Ktoś mówił, że Messi nie cieszy się z goli dla PSG, a ta radość była taka jakby strzelił gola w Półfinale LM. Nawet u nas się tak nie cieszył. Strzelił gola z Liverpoolem po świetnym uderzeniu i usiadł na murawę, a teraz pełna radość. Bardziej to się cieszył jak strzelił gola United w Finale LM.
@Kwasiak98 Cisną go i bardzo dobrze, bo zachowuje się jak szmaciarz. Dla niego nie istnieje coś takiego jak przywiązanie klubowe i zachowuje się jak pępek świata, a prawda jest taka, że żaden klub grający w LM nie będzie go chciał. Ego, wiek i wielki kontrakt.
Jeśli przyjście Bernando łączy się z nieprzedłużeniem umowy przez Gaviego, to ja nie chcę tutaj Portugalczyka. Hiszpan to piłkarz o wiele młodszy i z większym potencjałem.
Niektórzy uważają, że kupno butów na zimę teraz to głupota, a ja myślę, że to jest dobry pomysł, bo te co ja chce są teraz 200 zł tańsze. Przed zimą już nie będzie takich promocji. Wprowadzą jakieś znowu BlackFrajdej, gdzie te buty praktycznie w ogóle nie będą się cenowo różnić od normalnej ceny. Właśnie zamówiłem 2 pary i oszczędzam 270zł. Tylko jaja mogą być z kurierem, bo rok temu już miałem sytuacje, że nikogo w domu nie było, a byłem i czekałem cały dzień. Lepiej będzie raczej skorzystać z paczkomatu.
@Pawel13sz Czyli może już spożywać oficjalnie alkohol. @FrankiedeJongTOP Gavi kiedyś jak podrośnie złoi za to Pique dupsko. Ja bym tak zrobił, gdyby ktoś mi ruszył matkę. @don'T.R.I.P.e Tak samo jak Polak może być tak dobry, że jest lepszy od najlepszych napastników w historii Włoch czy Hiszpanii.
@Yoshi94 Porządny remont mieszkania kosztował mnie prawie połowę tej kwoty, a reszta to wakacje + odłożona kasa na prezent na komunię chrześniaka. Z 15-20 lat temu 35 tys coś znaczyło.
@jacobFCB Twój starszy brat mówi jak mój kolega z roboty, który uważał, że Ronaldo jest lepszy niż Messi, a ogląda maksymalnie 15 spotkań na sezon. Typowy niedzielny kibic.
W sumie można się śmiać z Kołtonia i jego wypowiedzi z przed 12 lat o Lewandowskim, ale jestem ciekawy, kto wtedy przypuszczał, że Robert będzie takim kozakiem? Ja uważałem, że jak osiągnie poziom poprzednich napastników Bayernu np Gomez Mandziukic to będzie dobrze, ale że on ich zjadł, wypluł i jeszcze raz zjadł...
2
Ktoś mówił, że Messi nie cieszy się z goli dla PSG, a ta radość była taka jakby strzelił gola w Półfinale LM. Nawet u nas się tak nie cieszył. Strzelił gola z Liverpoolem po świetnym uderzeniu i usiadł na murawę, a teraz pełna radość. Bardziej to się cieszył jak strzelił gola United w Finale LM.
0
@jedrek7000 Jaki zapasiony? I tak jest szczuplejszy niż Messi :D
0
@Nazio87 O tej godzinie kawy pić nie będę, ale dzięki.
0
@tristan87 Bayern to inny poziom i nie ma co porównywać.
2
@Kwasiak98 Cisną go i bardzo dobrze, bo zachowuje się jak szmaciarz. Dla niego nie istnieje coś takiego jak przywiązanie klubowe i zachowuje się jak pępek świata, a prawda jest taka, że żaden klub grający w LM nie będzie go chciał. Ego, wiek i wielki kontrakt.
1
@DonMatteo901 Za 10 kolejek jak będzie, tak samo będziesz mógł tak napisać, a to jest dopiero 1 kolejka.
0
Jeśli przyjście Bernando łączy się z nieprzedłużeniem umowy przez Gaviego, to ja nie chcę tutaj Portugalczyka. Hiszpan to piłkarz o wiele młodszy i z większym potencjałem.
1
@Piernikowy Nie dziękuję, bo ja tak robię od lat, ale dziwią mnie ludzie, którzy robią inaczej, a póżniej narzekają, że za dużo wydali.
0
@MrPGG To jest najlepsza opcja, bo już mu od 2-3 lat Barcelona wydłuża karierę w Europie. On powinien być tam już kilka lat.
0
Niektórzy uważają, że kupno butów na zimę teraz to głupota, a ja myślę, że to jest dobry pomysł, bo te co ja chce są teraz 200 zł tańsze. Przed zimą już nie będzie takich promocji. Wprowadzą jakieś znowu BlackFrajdej, gdzie te buty praktycznie w ogóle nie będą się cenowo różnić od normalnej ceny. Właśnie zamówiłem 2 pary i oszczędzam 270zł. Tylko jaja mogą być z kurierem, bo rok temu już miałem sytuacje, że nikogo w domu nie było, a byłem i czekałem cały dzień. Lepiej będzie raczej skorzystać z paczkomatu.
0
@Encore Panie Encore. Zajmij się Pan swoim Jadonem Sancho, bo od roku nie istnieje, a miał być piłkarzem chociaż w połowie tak dobrym jak Mbappe.
0
@Janiama Ten Adrian to twój brat?
0
@Comentateiro Nie ma co porównywać, a szczególnie w lidze, gdzie dopiero to jest początek.
7
@Comentateiro Remis to nie porażka.
0
@Ruchks Ja nawet kupiłem za 13 zł.
1
@GeneralXavi A to już jest nieważne. Lewy otrzymał by 9 tak czy siak.
0
@Stagiryta Niech każdy obchodzi pępkowe jak chce, a Tobie to nic do tego. Wtykać nos w cudze sprawy jest dużo gorsze.
0
@Rl9k1nG Dlaczego płakałeś?
2
@Pawel13sz Czyli może już spożywać oficjalnie alkohol. @FrankiedeJongTOP Gavi kiedyś jak podrośnie złoi za to Pique dupsko. Ja bym tak zrobił, gdyby ktoś mi ruszył matkę. @don'T.R.I.P.e Tak samo jak Polak może być tak dobry, że jest lepszy od najlepszych napastników w historii Włoch czy Hiszpanii.
0
@Yoshi94 Porządny remont mieszkania kosztował mnie prawie połowę tej kwoty, a reszta to wakacje + odłożona kasa na prezent na komunię chrześniaka. Z 15-20 lat temu 35 tys coś znaczyło.
1
@MesQueUnClub96 A czym w tych czasach jest 35 tys? Jak 50 to mało.
0
@Rl9k1nG Ukraina wywali Rosję z swojego kraju. Nie będzie żadnych ustępstw + dołączy do NATO, a Rosja będzie odczuwała skutki tej wojny latami.
0
Tylko nieudolna polityka Bartomeu prowadziła do tego, że musieliśmy używać jakiś dzwigni i prosić zawodników, żeby obniżyli swoje wynagrodzenia.
0
@HighestInTheRoom Widać, że Alba się go trochę boi.
1
@Encore Jakie to mocne nazwisko? Gdyby nikt tutaj nie wklejał jej wypowiedzi z TT, to mało kto na La Rambli by o niej słyszał.
0
@FCMichalo Jakiego napastnika mają lepszego?
0
@jacobFCB Puig to nie ta skala talentu na ten klub. Młodsi o 3-5 lat są dużo lepsi od niego, a to już o czymś świadczy.
1
@jacobFCB Twój starszy brat mówi jak mój kolega z roboty, który uważał, że Ronaldo jest lepszy niż Messi, a ogląda maksymalnie 15 spotkań na sezon. Typowy niedzielny kibic.
5
@Herato Nie grał jako ŚPD, a box to box.
6
W sumie można się śmiać z Kołtonia i jego wypowiedzi z przed 12 lat o Lewandowskim, ale jestem ciekawy, kto wtedy przypuszczał, że Robert będzie takim kozakiem? Ja uważałem, że jak osiągnie poziom poprzednich napastników Bayernu np Gomez Mandziukic to będzie dobrze, ale że on ich zjadł, wypluł i jeszcze raz zjadł...