Widać że ci rozpatrzyli ci zmniejszenie bana i to 3 raz, mi się to raz udało. Tak ogólnie to przegrałem zakład i musiałem wstawić zdjęcie Pedrito bo ten strzelił gola będę to zdj trzymał do końca sezonu :d
Myślę że warto podać zwycięski skład Barcelony w 2015 roku nad Sevillą FC Barcelona: Ter Stegen - Alves, Pique, Mascherano, Mathieu - Busquets, Rakitić, Iniesta - Messi, Suarez, Rafinha oraz Roberto, Pedro oraz Bartra którzy również weszli z ławki.
"chocby nie wiem co nikt z historii nie wymaze chociazby dwoch okresow 5-cio letniej dominacji Realu w Europie o czym Barça moze pomarzyc." Cytat kibica pewnej drużyny zgadnijcie jakiej :d
1
Widać że ci rozpatrzyli ci zmniejszenie bana i to 3 raz, mi się to raz udało. Tak ogólnie to przegrałem zakład i musiałem wstawić zdjęcie Pedrito bo ten strzelił gola będę to zdj trzymał do końca sezonu :d
0
Czyli widząc po zdjęciu Ardzie też zaliczono te trofeum.
1
Na Realmadrid.pl jest ponad 600 komentarzy to nowy rekord i jakieś 90% tamtych komentarzy jest o nas, fajnie że nas podziwiają.
0
Ten mecz po raz kolejny pokazuje że Pique nie ma równego partnera, Masche już grał słabo w finale LM oraz w Dwu meczu z Bayernem.
6
Myślę że warto podać zwycięski skład Barcelony w 2015 roku nad Sevillą FC Barcelona: Ter Stegen - Alves, Pique, Mascherano, Mathieu - Busquets, Rakitić, Iniesta - Messi, Suarez, Rafinha oraz Roberto, Pedro oraz Bartra którzy również weszli z ławki.
23
Bardzo ciekawe są te ciekawostki.
0
Musiałem nadrobić ten czas co w ogóle nie zmieniałem avatarów, za to i tak mi do ciebie sporo brakuje :D
0
"chocby nie wiem co nikt z historii nie wymaze chociazby dwoch okresow 5-cio letniej dominacji Realu w Europie o czym Barça moze pomarzyc." Cytat kibica pewnej drużyny zgadnijcie jakiej :d
1
Obrona grała tragicznie Mathieu, Masche i Bartra muszą się poprawić szczególnie Bartra.
1
We are the Champions musi być.
23
Pedro coś nie wesoły, on chyba rzeczywiście odejdzie, zawsze tryskał humorem jak wznosił puchary.
0
Visca el Barca!
0
Szkoda że Xavi nie został na dłużej, piękne pożegnanie by miał.
0
Iniesta i Messi mają tyle samo trofeów co Xavi, szybko go dogonili.
0
Nie przesadzaj cała Barca drugą połowę grała piach.
6
Sędziowie to powinni zostać spoliczkowani od UEFA za ten, a oni jeszcze medale dostają.
0
Łysy musi być.
1
Obiecałem że nie będę płakać, ale łzy mi same z oczów lecą.
0
Campeones Campeones ole ole ole!! Campeones Campeones ole ole ole!!
12
Słynna La Vida, jak ja uwielbiam tą piosenkę!
0
Co za mecz, co za emocje.
1
Trudno mi się było pogodzić z 5 Sergio, ale z 6 Alvesa nigdy się nie pogodzę.
2
Ludziska tak jak obiecałem zmieniam awatar na Pedrito.
0
Pedro Pedrito Pedro Pedrito Pedro Pedrito Pedro Pedrito Pedro Pedo Pedro Pedrito Pedrito Pedrito!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Ty się nie ośmieszaj bo ośmieszasz się jak to dziecko messi1599 które ciągle do mnie pisze.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Pedro mi w jednym przypomina Crisa te idiotyczne uśmieszki po spapranej akcji, tylko CR robi te uśmieszki po symulce.
0
4-4 to jak dla mnie wynik hokejowy, ale nie byłoby tego gdybyśmy grali lepiej w obronie, kolejny słaby mecz Bartry.