0

Bo nie można karmić trolla , odpisując na jego zaczepki .

1

no można tak powiedzieć .

0

Mueller pięknie ze łba :)

47

Paco Jemez jest za dobry by prowadzić takie Rayo , powinien przejąć jakiś lepszy klub .

0

Bastian wchodzi za Alonso .

0

Mueller tak na przełamanie strzelał .

1

Thomas Muller decyduje się na uderzenie z karnego i się nie myli .

0

Rzut karny dla Bayernu .

0

Mam na myśli Alabę .

1

Ter Stegen aktualnie gra lepiej nogami od Neuera .

2

Baskowie są w stanie pokonać Real , obstawiam 1-0 .

0

Najlepszy LO na świecie gra jako środkowy pomocnik , żenada .

0

Ten Badstuber to jakiś żart, kiedyś kibice Bayernu mówili że jest lepszy od Hummelsa ,a gra słabiutko tak jak Dante .

1

Xabi Alonso w tych wolnych jest bardzo skuteczny już 3 bramki strzelił w tym sezonie ,ale nie gra wcale super .

0

Barcelona w tym roku nie grała słabo poza meczem z Malagą i Sociedad i nie uzyskała kompletu pkt w tych meczach .

0

Głupoty ? Real rzadko traci punkty ta sytuacja z Villarreal to był i pierwszy remis w tym sezonie , Real nawet jak jest w słabej formie te punkty jakoś zdobywa , a my nie .

0

Do końca zostało jeszcze 13 kolejek licząc tą z Rayo , musimy przynajmniej 12 wygrać by wygrać mistrzostwo to będzie bardzo trudne .

0

Tylko że ciekawe na jakiej pozycji by Pogba grał w Realu talent ma ogromny za duży by siedzieć na ławce , a jest James, Isco ,Kroos , Modric.

4

Patrzę na formę oby dwóch zespołów i uważam że Real nie ma najmniejszych szans z nami .

7

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=57677 jeżeli Isco , Kroos i Ronaldo złapią po kartce dzisiaj i z Levante nie zagrają w klasyku , ale niech nie łapią bo po przegranym meczu kibice Realu będą mieli wymówkę że grali bez kilku zawodników i to wpłynęło na porażkę .

0

Również chciałbym Di Marię bo to mój ulubiony piłkarz , ale jakby do nas dołączył miałby 28 lat , a gdyby do nas dołączył Pogba miałby 22 lata więc bardziej by się opłacało ściągnąć Francuza .

1

Messi się ożeni przyjdzie drugie dziecko i będzie najszczęśliwszym piłkarzem pod słońcem , a szczęśliwy Leo jest nie do zatrzymania na boisku .

40

Neymar jak Ronaldo nie jest w formie , ale bramki strzela.

30

Lubię Rayo , jedyna drużyna która nie boi się z nami zagrać otwartego meczu .

1

Koke: Karny? Pytałem Juanfrana i mówi, że nie było

0

Nikogo nie sprowadzimy , bo mamy bana .

0

mam nadzieje że zrobią podobny filmik do tego pod tytułem The Enrique System .

1

I bardzo dobrze , tak faulują bezmózgie , bezradne drewniaki które nie umieją sobie poradzić z przeciwnikiem .

2

Wszystkiego najlepszego .

0

A jeżeli chodzi o Alvesa to się z nim nie opłaca przedłużać umowy o 2 lata chyba że z siebie robimy drugi Milan , Alves ma 32 lata lepszy nie będzie z sezon na sezon jest coraz słabszy trzeba się pożegnać i liczyć na Montoye i Douglasa :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?