1

@michal26 Mimo, że osiągnęła sporo jak na tak młody wiek. To cały czas nie ma dużego doświadczenia, a to jest potrzebne.

1

@AmigoBlancos Chyba aż takiej tragedii nie było. Na jakimś kibicowskim teście na 100 pkt z 65 by było. Zapomniałem o Arsenalu, a o tym to szczególnie jako kibic Barcelony powinienem pamiętać :D

3

Inter ma z Lukaku wiele wspólnego. Ostatnie trofeum zdobyli 2010 roku, tak samo jak ich snajper. Teraz to się zmieniło i bardzo dobrze, bo już się trochę przejadły te mistrzostwa Juventusu (mimo tego, że tam gra nasz Polak)

0

@AmigoBlancos Chyba Etoo, bo w 2009 i 2010 wygrał. Edit Pique jednak. Hiszpańskie kluby to Barca, Real, Atletico i Valencia. Francuskie to Marsylia, PSG i Monaco. Angielskie United, Liverpool, Chelsea, Totki. Niemieckie to Bayern, Leverkusen i BVB. Aktualnie City nigdy nie grało, ale to się jutro może zmienić. Sevilla, Lipsk, Lille.

0

@masq Myślałem, że już wróci do treningów przed pierwszym spotkaniem z PSG i dostanie powołanie, a w drugim meczu już Ansu zagra od początku. Wyszło jak wyszło.

2

@tomek8756 Dam sobie rękę uciąć, że wykorzystał by conajmniej 2 sytuację, które miał Dembele.

4

@Wilczeq Tą Jachire to powinni wyrzucić z Sejmu i zabronić jej kiedykolwiek wracać...

2

@Coutinho007 Ja mu mówię. "Więcej mięsa proszę Pana lub samo mięso, bo surówkę to ja mam praktycznie do każdego obiadu." @Kgorecki2500 Otóż, tak. Ale oczywiście nie kebab gdzie jest praktycznie cały z surówki.

1

@DonAndrzejos Ja, tak nieraz robię w zależności w którym kebabie. W jednym to facet potrafił dać 3/4 surówki i mięsa tyle, co kot napłakał...

0

@mekston Ciężko obecnie porównywać gościa, który strzela więcej goli w 1 sezonie z wolnych niż drugi w 4 sezonach. Ronaldo się znacząco pogorszył w tym aspekcie i tutaj nie ma o czym mówić. 1 gol na 3 sezony w Juve z tego fragmentu gry, to katastrofa i to jeszcze na kogoś kto kiedyś strzelał je świetnie, bo inaczej by się mówiło, gdyby Portugalczyk miał w całej karierze z 5 bramek z tego elementu gry.

41

@lukas10 Znowu pan kapitan? Ludzie zdecydujcie się w czwartek pisaliście, że nie jest godny opaski kapitana, bo chodzi po porażce z spuszczonym łbem :D

3

@GeneralXavi Ja akurat uważam, że to jest śmieszne, że sędziowie nie ponoszą żadnych konsekwencji za swoje decyzje, a piłkarze czy trenerzy już tak.

2

@adambądkowski93 Rok 2060 i dalej Casemiro Modric Kroos :D

6

@DaPidejpi On już gdzieś conajmniej od 2016 gra na 9. Często swoją grą spychał Benzeme w boczne strefy boiska lub bardziej do tyłu. No, chyba że kolega @Danger204 mocno ironizował.

0

@VeB 1899 Sam sobie zepsuł swoją beznadziejną grą w ostatnim sezonie.

1

@DonAndrzejos Nie wierzyłem Jesienią, a teraz nawet jak przegraliśmy z Granada dalej wierzę.

3

@Coutinho007 Jeśli to jest skala do 100 to niezłe jaja

0

@LuisSalvano Czyli jak Barca zdobędzie SPH, LL i LM to ma tryplet?

1

@Wossi61FCB Tego się nie liczy.

2

@urbipl To jakiś debil... Oczywiście ten filmujący to.

2

@saczers438 Nie nie nie. Jak już to Fati Haaland Messi.

1

@Coutinho007 Według mnie bardziej stylem do Barcy na pewno pasował Kroos niż Rakitic. Chorwat swoje u nas osiągnął, ale Niemiec był jednym z kluczowych postaci obok Modrica, Ronaldo, Ramosa czy Marcelo do 3 LM i dalej jest jednym z najważniejszych zawodników Realu, a Rakitic u nas miał 2 sezony bardzo dobre, 2 dobre, a o pozostałych 2 wolałbym zapomnieć, bo trochę psują jego osiągnięcia w Dumie Katalonii. Kiedy PSG oferowało 90 mln Euro za niego w 2018. Trzeba było brać z bez zastanawiania się, bo kto daje tyle za 30 letniego zawodnika?

1

@Coutinho007 Thiago powinien wrócić wtedy kiedy Arthur odchodził i o żadnej wymiany z Juve nie powinno być mowy, a szczególnie za Pjanica, który najlepsze lata miał za sobą.

0

@usztafik A niech piję nawet Kustosze z biedry czy Rompery za 1,50. Jak mu smakuje, to pije co chce, to jest tylko jego sprawa, a wam nic do tego, co kto pije.

0

@Criss18Barca Spore osłabienie.

0

@Chakalaka To nie pytaj jak nie masz nic mądrego do napisania. Dopiero się rządy Bidena zaczynają, a ja już wiem, że to najgorszy Prezydent USA ostatnich 25 lat.

2

@tobiasson92 @Kgorecki2500 Niech każdy je co chce.

0

@Kamilos84 Rodriemu do pana to jeszcze dużo brakuje.

0

@horang Ty niestety jesteś zbyt młody, bo piszesz pierdoły po jednym nieudanym meczu. Pewnie z powodu racji wieku i młodzieńczych chormonów, które buzują po każdej porażce. Piszesz to co ja piszę o wybaczaniu. Ja Ci piszę to, bo każdy młody pod wpływem emocji może napisać głupi komentarz.

4

@Rewolucja123 Był 3 lata temu i dalej żyjesz tym co było. W żadnym momencie tego i poprzedniego sezonu nie był jednym z lepszych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?