0


Ath Bilbao
Atl. Madrid

Elche
Atl. Madrid


Barcelona
Atl. Madrid


Atl. Madrid
Real Sociedad


Atl. Madrid
Osasuna


Valladolid
Atl. Madrid

Najłatwiejszy terminarz ma Atletico wiec wygrana z nimi obowiązek bez tego nie na mistrza

0

Roberto wyraźnie bez formy mimo iż Barca w formie

0

Moriba za Frankiego i gotowi na Villareal

0

Mungueza pewniaczek kto by się spodziewał przed sezonem?

1

Z jednej strony Roberto słaby a z drugiej po kontuzji musi się ogrywać bo bedzie potrzebny na kluczowe mecze

0

Pedri dziś coś nie w formie

0

@zmiter912576 ostatni wpis 20 kwietnia

0

Ktoś się orientuje jak zagrało Atletico?

3

@Maciek98 tylko że u Neya było odrazu widać magię w grze a Viniego nie widzę.
Nie hejtuje go że nie ma wykończenia itp jak narazie ale jednak nie ma tego czegoś co Ney już miał od samego początku

8

Vinicius to nie jest zły piłkarz ale do Neymara nie ma i nigdy nie będzie miał startu. Neymar czysty geniusz a Vini jeden z wielu .

1

Fekir się wykartkował ;-/ Nie zagra z Realem

0

@Crakitic kluby to już dawno srały w gacie przed UEFA . Teraz mogło się to trochę zmienić a nawet zmieniło bo to wydarzenie z superliga nie będzie bez wpływu

1

Z jednej strony niewypał z tą superliga a z drugiej UEFA dostała sygnał że nie ma żartów z klubami które generują ogromne zyski tej skorumpowanej organizacji.
Myśle że UEFA nie nie powinna tak skakać i cwaniakować że jest nie do ruszenia.

31

Szacunek dla Pana Florentino Pereza, może nie udało się narazie z superligą ale w końcu ktoś przeciwstawił się tej skorumpowanej mafijnej organizacji jaka jest UEFA i FIFA .

1

@DonMatteo901 Ten gość to już stał się memem internetu

1

Ciekawe jaka bedzie okłada i sama gra FIFA 2022?

0

Wielkie kluby i UEFA żyły w symbiozie teraz wszystko się zmieni i może wszystko walnąc . Jedni drugich będą ograniczać . Możemy już sie cieszyć ostatnim normalnym sezon bo później nie będzie już wszystko takie jak wcześniej.
Kolos na glinianych nogach

0

@Bykunn Główna motywacja jest mistrzostwo a Później Puchary.
Piszesz że puchary nie są motywacja i nie znasz tej wykładni . Zastanów się nad tym co piszesz .
Nie twierdze że miejsce w lidze nie ma znaczenia ale bez
Pucharów i awansu do nich to to znaczenie zdecydowanie maleje a piszesz że ty nie znasz tej wykładni :-D :-D
To teraz Betis bije się np z Villarealem i Socieddem ot tak tylko dla 5 miejsca xd puchary są bez znaczenia .... chyba sam w swoją wykładnie nie wierzysz

0

@klemens100 Gdyby biedniejsi chcieli coś stworzyć to UEFA dała by im kopa w tyłek na drogę bo za nimi nie pójdzie kasa a za Barca czy Realem idą ogromne miliony

0

@Bykunn ?? Nie znałeś ?? to rusz główką za nim coś napiszesz .
Pamiętasz jak Rivaldo strzelił gola z Valencją z przewrotki?
Ten gol dał Barcelonie premiowane 4 miejsce w LM? Możesz tego nie pamiętać bo pewnie kibicujesz Barcelonie od czasów Guardioli jako trenera.

0

Ciekawy jestem czy jeśli jakiś klub wygra mistrza który nie jest z tych wielkich to czy będzie mógł zagrać w superlidze. ?
Jaki sens będzie miał Sezon ligowy prócz mistrzostwa kraju? Bo jak automatycznie będą wielcy w superlidze to 2,3,4 miejsca nie będą miały znaczenia w rodzimych ligach.

0

Z taka finezja z przodu Getafe nie ma prawa się utrzymać w lidze

22

Getafe jest tak słabe w ataku że remis 0:0 będzie jak zwycięstwo oby dotrzymali

3

Dobrze że gra Marcelo talizman Realu

5

Cucurella i Alena mam nadzieje ze macie w sercu Barcelonę

0

Jak Boradalas czy jak mu tam gra taki otwarty futbol to znaczy ze Getafe przegra.

0

Jak dla mnie takich spalonych nie powinno być jak ten Realu.
Lecz nie ukrywam Cieszę się ze był w tym przypadku spalony

0

@Pogba dzięki UEFA tez te kluby są wielkie

0

Coś mi się wydaje że wszystko walnie jak domek z kart i ta superliga i ta liga mistrzów . Ale to wszystko w tych czasach jest niestabilne

4

Atlecito jak wygrywa nic się nie dzieje. My musimy czekać na potknięcie Realu.
Bo to od Realu jesteśmy zależni z Atletico mamy bezpośredni mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?