1

@Kamson33 Jak będziemy w SL to nie zagramy w LM, to jest niemożliwe zagrać tyle spotkań na sezon. Piłkarze by tego nie wytrzymali. Poza tym UEFA i FIFA się nie zgodzą na to.

8

Prezes czy wiceprezes powinni być niezależni i nie należeć do żadnego klubu. Nie podoba mi się, że tacy ludzie jak Perez, Agnelli czy Glazer należą do zarządzających tymi rozgrywkami. Będą jakieś wałki sędziowskie na korzyść ich klubów, to inne kluby szybko wrócą do LM.

2

@Bykunn Niech każdy się wypowiada za siebie.

2

Jak jednak wejdzie ta SuperLiga to na pewno nie będzie już to samo. Ludzie prawie 3/4 sezonu czekają na pojedynki gigantów piłki, a w tym przypadku takie spotkania by się przejadły i już nie byłoby takiej ekscytacji kibiców.

9

Ja liczę jednak, że UEFA coś wymyśli, bo LM/PM to rozgrywki, które mają wiele lat i szkoda by było się rozstawać na rzecz jakiegoś sztucznego tworu z Ameryki.

0

@Nazio87 Niczego nie żegnamy.

15

Arsenal to z jakiej racji tam jest? Oni się nawet do LE nie kwalifikują.

0

@Trepyveb Real nie gra z PSG, a z Chelsea.

0

@pele1282 Początkowo myślałem, że to jest jakaś duża i ten chłopiec jej piłuje głowę... Nie spałem całą noc i mam przewidzenia.

0

@socha Ale było blisko.

0

@Pawlak1992 Ansu, Alcacer, Alves, Alcantara, Alba.

0

@socha Nie mów hop...

2

@IronSanHybrid No, jakby zrzucił ten telewizor to by za wesoło nie było :)

39

Co by nie mówić, to była po prostu demolka. Bilbao nie miało z nami żadnych szans. Visca El Barca Visca Catalonia!

0

Gratulacje, udało się!!!

0

@clyde A to piękne imię, pewnie dla pięknej kobiety. Ja znałem same ładne Karoliny :D

1

@IronSanHybrid Myślałem, że na desce będzie surfował jakiś goły menel czy coś.

0

@Mario96w Daj spokój... Przez kogo był złomowany? Przez osobę, która była wiele razy gaszona? To żadne złomowanie. A bardziej znęcanie się nad słabszym, bo u silniejszego wiadomo, co by było.

1

@IronSanHybrid Za nim zsiadłem z motocykla, to już byłem martwy. Fakt ciężka misja.

0

@clyde A powiedz mi jak Ty masz na imię? Tak z ciekawości pytam.

0

@Kacper1432 Zaraz mu napisze pod tym postem 20 komentarzy i będzie w gorących.

1

@Quavosk Czarny charakter tej strony. Ma pakt z diabłem.

0

@jeyx77x Nawet zapomniałem ile on ma lat i zatrzymałem się przy 30 jak został powołany ostatni raz... Ale i tak jakiś mecz pożegnalny powinien dostać.

1

@l0Messini Gdyby, tak było to Benzema dawno temu by grał.

3

@IronSanHybrid Kiedyś był przeceniany, a teraz jest niedoceniany. Jest lepszym piłkarsko zawodnikiem niż Giroud i tutaj nie ma żadnych wątpliwości. Uważam, że on i Valbuena już swoje wycierpieli i powinni być powoływani.

0

@clyde Ten raz, to u niektórych za dużo. Ktoś coś zrobi raz, a później opinia o nim krąży przez lata. Moja była do tej pory wypomina mi jak się upiłem zacząłem nurkować w oczku wodnym na działce :D

1

@clyde Dyskusja już usunięta, ale filmik fajny. Pisałaś kiedyś, że nie wrzucasz erotycznych rzeczy, a teraz wychodzi na to, że jesteś erosomanka :D

0

@Mathew86 Chyba dopiero w 2013 Neymar wchodził na ten poziom, bo w lidze farmerów ciężko cokolwiek było wywnioskować.

3

@DonMatteo901 Nazwisko Winnick chyba wzięło się od wina im starsze tym lepsze.

1

@AmigoBlancos A chcieliście go jako następce Ramosa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?