1

Widać że ci rozpatrzyli ci zmniejszenie bana i to 3 raz, mi się to raz udało. Tak ogólnie to przegrałem zakład i musiałem wstawić zdjęcie Pedrito bo ten strzelił gola będę to zdj trzymał do końca sezonu :d

0

Czyli widząc po zdjęciu Ardzie też zaliczono te trofeum.

1

Na Realmadrid.pl jest ponad 600 komentarzy to nowy rekord i jakieś 90% tamtych komentarzy jest o nas, fajnie że nas podziwiają.

0

Ten mecz po raz kolejny pokazuje że Pique nie ma równego partnera, Masche już grał słabo w finale LM oraz w Dwu meczu z Bayernem.

6

Myślę że warto podać zwycięski skład Barcelony w 2015 roku nad Sevillą FC Barcelona: Ter Stegen - Alves, Pique, Mascherano, Mathieu - Busquets, Rakitić, Iniesta - Messi, Suarez, Rafinha oraz Roberto, Pedro oraz Bartra którzy również weszli z ławki.

23

Bardzo ciekawe są te ciekawostki.

0

Musiałem nadrobić ten czas co w ogóle nie zmieniałem avatarów, za to i tak mi do ciebie sporo brakuje :D

0

"chocby nie wiem co nikt z historii nie wymaze chociazby dwoch okresow 5-cio letniej dominacji Realu w Europie o czym Barça moze pomarzyc." Cytat kibica pewnej drużyny zgadnijcie jakiej :d

1

Obrona grała tragicznie Mathieu, Masche i Bartra muszą się poprawić szczególnie Bartra.

1

We are the Champions musi być.

23

Pedro coś nie wesoły, on chyba rzeczywiście odejdzie, zawsze tryskał humorem jak wznosił puchary.

0

Visca el Barca!

0

Szkoda że Xavi nie został na dłużej, piękne pożegnanie by miał.

0

Iniesta i Messi mają tyle samo trofeów co Xavi, szybko go dogonili.

0

Nie przesadzaj cała Barca drugą połowę grała piach.

6

Sędziowie to powinni zostać spoliczkowani od UEFA za ten, a oni jeszcze medale dostają.

0

Łysy musi być.

1

Obiecałem że nie będę płakać, ale łzy mi same z oczów lecą.

0

Campeones Campeones ole ole ole!! Campeones Campeones ole ole ole!!

12

Słynna La Vida, jak ja uwielbiam tą piosenkę!

0

Co za mecz, co za emocje.

1

Trudno mi się było pogodzić z 5 Sergio, ale z 6 Alvesa nigdy się nie pogodzę.

2

Ludziska tak jak obiecałem zmieniam awatar na Pedrito.

0

Pedro Pedrito Pedro Pedrito Pedro Pedrito Pedro Pedrito Pedro Pedo Pedro Pedrito Pedrito Pedrito!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Ty się nie ośmieszaj bo ośmieszasz się jak to dziecko messi1599 które ciągle do mnie pisze.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Pedro mi w jednym przypomina Crisa te idiotyczne uśmieszki po spapranej akcji, tylko CR robi te uśmieszki po symulce.

0

4-4 to jak dla mnie wynik hokejowy, ale nie byłoby tego gdybyśmy grali lepiej w obronie, kolejny słaby mecz Bartry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?