1

@Kgorecki2500 Kto pisał KoemanOut ten pisał.

0

@AmigoBlancos Kto tam miał strzelić jak Benzema się cofał? Hazard po kontuzjach czy Vinicius który od prawie 3 lat uczy się strzelać?

0

@Katalończyk 99 Nawet zapomniałem, że siedzi. Bardziej mi chodziło o karierę piłkarską :D

1

Widać, że mecz z Liverpoolem w przypadku Viniciusa to tylko 1 jaskółka. Gość jak się nie nauczy wykańczać akcji to w najlepszym przypadku skończy jak Robinho, ale to w najlepszym przypadku.

1

@Stagiryta A jak.

3

Hazard to powinien lutować w tej sytuacji.

0

@Bobo25 Jak w niej coś zdobędziemy to będzie milsza dla oka.

0

@Bobo25 Lepsze to niż jakaś szachownica.

0

@nitey Aktualnie to Ty zagrażasz swoją głupim pisaniem. Messiego rekordy i tak zostaną kiedyś pobite.

0

@Niemka Masz nick jak kobieta. Myślałem że jesteś kobietą...

2

@Pawlak1992 Guardiola mnie nie interesuje. City to podobny klub do PSG.

1

@Niemka Życzę Ci dziewczynko miłego bana.

1

PSG i City w Półfinale LM. Z tych 2 klubów chyba nie ma nic gorszego Finale LM nie licząc Realu.

3

@Junngeas Czyli sezonowiec.

0

@TSWKRK Nie piszę o Suarezie w Liverpoolu.

4

@Junngeas Nienawidzisz takich dobijaczy, a byś się zesrał na rzadko że szczęścia gdyby taki dobijacz u nas grał.

9

@TSWKRK Suarez też strzelił 40 goli w lidze dzięki Messiemu i Neymarowi, którzy szczególnie grali na niego w sezonie 2015 2016.

0

@nitey Czyli Tobie? Na pewno nie...

0

@Kielakowy Ronaldo jest kreowany na tego, który jest na równi z Messim, a Lewy nie. Przynajmniej nie przez zagraniczne media, bo przez Polskie na pewno tak. Lewy to typowy egzekutor, który świetnie wykańcza akcje. Najlepsza 9 ostatnich lat, a Ronaldo uważany jest za najlepszego piłkarza obok Messiego ogólnie.

0

@Kielakowy I tak ciężko Ciebie brać na poważnie, bo piszesz zwykle bzdury.

0

@michaleu Hejterą.

1

Haaland zamyka japy hejterą.

1

0

@zaba107 Co wygra?

1

Flick popełnia ogromny błąd odchodząc z Bayernu do Reprezentacji Niemiec. Kończy się tam pokolenie i nie wiadomo czy będą na MŚ. Jak mu się noga podwinie to jego będą winić i go po roku wywalą.

0

@Lama20 Głupie pytanie. Oczywiście, że od lat Barca.

0

@Zip No, to wypad do Argentyny.

0

@IronSanHybrid Ostatni sezon miał bardzo słaby i był tylko cieniem cienia piłkarza z przed lat, ale zapisał się w historii klubu.

0

@saczers438 Ferdinad był lepszy.

0

@Adamski69 O tym samym pomyślałem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?