

To teraz możesz się zrehabilitować Meteu..

2

Tuchel wysłał fuckera Szejkowi z PSG tym finałem

2

Kto wygra finał LM to mi obojętne .
Grunt że Real odpadł
Teraz tylko punktujemy w lidze do końca i czekamy na stratę punktów Realu

2

Ale Chelsea ma młodziutki składzik same talenty

0

Najgorsza opcja Lautaro . Już wole Aguero

3

Emerson w Betisie radzi sobie bardzo dobrze. Myśle że w Barcelonie spokojnie da radę i będzie świetnym prawym obrońca .
Jak można brać pod uwagę Roberto mając świetnie zapowiadającego się Emersona który już pokazał że grać potrafi.
Czy Bartomeu dalej rządzi Barcelona?

2

Czerwo dla kimpembe powinno być

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?