@MESSIah16 A i tak przyjdzie najważniejszy mecz sezonu i wyjdzie tylko 1 z nich, a przy nim defensywny pomocnik lub PO. Żadnego potężnego środku obrony nie ma.
@Rust_Cohle Dzisiaj jest żałoba Fanboyów Messiego i mam nadzieję, że dupa będzie bardziej pękać jak już wszystko będzie jasne. Pamiętam jak były śmiechy, bo kibicowało się Portugalii z względu na Ronaldo, a tutaj jest dokładnie to samo. Będzie ból dupy jak 4 lata temu, ale tym razem nie w 1/8, a po fazie grupowej.
@Rust_Cohle Jeśli nawiązujesz do Argentyny, a pewnie tak. To żaden piłkarz z pomocy Argentyny nie znalazł by się nawet na ławce tamtej Hiszpanii. Poza Messim, to mało to nie wiem kto by mógł grać.
To Argentyna musi się obawiać o wyjście z grupy, bo przegrali swój mecz z teoretycznie z najsłabszą drużyną w grupie. My gramy swój mecz dopiero o 17 i jak go wygramy to będą mieli duży problem, bo Meksyk się na nich zepnie i to mocno.
6
@Emhyr Dobra, malkontent idź już lepiej spać :D
1
Czytając nie które komentarze, to według niektórych lepiej by było przegrać i zagrać ładny mecz XD
0
@tbas Arabia nie miała takich sytuacji. Mecz powinien się skończyć 4/5-1.
0
@Kaamilos87 Zobaczymy...
0
@MESSIah16 A i tak przyjdzie najważniejszy mecz sezonu i wyjdzie tylko 1 z nich, a przy nim defensywny pomocnik lub PO. Żadnego potężnego środku obrony nie ma.
0
@Vintee To chyba nie pamiętasz Hiszpanii z 2008-2012. Grali z zawodnikami bardziej fizycznymi od siebie i niszczyli ich.
0
@Barca_Big_Moment Akurat Belgia była lepsza od Brazylii i nie było to żadne zlekceważenie.
3
@Popitek12 Wolę kurczaka z ryżem.
0
@karci0 Co Ty on już nie będzie zwracał uwagi na modelki z Instagrama, a gdzie tam jakieś lambadziary. Chociaż w sumie na jedno wychodzi.
5
I my pewnie byśmy wygrali z tą Kostaryka po męczeniu buły 1-0, a Hiszpania się bawi i 7-0...
1
Spokojnie Hiszpania też przegrała pierwszy mecz i wygrała tytuł. Pisało tutaj wczoraj wielu.
0
Hehehehe i jak tam Niemcy?
0
Ronaldo do Barcy? To brzmi jak absurd lub Fantasy.
2
@Rust_Cohle Dzisiaj jest żałoba Fanboyów Messiego i mam nadzieję, że dupa będzie bardziej pękać jak już wszystko będzie jasne. Pamiętam jak były śmiechy, bo kibicowało się Portugalii z względu na Ronaldo, a tutaj jest dokładnie to samo. Będzie ból dupy jak 4 lata temu, ale tym razem nie w 1/8, a po fazie grupowej.
0
@FcPortoFan1999 Dziwnie piszesz Qatar.
0
@chavez Z niczym się nie żegnamy, to byś był najgłupszym Polskim dziennikarzem, gdybyś takie pytanie zadał.
1
@Rust_Cohle Jeśli nawiązujesz do Argentyny, a pewnie tak. To żaden piłkarz z pomocy Argentyny nie znalazł by się nawet na ławce tamtej Hiszpanii. Poza Messim, to mało to nie wiem kto by mógł grać.
1
@danio1899 Nie wiedziałem, że Cris chce grać w Realu Sociedad czy Betis.
1
@VegetaPolska Znowu Ci dupeczka kosza na Tinderze dała, że się tak uruchamiasz? Człowieku spokojnie...
0
@Deviler Ale i tak mecz meczowi nierówny.
0
@Deviler Mecz meczowi nierówny.
0
@DonMatteo901 Argentyna to się na razie pakuje do domu.
0
@Nazio87 Ty nie będziesz decydował, co się nam należy, a co nie.
3
@MESSIah16 A co kogo obchodzi jakaś Argentyna? Ważny mecz jest o 17.
0
@Emhyr To że trollujesz?
1
@Emhyr To co piszesz raczej nie jest realne, a odklejka.
2
To Argentyna musi się obawiać o wyjście z grupy, bo przegrali swój mecz z teoretycznie z najsłabszą drużyną w grupie. My gramy swój mecz dopiero o 17 i jak go wygramy to będą mieli duży problem, bo Meksyk się na nich zepnie i to mocno.
2
@FabianMrozek Argentyna nie ogra Meksyku ani Polski.
3
@Emhyr Żyj dalej w swoim świecie.
1
@Kuba_1 Fanboye poszli do nory. Proste.