2

Ivan zostawił ostatnio serducho na boisku , a Iniesta dzisiaj wygląda jakby było mu wszystko jedno .

0

Fatalnie to wyglądało to nadepnięcie , Busquets jest chudziną nie jest jakimś kolosem i takie coś mogło go wykluczyć do końca sezonu .

2

Kurde mimo że Busquets gra wielkie gówno w tym meczu , szkoda mi go .

0

No i nerwówka 1-1 , a Busquets znowu leży .

1

Ładna kontra , szkoda że Neymar nie podał .

0

Niech Barcelona trochę jeszcze pociśnie na te 0-2 żeby był trochę większy spokój .

0

Ależ ten Szpakowski seplemi .

0

Nie wiem czy Żewłakow był lepszym komentatorem czy piłkarzem .

3

Ach i to jest cały Maradona , jedno genialne podanie :)

1

Neymar !!!! Neymar !!! golgolgolgol!!

0

Mecz się nie zaczął , a Szpaku już się pomylił .

31

Cały stadion,
Podnosi krzyk,

Jesteśmy czerwono-niebiescy,
Nieważne skąd jesteśmy,
Czy to północ, czy południe,
Ale, jesteśmy zgodni, jesteśmy zgodni,
Gdyż łączy nas flaga.

Czerwono-niebiescy niosą na wietrze,
Bojowy krzyk,
Nazywamy się, każdy wie jak,

BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!!

Zawodnicy,
Kibice,

Razem jesteśmy silni,
Przez te wszystkie lata pełne wysiłku i poświęceń,
Strzeliliśmy wiele goli,
I pokazaliśmy, i pokazaliśmy,
Że jesteśmy niezwyciężeni.

Czerwono-niebiescy niosą na wietrze,
Bojowy krzyk,
Nazywamy się, każdy wie jak,

BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!!

0

Mam nadzieje że Masche i Suarez nie zrobią dzisiaj nic głupiego są znani z mocnych dyskusji z sędziami , szczególnie ten drugi .

1

Rafinha dzisiaj pokaże że jest lepszy od Isco Psisko , oby :)

6

OFICJALNIE: Barça na dziś - Ter Stegen, Montoya, Piqué, Mascherano, Alba, Busquets, Rafinha, Iniesta, Neymar, Suárez i
Messi. Tylko niech Luis i Szefuncio nie pyskują bo po kartce złapią i po Finale dla nich .

2

OFICJALNIE: Villarreal na dziś - Asenjo, Mario, Musacchio, V.Ruiz, J.Costa, J.Dos Santos, Pina, Trigueros, Cheryshev, Vietto, Uche Najmocniejszy skład na nas ,a z Realem zagrali dzieciarnią .

0

Ten pomarańczowy to jest pechowy , bo zremisowaliśmy z Getafe i Malagą właśnie w tych strojach .

1

Jeżeli dzisiaj masz urodziny , to wszystkiego najlepszego .

0

Sport/Mundo Deportivo: Ter Stegen, Montoya, Piqué, Mascherano, Alba; Busquets, Rafinha, Iniesta; Messi, Suárez i Neymar Co sądzicie o tym składzie ? Jak dla mnie Mascherano powinien wejść z ławki .

0

Real nie gra w PK został wywalony za burtę i to już w 1/8 przez Atletico .

1

Lepszy Szpakowski niż Jasina .

1

I znowu komentuje ten "ekspert " od siedmiu boleści Żewłakow , tylko nie mówicie że z nim będzie komentował Jasina , w tedy oglądam bez głosu .

0

Ja już naprawdę nie mogę się doczekać tego meczu ,oglądać w taką Barcę w tej formie to sama przyjemność i najgorsze jest czekanie na mecz .

0

Ramosa , Carvajala i Modrica .

0

Ty nie być takim optymistą , te cieniasy zremisowały z Realem .

0

Dla mnie to jest trochę dziwne , po co mamy grać na stadionie wroga skoro finał może być rozegrany na Camp Nou . To że Barca chce żeby finał był na Bernabeu to jest utarcie nosa Realowi .

0

0

Dla mnie to zwykły Judasz , grał tyle lat w Arsenalu i mówił że nigdy nie odejdzie do Chelsea , a zresztą nie obchodzi mnie twoje zdanie na ten temat .

0

Co do meczu to Chelsea gra bardzo ostro , już Judasz ( Mam na myśli Fabsa ) powinien mieć żółtko .

0

Dziwnie się patrzy na Victora w koszulce United .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?