dafik85
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Sąsiad poszedł na badania profilaktyczne do szpitala zaraził się od lekarza Covid 19 i dziś zmarł.
Nie mówcie mi że ta choroba to fikcja albo podobna do grypy itp.
1
@GeraltzKatalonii dyktując takie karne to co rzut rożny powinni karnego gwiazdać
2
1 połowa fajna a druga to karny z dupy, zmiany bez sensu ( za późno i osłabiały środek pola) i ogólnie Sergio Busquets szkoda strzępić ryja bo to nudne zaczyna się robić
1
Z tym karnym to dał ciała a reszta w miarę
0
@Janiama zmiany były słabe. Nie było srodka pola po zmianach i zatracona równowaga
0
Dobrze że Szchtar na Camp nu rezerwami nie przyjechał bo nie byłoby co z nas zbierać
0
@Dawid66 no właściwie dobrze się dzieje. Gramy jak przeciwnik pozwala
1
Real ogra nas z Lucasem Vasquesem i Nacho w składzie znaczy że nie dobrze się dzieje u nas.
2
-Czemu panie Koaman nie robił pan zimian?
-mecz był tak nudny że w 2 połowie zasnąłem
2
Ale liga hiszpańska odstaje od angielskiej . Leeds albo Everton pozamiatałby ten Realek albo Barcelonke, co to sie porobiło.
2
Magic Griezmann na boisko może?
0
Modric wejdzie i pozamiata na 3:1
4
Lenglet jednak ma cos z głową nie tak
1
To pochwalilem sędziego na zapas
2
Czemu Fati nie podal do Pedriego ? :-/
4
Gadacie na Pedriego Ale taktyka taka że wszystko strona Alby idzie. Więc jak grali by bardziej na Pedriego to pokazal by magię. Nie ma akcji i chlopak nie wypada dobrze bo nie grają jego strona . A z piłką to jest inny zawodnik
2
Zostawcie Pedriego 17 lat i radzi sobie
Od razu w buty Iniesty nie wejdzie ale takie mecze sprawiają że bedzie pewniejszy siebie
1
de Jong fajnie dziś gra ...
7
Dla mnie narazie najlepszy hiszpański sędzia jak do tej pory. Świetnie prowadzi mecz oby tak dalej
0
Podoba mi się że Barca tak bez sensu nie klepie .
2
Pedri ,Fati - Koeman albo ma jaja albo samobójca
0
Jakoś on mnie nie przekonuje swoją gra
0
Pique jest za szczery na polityka .
Zero polityki same konkrety to mi się podoba
3
Leo, to jeden sezon, później przyjdą nowi ludzie”.
Bartomeu jesteś skończony .....
0
@halfnolife klopp
0
Ja zawiodłem się na Koemanie bo za dużo stawia na Messiego i nie rotuje.
Moim zdaniem powinien pokazać że różni się o Valverde i Setiena i czasem da odpocząć Messiemu bo znowu zacznie człapac
4
Odwołali złota piłkę a robią jakieś durne plebiscyty gdzie sens gdzie logika.
7
Ja jednak teraz dałbym mu ostatnia szanse . Skoro się wyleczył jest zdrowy to szansa po tylu miesiącach mu się należy.
Mam nadzieje ze będzie mu dana i ja wykorzysta.
1
@El dominatore bardzo jednostronna i skrajna opinia . Dembele samo zło.
0
Czy ktoś zna zespół muzyczny Dishwalla?
Z ciekawości pytam bo nikt go z moich znajomych nie zna A muza ich mi się podoba. A w radiu ich nie usłyszycie. Słucham ich z 10 lat ballady rockowe piękne