Głupoty ? Real rzadko traci punkty ta sytuacja z Villarreal to był i pierwszy remis w tym sezonie , Real nawet jak jest w słabej formie te punkty jakoś zdobywa , a my nie .
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=57677 jeżeli Isco , Kroos i Ronaldo złapią po kartce dzisiaj i z Levante nie zagrają w klasyku , ale niech nie łapią bo po przegranym meczu kibice Realu będą mieli wymówkę że grali bez kilku zawodników i to wpłynęło na porażkę .
Również chciałbym Di Marię bo to mój ulubiony piłkarz , ale jakby do nas dołączył miałby 28 lat , a gdyby do nas dołączył Pogba miałby 22 lata więc bardziej by się opłacało ściągnąć Francuza .
A jeżeli chodzi o Alvesa to się z nim nie opłaca przedłużać umowy o 2 lata chyba że z siebie robimy drugi Milan , Alves ma 32 lata lepszy nie będzie z sezon na sezon jest coraz słabszy trzeba się pożegnać i liczyć na Montoye i Douglasa :)
0
Bo nie można karmić trolla , odpisując na jego zaczepki .
1
no można tak powiedzieć .
0
Mueller pięknie ze łba :)
47
Paco Jemez jest za dobry by prowadzić takie Rayo , powinien przejąć jakiś lepszy klub .
0
Bastian wchodzi za Alonso .
0
Mueller tak na przełamanie strzelał .
1
Thomas Muller decyduje się na uderzenie z karnego i się nie myli .
0
Rzut karny dla Bayernu .
0
Mam na myśli Alabę .
1
Ter Stegen aktualnie gra lepiej nogami od Neuera .
2
Baskowie są w stanie pokonać Real , obstawiam 1-0 .
0
Najlepszy LO na świecie gra jako środkowy pomocnik , żenada .
0
Ten Badstuber to jakiś żart, kiedyś kibice Bayernu mówili że jest lepszy od Hummelsa ,a gra słabiutko tak jak Dante .
1
Xabi Alonso w tych wolnych jest bardzo skuteczny już 3 bramki strzelił w tym sezonie ,ale nie gra wcale super .
0
Barcelona w tym roku nie grała słabo poza meczem z Malagą i Sociedad i nie uzyskała kompletu pkt w tych meczach .
0
Głupoty ? Real rzadko traci punkty ta sytuacja z Villarreal to był i pierwszy remis w tym sezonie , Real nawet jak jest w słabej formie te punkty jakoś zdobywa , a my nie .
0
Do końca zostało jeszcze 13 kolejek licząc tą z Rayo , musimy przynajmniej 12 wygrać by wygrać mistrzostwo to będzie bardzo trudne .
0
Tylko że ciekawe na jakiej pozycji by Pogba grał w Realu talent ma ogromny za duży by siedzieć na ławce , a jest James, Isco ,Kroos , Modric.
4
Patrzę na formę oby dwóch zespołów i uważam że Real nie ma najmniejszych szans z nami .
7
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=57677 jeżeli Isco , Kroos i Ronaldo złapią po kartce dzisiaj i z Levante nie zagrają w klasyku , ale niech nie łapią bo po przegranym meczu kibice Realu będą mieli wymówkę że grali bez kilku zawodników i to wpłynęło na porażkę .
0
Również chciałbym Di Marię bo to mój ulubiony piłkarz , ale jakby do nas dołączył miałby 28 lat , a gdyby do nas dołączył Pogba miałby 22 lata więc bardziej by się opłacało ściągnąć Francuza .
1
Messi się ożeni przyjdzie drugie dziecko i będzie najszczęśliwszym piłkarzem pod słońcem , a szczęśliwy Leo jest nie do zatrzymania na boisku .
40
Neymar jak Ronaldo nie jest w formie , ale bramki strzela.
30
Lubię Rayo , jedyna drużyna która nie boi się z nami zagrać otwartego meczu .
1
Koke: Karny? Pytałem Juanfrana i mówi, że nie było
0
Nikogo nie sprowadzimy , bo mamy bana .
0
1
I bardzo dobrze , tak faulują bezmózgie , bezradne drewniaki które nie umieją sobie poradzić z przeciwnikiem .
2
Wszystkiego najlepszego .
0
A jeżeli chodzi o Alvesa to się z nim nie opłaca przedłużać umowy o 2 lata chyba że z siebie robimy drugi Milan , Alves ma 32 lata lepszy nie będzie z sezon na sezon jest coraz słabszy trzeba się pożegnać i liczyć na Montoye i Douglasa :)