dafik85
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lapategi na trybunach? Dlaczego?
0
Bałwanek z kartka na początku meczu to jakaś nowość
0
Rakitić do tyłu :-)
0
To ile ta klauzula Kounde ?
2
Przedłużenie kontraktu Neymara z PSG postrzegam tak:
Gnij w tym klubie jak najdłużej... a niech w tym sezonie Lille cieszy się z mistrzostwa
12
Najdotkliwsza porażka z Granada w kluczowym momencie sezonu
3
@Encore przegrać mecz w środku sezonu a mecz w końcówce od którego zależy mistrzostwo to różnica
26
Granada to będzie nam się śniła latami.
Jeśli byśmy wygrali z Granada to dzisiejszy remis byłby sukcesem a tak lipa
0
Może jak będzie Remis a Real
Przegra i Atletico jeszcze sie potknie to wygramy to mistrzostwo
1
Klepanie do tylu bez pomysłu jak mnie to wkurza
0
Atletico może zabić mecz w tej chwili
4
Tu jest potrzebny Pjanic od zaraz
0
Ja bym mistrzostwo przyznał Granadzie w tym sezonie
1
Barcelona kompletnie nie dojechała na mecz
20
To jest mecz o mistrzostwo? ...
Chyba w szachy....
2
Neymar przedłużył kontrakt aby przydał się dziś aby na tym skrzydle pokręcić trochę
0
Max 1:0 w tym meczu nic więcej
A najprawdopodobniej będzie 0:0
29
Bez Barcy i Realu ta liga mistrzów traci ogromna cześć kibiców .
Oczywiście dalej będzie się to kręcić ale te 2 kluby biją inne na głowę swoim prestiżem
0
@avanes Toż to rasizm bo czarny dostał wpie....l
Mało ważne że wandal i złodziej
1
@Kapitan_SW wątpię aby brali to pod uwagę że w finale nie maja duzych szans
3
@eltores Lille wygra . Będą gryźć każdy kawałek boiska aby to wygrać
0
W kontekście walki o mistrzostwo to że Villareal dostał się do finału LE nie jest to dla nas dobra informacja .
Mecz z Realem zagrają zapewne w rezerwowym składzie.
1
Wole Arsenal w finale bo Villareal jak odpadnie skupi się na meczu z Realem a ten mecz może być kluczowy dla nas w walce o mistrza a chłopaki z Villarealu musza być wypoczęci i skupieni
2
To teraz możesz się zrehabilitować Meteu..
2
Tuchel wysłał fuckera Szejkowi z PSG tym finałem
2
Kto wygra finał LM to mi obojętne .
Grunt że Real odpadł
Teraz tylko punktujemy w lidze do końca i czekamy na stratę punktów Realu
2
Ale Chelsea ma młodziutki składzik same talenty
0
Najgorsza opcja Lautaro . Już wole Aguero
3
Emerson w Betisie radzi sobie bardzo dobrze. Myśle że w Barcelonie spokojnie da radę i będzie świetnym prawym obrońca .
Jak można brać pod uwagę Roberto mając świetnie zapowiadającego się Emersona który już pokazał że grać potrafi.
Czy Bartomeu dalej rządzi Barcelona?
2
Czerwo dla kimpembe powinno być