1

Niech na nas nie mówią Uefalona.

0

Komentarz usunięty

0

Żałosny ten sędzia Krycha już powinien zejść z boiska, on miał z 6 taki fauli jak Pedro.

1

Pierwszy oficjalny mecz sezonu, a ja już się tak denerwuje.

0

Komentarz usunięty

1

Tak z drugiej strony dziwne że strona jeszcze od tych emocji nie padła.

1

Nawet jakby nam uznali tego gola co był rzekomo spalony, to i tak to by było frajerstwo stracić tyle bramek w tak krótkim czasie.

0

Komentarz usunięty

1

Tak zlekceważyć przeciwnika i to w tak ważnym meczu.

0

Takiego nadrabiania strat to ja nie widziałem od czasów Finału LM w 2005 roku.

0

Z Bartry już nic nie będzie.

0

Kur..a trzeba szybko kupować obrońce Bartre sprzedać tak jak mówiłem z niego już nic nie będzie.

0

Skończymy jeszcze jak Chelsea w 2013 z Bayernem też się bronili zamiast atakować i stracili gola w ostatniej minucie meczu.

0

I po cholerę wchodzi obrońca, tutaj trzeba atakować, a nie bronić.

1

Zamiast dalej masakrować Seville to my im daliśmy powstać.

0

Obudzić się panowie bo to się żle skończy.

0

Robi się nie ciekawie.

0

Gramy teraz trójką w obronie.

1

Sergi Roberto wchodzi, wiedziałem że Iniesta zejdzie środki ostrożności po prostu.

0

Rafinha powinien więcej dostawać szans.

0

Luisito Luisito Luisito Luisito Luisito Suarez!!!!

2

To co wyczynia Barca, to co wyczynia Messi, to jest normalnie niepojęte!!

0

Podobno mówią że Bóg nie istnieje, a ja Boga oglądam teraz w telewizji.

0

Lucho jako wuefista może przejść do Historii, tak pięknie chłopaki grają w ogóle nie dają szans Sevilli :D

1

Rafinha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Szkoda mi tylko Krychy.

0

Palpitacja serca 0_____0

0

Nie czuje braku Alby i Neymara.

1

Gdyby Ivan to wsadził to by było fajnie.

0

Nie pamiętam żeby ktokolwiek strzelił 2 bramki z wolnego i to w jednym meczu, klękajcie narody przed Messim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?