Widać, że mecz z Liverpoolem w przypadku Viniciusa to tylko 1 jaskółka. Gość jak się nie nauczy wykańczać akcji to w najlepszym przypadku skończy jak Robinho, ale to w najlepszym przypadku.
@Kielakowy Ronaldo jest kreowany na tego, który jest na równi z Messim, a Lewy nie. Przynajmniej nie przez zagraniczne media, bo przez Polskie na pewno tak. Lewy to typowy egzekutor, który świetnie wykańcza akcje. Najlepsza 9 ostatnich lat, a Ronaldo uważany jest za najlepszego piłkarza obok Messiego ogólnie.
Flick popełnia ogromny błąd odchodząc z Bayernu do Reprezentacji Niemiec. Kończy się tam pokolenie i nie wiadomo czy będą na MŚ. Jak mu się noga podwinie to jego będą winić i go po roku wywalą.
1
@Kgorecki2500 Kto pisał KoemanOut ten pisał.
0
@AmigoBlancos Kto tam miał strzelić jak Benzema się cofał? Hazard po kontuzjach czy Vinicius który od prawie 3 lat uczy się strzelać?
0
@Katalończyk 99 Nawet zapomniałem, że siedzi. Bardziej mi chodziło o karierę piłkarską :D
1
Widać, że mecz z Liverpoolem w przypadku Viniciusa to tylko 1 jaskółka. Gość jak się nie nauczy wykańczać akcji to w najlepszym przypadku skończy jak Robinho, ale to w najlepszym przypadku.
1
@Stagiryta A jak.
3
Hazard to powinien lutować w tej sytuacji.
0
@Bobo25 Jak w niej coś zdobędziemy to będzie milsza dla oka.
0
@Bobo25 Lepsze to niż jakaś szachownica.
0
@nitey Aktualnie to Ty zagrażasz swoją głupim pisaniem. Messiego rekordy i tak zostaną kiedyś pobite.
0
@Niemka Masz nick jak kobieta. Myślałem że jesteś kobietą...
2
@Pawlak1992 Guardiola mnie nie interesuje. City to podobny klub do PSG.
1
@Niemka Życzę Ci dziewczynko miłego bana.
1
PSG i City w Półfinale LM. Z tych 2 klubów chyba nie ma nic gorszego Finale LM nie licząc Realu.
3
@Junngeas Czyli sezonowiec.
0
@TSWKRK Nie piszę o Suarezie w Liverpoolu.
4
@Junngeas Nienawidzisz takich dobijaczy, a byś się zesrał na rzadko że szczęścia gdyby taki dobijacz u nas grał.
9
@TSWKRK Suarez też strzelił 40 goli w lidze dzięki Messiemu i Neymarowi, którzy szczególnie grali na niego w sezonie 2015 2016.
0
@nitey Czyli Tobie? Na pewno nie...
0
@Kielakowy Ronaldo jest kreowany na tego, który jest na równi z Messim, a Lewy nie. Przynajmniej nie przez zagraniczne media, bo przez Polskie na pewno tak. Lewy to typowy egzekutor, który świetnie wykańcza akcje. Najlepsza 9 ostatnich lat, a Ronaldo uważany jest za najlepszego piłkarza obok Messiego ogólnie.
0
@Kielakowy I tak ciężko Ciebie brać na poważnie, bo piszesz zwykle bzdury.
0
@michaleu Hejterą.
1
Haaland zamyka japy hejterą.
1
@Messibestplayerintheworld Niby gdzie?
0
@zaba107 Co wygra?
1
Flick popełnia ogromny błąd odchodząc z Bayernu do Reprezentacji Niemiec. Kończy się tam pokolenie i nie wiadomo czy będą na MŚ. Jak mu się noga podwinie to jego będą winić i go po roku wywalą.
0
@Lama20 Głupie pytanie. Oczywiście, że od lat Barca.
0
@Zip No, to wypad do Argentyny.
0
@IronSanHybrid Ostatni sezon miał bardzo słaby i był tylko cieniem cienia piłkarza z przed lat, ale zapisał się w historii klubu.
0
@saczers438 Ferdinad był lepszy.
0
@Adamski69 O tym samym pomyślałem :D