http://fangol.pl/view/87190/reus-jest-dogadany-z Fajnie by było gdyby w 2016 udało się go pozyskać, wyglądało by to tak Messi idzie na ŚPO Reus na prawe skrzydło Neymar na lewe i Suarez na szpicy .
Jeśli nasz klub dostanie karę pieniężną za wyzwiska w kierunku Ronaldo , to będzie to śmiechu warte ponieważ kibice Realu na Bernabeu też wyzywali naszych , a kary klub nie dostał .
Jednak wolę Suareza od Alexisa który 2 sezony grał piach w 3 mia bardzo dobry . Cesc to nie pozycja Rakitica , Cesc grał za plecami Napastnika lub jako Napadzior , a Rakitic to albo ŚP lub czasami ŚPD porównania nie na miejscu .
Piłkarze Realu się tak dziwnie wypowiadają przed meczem z Shalke jakby się ich obawiali , a pewnie łykną ich i to w pierwszym meczu 0-5 i będzie znowu po dwu meczu , tak jak rok temu .Shalke obok Basel to jest najsłabszym klubem grającym w fazie Pucharowej .
0
http://fangol.pl/view/87190/reus-jest-dogadany-z Fajnie by było gdyby w 2016 udało się go pozyskać, wyglądało by to tak Messi idzie na ŚPO Reus na prawe skrzydło Neymar na lewe i Suarez na szpicy .
5
Tito i Guardiola to był najlepszy Duet , bez niego Guardiola nie zdobył by tyle .
1
http://fangol.pl/view/87888/psg-poluje-na-neymara?barc Większej bzdury nie czytałem , no chyba że odejście Messiego do Chelsea .
0
Czasami w tym meczu było widać jak Levante popełniało błędy bo nasi strasznie naciskali na nich .
0
Jeśli nasz klub dostanie karę pieniężną za wyzwiska w kierunku Ronaldo , to będzie to śmiechu warte ponieważ kibice Realu na Bernabeu też wyzywali naszych , a kary klub nie dostał .
1
Jednak wolę Suareza od Alexisa który 2 sezony grał piach w 3 mia bardzo dobry . Cesc to nie pozycja Rakitica , Cesc grał za plecami Napastnika lub jako Napadzior , a Rakitic to albo ŚP lub czasami ŚPD porównania nie na miejscu .
1
Ale Ronaldo przewraca się jak Pijak w polu karnym , z głodu raczej nie . Dlatego z niego się naśmiewam ,
1
Nie ma w tym roku takiej promocji .
4
Szacunku trochę i osiągnij w futbolu chociaż 1/3 tego co oni .
0
Nienawidzę Chelsea .
1
Stawiam na PSG .
1
W tamtych czasach było dużo gorzej niż jest teraz .
1
Piłkarze Realu się tak dziwnie wypowiadają przed meczem z Shalke jakby się ich obawiali , a pewnie łykną ich i to w pierwszym meczu 0-5 i będzie znowu po dwu meczu , tak jak rok temu .Shalke obok Basel to jest najsłabszym klubem grającym w fazie Pucharowej .
0
Jestem zadowolony że z Levante nie zagrali Iniesta, Alves , Alba , Pique nasi podstawowi zawodnicy , to lepiej bo są wypoczęci .
14
Myślę że łykniemy City i to już w pierwszym meczu z tą formą o to się nie boję , bo City wcale dobrze nie gra , a my gramy po prostu rewelacyjnie .
0
0
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=57288 Zubi jeszcze jest w tej klasyfikacji przed Casillasem :)
0
A Aguero jest jeszcze w związku z tą Maradoną ?
5
Była dobra ale wcale nie lepsza od tej co jest teraz , ale Tito w ogóle nie stosował rotacji i widać jak się to potem skończyło .
1
Klopp miał rację z tym co mówił o Messim , że on jest z innej planety.
7
Manita mnie bardzo cieszy , jeszcze wygramy 3-0 z Malagą i dobry prognostyk przed meczem z City .
31
Dzisiaj Levante , za tydzień w sobotę Malaga i we wtorek czeka nas starcie z City .
18
Ramos,Modric, Centrao, Pepe, James ,Marcelo mają kontuzje, tak to jest jak nie ma rotacji .
0
W czym ? W nurkowaniu , zgadzam się .
0
Cristiano sam siebie wyklucza ze ZP , ale spokojnie Portugalia zagra znowu Baraże i znowu CR strzeli i dostanie ZP .
0
Jak Suareza faulują w polu karnym to też nie dyktują jedenastek , to może z Ronaldo też się przestali cackać .
2
A nie przesłałem ostatnio info że to CR zdradził tą Ruską :) ?
13
Rotacje są dla Realu całkowicie obce .
0
Ja tego nie wiem tylko jestem ciekaw co w tedy będzie .
0
Bayern jakoś nie ma problemów i demoluje ten słaby klubik , zobaczymy co będzie jak w Ćwierć Finale LM trafią na nas .