0

Ten puchar musi być nasz Visca el Barca !

0

Szkoda że w 2007 2006 nie udało nam się wznieść Superpucharu UEFA bylibyśmy jeszcze bardziej utytułowanym klubem w Europie.

0

Jeden z nielicznych krajów biedniejszych od Polski.

0

Marca to też niezły szmatłowiec robili w 2011 taki zamęt podczas GD że nawet sobie pewnie z tego nie zdajesz sprawy, robili niezłe fotoshopy że miało się wrażenie że był spalony przy golach Barcelony w GD i ogólne nadmierne wybielanie Realu i Ronaldo.

0

Według kibiców Barcy As i Marca to największe szmatłowce, według kibiców Realu MD i Sport to największe szmatłowce i koniec dyskusji.

1

No jeżeli Pedrito trafi to zmienię awatar właśnie na niego i będę trzymał do końca sezonu :)

2

MD i Sport na pewno robią lepsze okładki.

0

W piłce nożnej nie powinno być takich sytuacji.

0

Czyli tacy trenerzy jak Van Gaal czy Guardiola nie mieli rozumu bo stawiali na młodych wychowanków? Ciekawe rozumowanie, młody też musi dostać jakąś szanse w meczu o stawkę.

0

Lucho i tak nam zwolennikom Sandro czy Rafinhy zrobi na złość i wystawi Pedro Pedrito.

2

Sandro Ramirez zdecydowanie, szybki, silny, utalentowany, młody byczek się przyda.

0

Mam wiarę w to że The Reds pójdą w końcu po Mistrza.

1

Komentarz usunięty

0

Niestety mój pomysł nie wejdzie w życie ponieważ plan Michaela Corleone o zlikwidowanie poleceń który miał ponad 200 głosów nie wszedł, to mój tym bardziej.

1

W tedy dopiero będzie głupota, zaloguje się tutaj jakieś 10 trollów i cię zgłoszą twój komentarz czy kogoś innego i będziesz mieć bana.

0

Tak z ciekawości zapytam, co będzie 21 sierpnia? :D

2

Powinna być opcja zmieniania awatarów co pół roku, ale co by Dorek na to powiedział.

1

Komentarz usunięty

0

Kurde, teraz będę was mylił :d

0

Muście się w wreszcie pogodzić bo się wiecznie kłócicie.

1

No i 3 dni przewalone.

0

Messiach ma chyba perma, bo w ogóle nic nie pisze.

1

Mam przeczucia że tym razem obronimy LM, jak to się mówi to 3 razy sztuka, mieliśmy szansę w 2010 i w 2012, ale niestety nam się nie udało, więc w 2016 musi się udać.

1

Na stronie dzisiaj jest mało komentarzy, ale no tak nie ma dzisiaj Dona, Kondzia i PheN coś dzisiaj mało pisze.

0

Marcin to ten mądrzejszy Żewłakow co jest włodarzem Legii, czy ten Baran co komentuje w TVP?

0

0

Komentarz usunięty

2

Jest taka opcja zablokuj wysyłanie wiadomości.

0

W te 25 minut zdążył narobić niezłego bajzlu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?