7 marca 2015, 19:56
0
Tak jest inaczej .
7 marca 2015, 19:55
Czemu się nie da wejść na stronkę Realu ?
7 marca 2015, 19:53
Ancelotti :" Dalej jesteśmy liderem w tabeli "
7 marca 2015, 19:49
5
Silva ach nie wiele brakowało !!
7 marca 2015, 19:46
Sędzia doliczy te 5 minut ,to jest pewne .
7 marca 2015, 19:43
1
Marcelo już symulka uczy się od swojego mistrza Ronaldo .
7 marca 2015, 19:42
4
plus to co doliczy .
7 marca 2015, 19:40
Mało brakowało , uffffffff.
7 marca 2015, 19:38
3
Sędzia doliczy 5 minut na 100 % .
7 marca 2015, 19:35
I Ronaldo ma ponad 100 mln fanów , a Messi tylko 70 mln ?
7 marca 2015, 19:32
Pachniało mi tutaj 2-0 .
7 marca 2015, 19:30
6
Jeszcze po jednej kartce dla Isco i Kroosa i nie zagrają w GD .
7 marca 2015, 19:29
Ronaldo znowu chce karnego , eh co za typ.
7 marca 2015, 19:20
wejdzie na ostatnie minuty gdzieś 85 minucie .
7 marca 2015, 19:12
Pepe więcej w ofensywie zrobił niż całe BBC .
7 marca 2015, 19:08
Ten Wiliams za parę lat może być na prawdę dobry ma potencjał .
7 marca 2015, 18:51
Na notatniku Realmadrid.pl pisali jak Barca wygrała z Bilbao 2-5 na San Mames że Bilbao jest słabe .
7 marca 2015, 18:49
Ancelotti z gumą do żucia i z lekką rekom próbuje być taki jak Ferguson , ale mu nie wychodzi .
7 marca 2015, 18:45
Mallenco taki 12sty zawodnik Realu .
7 marca 2015, 18:42
Słabo wali głową w mur .
7 marca 2015, 18:40
Z karnego na pewno strzeli .
7 marca 2015, 18:36
Rakitic >>>Kroos aktualnie .
7 marca 2015, 18:28
Piotr mam ból dupy Laboga .
1-0 mówiłem że ten wieżowiec będzie grożny ? Brawo Bilbao!!
7 marca 2015, 18:26
Varane chciał jak Mascherano ale mu nie wyszło .
7 marca 2015, 18:23
Isco to mały geniusz , podanie majstersztyk .
7 marca 2015, 18:21
Aduriz może być dzisiaj kluczowy przy rożnych Bilbao .
7 marca 2015, 18:18
Ronaldo już chce rzut karny.
7 marca 2015, 18:14
Ronaldo już miałby patelnie od Benzemy .
7 marca 2015, 18:06
Baskom nieżle idzie 5 minuta leci i dalej 0-0 oby tak wytrzymać jeszcze 85 minut i to co sędzia doliczy.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Tak jest inaczej .
0
Czemu się nie da wejść na stronkę Realu ?
0
Ancelotti :" Dalej jesteśmy liderem w tabeli "
5
Silva ach nie wiele brakowało !!
0
Sędzia doliczy te 5 minut ,to jest pewne .
1
Marcelo już symulka uczy się od swojego mistrza Ronaldo .
4
plus to co doliczy .
4
Mało brakowało , uffffffff.
3
Sędzia doliczy 5 minut na 100 % .
1
I Ronaldo ma ponad 100 mln fanów , a Messi tylko 70 mln ?
3
Pachniało mi tutaj 2-0 .
6
Jeszcze po jednej kartce dla Isco i Kroosa i nie zagrają w GD .
1
Ronaldo znowu chce karnego , eh co za typ.
0
wejdzie na ostatnie minuty gdzieś 85 minucie .
5
Pepe więcej w ofensywie zrobił niż całe BBC .
0
Ten Wiliams za parę lat może być na prawdę dobry ma potencjał .
0
Na notatniku Realmadrid.pl pisali jak Barca wygrała z Bilbao 2-5 na San Mames że Bilbao jest słabe .
0
Ancelotti z gumą do żucia i z lekką rekom próbuje być taki jak Ferguson , ale mu nie wychodzi .
5
Mallenco taki 12sty zawodnik Realu .
0
Słabo wali głową w mur .
0
Z karnego na pewno strzeli .
0
Rakitic >>>Kroos aktualnie .
0
Piotr mam ból dupy Laboga .
0
1-0 mówiłem że ten wieżowiec będzie grożny ? Brawo Bilbao!!
0
Varane chciał jak Mascherano ale mu nie wyszło .
1
Isco to mały geniusz , podanie majstersztyk .
0
Aduriz może być dzisiaj kluczowy przy rożnych Bilbao .
6
Ronaldo już chce rzut karny.
0
Ronaldo już miałby patelnie od Benzemy .
0
Baskom nieżle idzie 5 minuta leci i dalej 0-0 oby tak wytrzymać jeszcze 85 minut i to co sędzia doliczy.