Dembele 2 na 4 sezony u nas, to sezony stracone przez kontuzje. Przedostatni i pierwszy. Wydaję mi się, że jak Barcelona go sprzeda, to kompletnie nic na nim nie zarobi, bo ma tylko rok kontraktu. Szkoda mi tego zawodnika, bo spodziewałem się dużo więcej po nim.
@Chakalaka To był przykry mecz. Gorzej to bolało niż 2 lata wcześniej z Interem. W sumie to u Guardioli mogliśmy wygrać 4 LM, a nie 2. Ale ta LM z 2012 by była piękna, a tym bardziej, że to ostatni sezon Pepa u nas.
@Mroziu Pisze ironicznie. Ktoś napisał, że komuś przeszkadza dym z papierochów, a dym z grilla jest też szkodliwy. Tego dymu jest więcej niż od 6-7 palących fajki równocześnie.
Jestem przeciwko grilowaniu na działce. Niech to robią w miejscach do tego przeznaczonych. Ja chcę być na działce i pooddychać świeżym powietrzem, a nie jakimś dymem z grilla od sąsiada.
Jeśli będzie już tą SuperLiga, to uważam, że PSG nigdy do niej nie dołączy. Nawet jak będzie chciało, bo bronią interesów organizacji, które były im w ostatnich latach przychylne i robiło, co chciało. Finansowe Fair Play z UEFA czy jakieś Mundiale w Katarze.
@Kamson33 Jak będziemy w SL to nie zagramy w LM, to jest niemożliwe zagrać tyle spotkań na sezon. Piłkarze by tego nie wytrzymali. Poza tym UEFA i FIFA się nie zgodzą na to.
Prezes czy wiceprezes powinni być niezależni i nie należeć do żadnego klubu. Nie podoba mi się, że tacy ludzie jak Perez, Agnelli czy Glazer należą do zarządzających tymi rozgrywkami. Będą jakieś wałki sędziowskie na korzyść ich klubów, to inne kluby szybko wrócą do LM.
0
Dembele 2 na 4 sezony u nas, to sezony stracone przez kontuzje. Przedostatni i pierwszy. Wydaję mi się, że jak Barcelona go sprzeda, to kompletnie nic na nim nie zarobi, bo ma tylko rok kontraktu. Szkoda mi tego zawodnika, bo spodziewałem się dużo więcej po nim.
1
@AmigoBlancos Hazard wrócił. Pytanie na jak długo. Jak teraz wyleci to na EURO nie poleci.
0
@Chakalaka To był przykry mecz. Gorzej to bolało niż 2 lata wcześniej z Interem. W sumie to u Guardioli mogliśmy wygrać 4 LM, a nie 2. Ale ta LM z 2012 by była piękna, a tym bardziej, że to ostatni sezon Pepa u nas.
0
@robsoNele Sąsiad złodziej. Bardzo dobrze wiem za co kupił tą działkę i co na tej działce się wyprawia. Ino orgie, alkohol i inne rzeczy.
1
@Mroziu Pisze ironicznie. Ktoś napisał, że komuś przeszkadza dym z papierochów, a dym z grilla jest też szkodliwy. Tego dymu jest więcej niż od 6-7 palących fajki równocześnie.
1
@MSN30 Ja mam iść do lasu? Nie po to kupiłem działkę... Niech sąsiad zabierze swoją rodzinę do lasu i tam sobie zrobi grilla :)
1
Jestem przeciwko grilowaniu na działce. Niech to robią w miejscach do tego przeznaczonych. Ja chcę być na działce i pooddychać świeżym powietrzem, a nie jakimś dymem z grilla od sąsiada.
0
@msmsms Wolność Tomku w swoim domku. Balkon to część w domu, to jest tak jakbyś na działce zakazał komuś palić, bo Ci śmierdzi.
1
Niech walczą o ligę! Vamos Barca! Vamos Koeman!
2
Komentarz usunięty
0
@Quavosk Zobaczymy. Mam nadzieję, że się mylę.
0
@Quavosk Niedługo Boniek będzie wiceprezesem UEFA i jego zdanie będzie tyle samo warte, co Tuska, czyli nic.
1
@Quavosk Niech się lepiej na temat Rosji nie wypowiada, bo to on podpisał z Ruskimi umowę na gaz. Może i mądrze gada, ale od niego to nic nie znaczy.
0
@Quavosk To rudy zna Angielski czy mu ktoś przetłumaczył?
0
@VamosRakieta A ja nie. Ich rola w tym klubie jest skończona.
0
@Wossi61FCB Pod względem umiejętności to Bośniak może buty wiązać Brazylijczykowi.
1
Wolałbym 1 Arthura niż 5 Pjaniców.
0
@AmigoBlancos No, Real musi oddać to, co zabrał w sezonach gdzie wygrywał LM. Sytuacja normalna :D
0
@Lionel_Messi10 Kontuzjogenny to dobra definicja.
3
UEFA bez klubów by była niczym rekordowe przychody z sezonu 2018 2019 3,5 mld zawdzięczają klubom piłkarskim.
1
@adambądkowski93 Można powiedzieć, że siebie pociesza.
0
Perez może i ładnie mówi, ale zobaczymy jak to będzie wyglądać.
0
@ddanioofcb Idź na klęczkach do Częstochowy i nagraj z tego Live my pójdziemy za Tobą XD
1
@mextexperu I tak chłopina zaraz na emeryturę pójdzie, więc nie zdąży się nasędziować. Bardziej bym się obawiał Manzano.
4
Bardziej to powinni zbojkotować ten Mundial w Katarze. Wtedy to by dopiero FIFA dostała sr*aczki.
3
@mat32 A skąd Ty czerpiesz taką wiedzę? Klub to dawno temu zdementował.
1
@mkord No, to dołączy w przyszłym roku do jakiego giganta za darmo.
0
Jeśli będzie już tą SuperLiga, to uważam, że PSG nigdy do niej nie dołączy. Nawet jak będzie chciało, bo bronią interesów organizacji, które były im w ostatnich latach przychylne i robiło, co chciało. Finansowe Fair Play z UEFA czy jakieś Mundiale w Katarze.
1
@Kamson33 Jak będziemy w SL to nie zagramy w LM, to jest niemożliwe zagrać tyle spotkań na sezon. Piłkarze by tego nie wytrzymali. Poza tym UEFA i FIFA się nie zgodzą na to.
8
Prezes czy wiceprezes powinni być niezależni i nie należeć do żadnego klubu. Nie podoba mi się, że tacy ludzie jak Perez, Agnelli czy Glazer należą do zarządzających tymi rozgrywkami. Będą jakieś wałki sędziowskie na korzyść ich klubów, to inne kluby szybko wrócą do LM.