dafik85
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Czym się różni odpadniecie Barcelony z LM od odpadnięcia PSG?
Za PSG nie ma nawet kto płakać że odpadło.
15
Panowie nie piszcie że wolicie aby LM wygrał Real niż Szejkowie bo absolutnie po wygraniu LM przez City czy PSG dupa nas nie będzie tak bolec jakby wygrał Real.
0
@katalonczyk987 Real nie przejdzie City a Chelsea tak
0
Dostaną jeszcze 2 bramki z kontry i się skończy
0
@SinMistico tez za dużo gra na playce i spóźnia się na treningi?
0
Dlaczego sterling w obu meczach ławka? I nawet nie wszedł w poprzednim?
0
@Encore murawa bardzo ciężka do grania dziś
1
Pochettino ma DNA Tottenhamu nic nie wygra w tym roku jego PSG.
I mam nadzieje że Neymar to zrozumie
0
Ter stegen lepiej gra nogami od kurtuła
Ale warunki fizyczne i gra w szesnastce jednak kurtuła lepszy
1
Ten sezon to katorga
3
Ostatnio to Marc Andre RĘCZNIK Ter Stegen
0
Sędzia na VARZE spokojnie nie ma ręki to Barcelona a nie Real :-d
1
@PlsNotAtletico ale na podawanie ręczników
0
Oby jak najszybciej przyszedł Emerson z Betisu a Roberto do Barcy B
0
Zmiany i wpuścić na boisko głodnych gry zawodników
4
Teraz Dembele na kontry potrzebujemy go w końcówce sezonu
0
Teraz Braca będzie zepchnięta do obrony jak Z Villrealem
0
O mój Boże Roberto się rozgrzewa ...
No to po nadzieji na mistrzostwo
0
Jeszcze dużo czasu zobaczymy czy chłopski chcą wakacji czy mistrzostwa
1
Dla mnie kartka czerwona za tą rękę
0
Za tydzień jestem całym sercem materacem !..
0
@Admin030 2016 mistrz Barcelona dalej wiecie co
0
Sytuacjami chyba 43 minuty Messi miał sam na sam z bramkarzem po podaniu Busquetsa mógł zabić mecz .
Barca przegra majstra a Messi będzie szukał dobrego projektu gdzieś indziej.
Takie mecze po prostu się wygrywa ale niestety jeśli nie wygramy mistrza to ten mecz z Granada będzie w naszej pamięci na lata.
1
Byłoby pięknie jakby Sevilla wygrała mistrza
2
Jak stracimy punkty z Valencja to za tydzień wole aby Atletico grzało po majstra niż Real
0
@LuisSalvano Barca w takim momencie powinna gryźć walczyć o każdy centymetr boiska
1
Real jak odpadnie z Chelsea to rzuci się na ligę, niech Barcelona nie liczy na mistrzostwo
5
Olać tego Halanda . Mino Raiola cwaniak z niego chce go opchnąć puki jest na niego moda.
Nie dać się wrobić
32
Dzięki sergi powodzenia w Getafe
7
Też czujecie się jakbyście mieli kaca po tym meczu?