Marca to też niezły szmatłowiec robili w 2011 taki zamęt podczas GD że nawet sobie pewnie z tego nie zdajesz sprawy, robili niezłe fotoshopy że miało się wrażenie że był spalony przy golach Barcelony w GD i ogólne nadmierne wybielanie Realu i Ronaldo.
Czyli tacy trenerzy jak Van Gaal czy Guardiola nie mieli rozumu bo stawiali na młodych wychowanków? Ciekawe rozumowanie, młody też musi dostać jakąś szanse w meczu o stawkę.
Niestety mój pomysł nie wejdzie w życie ponieważ plan Michaela Corleone o zlikwidowanie poleceń który miał ponad 200 głosów nie wszedł, to mój tym bardziej.
Mam przeczucia że tym razem obronimy LM, jak to się mówi to 3 razy sztuka, mieliśmy szansę w 2010 i w 2012, ale niestety nam się nie udało, więc w 2016 musi się udać.
0
Ten puchar musi być nasz Visca el Barca !
0
Szkoda że w 2007 2006 nie udało nam się wznieść Superpucharu UEFA bylibyśmy jeszcze bardziej utytułowanym klubem w Europie.
0
Jeden z nielicznych krajów biedniejszych od Polski.
0
Marca to też niezły szmatłowiec robili w 2011 taki zamęt podczas GD że nawet sobie pewnie z tego nie zdajesz sprawy, robili niezłe fotoshopy że miało się wrażenie że był spalony przy golach Barcelony w GD i ogólne nadmierne wybielanie Realu i Ronaldo.
0
Według kibiców Barcy As i Marca to największe szmatłowce, według kibiców Realu MD i Sport to największe szmatłowce i koniec dyskusji.
1
No jeżeli Pedrito trafi to zmienię awatar właśnie na niego i będę trzymał do końca sezonu :)
2
MD i Sport na pewno robią lepsze okładki.
0
W piłce nożnej nie powinno być takich sytuacji.
0
Czyli tacy trenerzy jak Van Gaal czy Guardiola nie mieli rozumu bo stawiali na młodych wychowanków? Ciekawe rozumowanie, młody też musi dostać jakąś szanse w meczu o stawkę.
0
Lucho i tak nam zwolennikom Sandro czy Rafinhy zrobi na złość i wystawi Pedro Pedrito.
2
Sandro Ramirez zdecydowanie, szybki, silny, utalentowany, młody byczek się przyda.
0
Mam wiarę w to że The Reds pójdą w końcu po Mistrza.
1
Komentarz usunięty
0
Niestety mój pomysł nie wejdzie w życie ponieważ plan Michaela Corleone o zlikwidowanie poleceń który miał ponad 200 głosów nie wszedł, to mój tym bardziej.
1
W tedy dopiero będzie głupota, zaloguje się tutaj jakieś 10 trollów i cię zgłoszą twój komentarz czy kogoś innego i będziesz mieć bana.
0
Tak z ciekawości zapytam, co będzie 21 sierpnia? :D
0
https://fcbarcacom.uservoice.com/forums/239347-beta-fcbarca-com/suggestions/9245055-dodatkowi-admini Mam genialny pomysł.
2
Powinna być opcja zmieniania awatarów co pół roku, ale co by Dorek na to powiedział.
1
Komentarz usunięty
0
Kurde, teraz będę was mylił :d
0
Muście się w wreszcie pogodzić bo się wiecznie kłócicie.
1
No i 3 dni przewalone.
0
Messiach ma chyba perma, bo w ogóle nic nie pisze.
1
Mam przeczucia że tym razem obronimy LM, jak to się mówi to 3 razy sztuka, mieliśmy szansę w 2010 i w 2012, ale niestety nam się nie udało, więc w 2016 musi się udać.
1
Na stronie dzisiaj jest mało komentarzy, ale no tak nie ma dzisiaj Dona, Kondzia i PheN coś dzisiaj mało pisze.
0
Marcin to ten mądrzejszy Żewłakow co jest włodarzem Legii, czy ten Baran co komentuje w TVP?
0
0
Komentarz usunięty
2
Jest taka opcja zablokuj wysyłanie wiadomości.
0
W te 25 minut zdążył narobić niezłego bajzlu.