11 sierpnia 2015, 22:49
1
Niech na nas nie mówią Uefalona.
11 sierpnia 2015, 22:47
0
Komentarz usunięty
11 sierpnia 2015, 22:45
Żałosny ten sędzia Krycha już powinien zejść z boiska, on miał z 6 taki fauli jak Pedro.
11 sierpnia 2015, 22:43
Pierwszy oficjalny mecz sezonu, a ja już się tak denerwuje.
11 sierpnia 2015, 22:42
11 sierpnia 2015, 22:40
Tak z drugiej strony dziwne że strona jeszcze od tych emocji nie padła.
11 sierpnia 2015, 22:38
Nawet jakby nam uznali tego gola co był rzekomo spalony, to i tak to by było frajerstwo stracić tyle bramek w tak krótkim czasie.
11 sierpnia 2015, 22:34
11 sierpnia 2015, 22:30
Tak zlekceważyć przeciwnika i to w tak ważnym meczu.
11 sierpnia 2015, 22:27
Takiego nadrabiania strat to ja nie widziałem od czasów Finału LM w 2005 roku.
11 sierpnia 2015, 22:25
Z Bartry już nic nie będzie.
11 sierpnia 2015, 22:24
Kur..a trzeba szybko kupować obrońce Bartre sprzedać tak jak mówiłem z niego już nic nie będzie.
11 sierpnia 2015, 22:21
Skończymy jeszcze jak Chelsea w 2013 z Bayernem też się bronili zamiast atakować i stracili gola w ostatniej minucie meczu.
11 sierpnia 2015, 22:20
I po cholerę wchodzi obrońca, tutaj trzeba atakować, a nie bronić.
Zamiast dalej masakrować Seville to my im daliśmy powstać.
11 sierpnia 2015, 22:15
Obudzić się panowie bo to się żle skończy.
11 sierpnia 2015, 22:13
Robi się nie ciekawie.
11 sierpnia 2015, 22:09
Gramy teraz trójką w obronie.
11 sierpnia 2015, 22:05
Sergi Roberto wchodzi, wiedziałem że Iniesta zejdzie środki ostrożności po prostu.
11 sierpnia 2015, 22:03
Rafinha powinien więcej dostawać szans.
11 sierpnia 2015, 21:55
Luisito Luisito Luisito Luisito Luisito Suarez!!!!
11 sierpnia 2015, 21:35
2
To co wyczynia Barca, to co wyczynia Messi, to jest normalnie niepojęte!!
11 sierpnia 2015, 21:33
Podobno mówią że Bóg nie istnieje, a ja Boga oglądam teraz w telewizji.
11 sierpnia 2015, 21:31
Lucho jako wuefista może przejść do Historii, tak pięknie chłopaki grają w ogóle nie dają szans Sevilli :D
11 sierpnia 2015, 21:29
Rafinha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11 sierpnia 2015, 21:28
Szkoda mi tylko Krychy.
11 sierpnia 2015, 21:27
Palpitacja serca 0_____0
11 sierpnia 2015, 21:24
Nie czuje braku Alby i Neymara.
11 sierpnia 2015, 21:19
Gdyby Ivan to wsadził to by było fajnie.
11 sierpnia 2015, 21:16
Nie pamiętam żeby ktokolwiek strzelił 2 bramki z wolnego i to w jednym meczu, klękajcie narody przed Messim.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Niech na nas nie mówią Uefalona.
0
Komentarz usunięty
0
Żałosny ten sędzia Krycha już powinien zejść z boiska, on miał z 6 taki fauli jak Pedro.
1
Pierwszy oficjalny mecz sezonu, a ja już się tak denerwuje.
0
Komentarz usunięty
1
Tak z drugiej strony dziwne że strona jeszcze od tych emocji nie padła.
1
Nawet jakby nam uznali tego gola co był rzekomo spalony, to i tak to by było frajerstwo stracić tyle bramek w tak krótkim czasie.
0
Komentarz usunięty
1
Tak zlekceważyć przeciwnika i to w tak ważnym meczu.
0
Takiego nadrabiania strat to ja nie widziałem od czasów Finału LM w 2005 roku.
0
Z Bartry już nic nie będzie.
0
Kur..a trzeba szybko kupować obrońce Bartre sprzedać tak jak mówiłem z niego już nic nie będzie.
0
Skończymy jeszcze jak Chelsea w 2013 z Bayernem też się bronili zamiast atakować i stracili gola w ostatniej minucie meczu.
0
I po cholerę wchodzi obrońca, tutaj trzeba atakować, a nie bronić.
1
Zamiast dalej masakrować Seville to my im daliśmy powstać.
0
Obudzić się panowie bo to się żle skończy.
0
Robi się nie ciekawie.
0
Gramy teraz trójką w obronie.
1
Sergi Roberto wchodzi, wiedziałem że Iniesta zejdzie środki ostrożności po prostu.
0
Rafinha powinien więcej dostawać szans.
0
Luisito Luisito Luisito Luisito Luisito Suarez!!!!
2
To co wyczynia Barca, to co wyczynia Messi, to jest normalnie niepojęte!!
0
Podobno mówią że Bóg nie istnieje, a ja Boga oglądam teraz w telewizji.
0
Lucho jako wuefista może przejść do Historii, tak pięknie chłopaki grają w ogóle nie dają szans Sevilli :D
1
Rafinha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Szkoda mi tylko Krychy.
0
Palpitacja serca 0_____0
0
Nie czuje braku Alby i Neymara.
1
Gdyby Ivan to wsadził to by było fajnie.
0
Nie pamiętam żeby ktokolwiek strzelił 2 bramki z wolnego i to w jednym meczu, klękajcie narody przed Messim.