6

@Emhyr Dobra, malkontent idź już lepiej spać :D

1

Czytając nie które komentarze, to według niektórych lepiej by było przegrać i zagrać ładny mecz XD

0

@tbas Arabia nie miała takich sytuacji. Mecz powinien się skończyć 4/5-1.

0

@Kaamilos87 Zobaczymy...

0

@MESSIah16 A i tak przyjdzie najważniejszy mecz sezonu i wyjdzie tylko 1 z nich, a przy nim defensywny pomocnik lub PO. Żadnego potężnego środku obrony nie ma.

0

@Vintee To chyba nie pamiętasz Hiszpanii z 2008-2012. Grali z zawodnikami bardziej fizycznymi od siebie i niszczyli ich.

0

@Barca_Big_Moment Akurat Belgia była lepsza od Brazylii i nie było to żadne zlekceważenie.

3

@Popitek12 Wolę kurczaka z ryżem.

0

@karci0 Co Ty on już nie będzie zwracał uwagi na modelki z Instagrama, a gdzie tam jakieś lambadziary. Chociaż w sumie na jedno wychodzi.

5

I my pewnie byśmy wygrali z tą Kostaryka po męczeniu buły 1-0, a Hiszpania się bawi i 7-0...

1

Spokojnie Hiszpania też przegrała pierwszy mecz i wygrała tytuł. Pisało tutaj wczoraj wielu.

0

Hehehehe i jak tam Niemcy?

0

Ronaldo do Barcy? To brzmi jak absurd lub Fantasy.

2

@Rust_Cohle Dzisiaj jest żałoba Fanboyów Messiego i mam nadzieję, że dupa będzie bardziej pękać jak już wszystko będzie jasne. Pamiętam jak były śmiechy, bo kibicowało się Portugalii z względu na Ronaldo, a tutaj jest dokładnie to samo. Będzie ból dupy jak 4 lata temu, ale tym razem nie w 1/8, a po fazie grupowej.

0

@FcPortoFan1999 Dziwnie piszesz Qatar.

0

@chavez Z niczym się nie żegnamy, to byś był najgłupszym Polskim dziennikarzem, gdybyś takie pytanie zadał.

1

@Rust_Cohle Jeśli nawiązujesz do Argentyny, a pewnie tak. To żaden piłkarz z pomocy Argentyny nie znalazł by się nawet na ławce tamtej Hiszpanii. Poza Messim, to mało to nie wiem kto by mógł grać.

1

@danio1899 Nie wiedziałem, że Cris chce grać w Realu Sociedad czy Betis.

1

@VegetaPolska Znowu Ci dupeczka kosza na Tinderze dała, że się tak uruchamiasz? Człowieku spokojnie...

0

@Deviler Ale i tak mecz meczowi nierówny.

0

@Deviler Mecz meczowi nierówny.

0

@DonMatteo901 Argentyna to się na razie pakuje do domu.

0

@Nazio87 Ty nie będziesz decydował, co się nam należy, a co nie.

3

@MESSIah16 A co kogo obchodzi jakaś Argentyna? Ważny mecz jest o 17.

0

@Emhyr To że trollujesz?

1

@Emhyr To co piszesz raczej nie jest realne, a odklejka.

2

To Argentyna musi się obawiać o wyjście z grupy, bo przegrali swój mecz z teoretycznie z najsłabszą drużyną w grupie. My gramy swój mecz dopiero o 17 i jak go wygramy to będą mieli duży problem, bo Meksyk się na nich zepnie i to mocno.

2

@FabianMrozek Argentyna nie ogra Meksyku ani Polski.

3

@Emhyr Żyj dalej w swoim świecie.

1

@Kuba_1 Fanboye poszli do nory. Proste.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?