Xavi był najlepszym pomocnikiem, przyjrzałem się na grę Generała grał najlepiej z pomocy . Ale nie pisz że Busquets był jedynym z najlepszych zawodników nawet w meczu z Valencią nie grał kolorowo mimo że strzelił gola .
Gdzie jest ta Moderacja , ja dostaje bany za byle co w 125 dni na tej stronie dostałem 6 banów . A tacy użytkownicy jak Kaktus14 ,Miki_Messi_Powraca powinni dostać bana za prowokacje i za niekulturalne słownictwo .
Jak się ma tyle karnych to trudno nie wykorzystać i to wiele po żałosnym nurkowaniu , twój CR 7 powinien dostać złoty Medal jest w tej dyscyplinie lepszy od Phelpsa .
A twój wiek co wyjaśnia ? Dobrze wiem jak wyglądał Xavi w 2007 roku to był geniusz i grał niesamowicie .Ja nie oczekuje po nim tego co grał pare lat temu, bo to jest raczej nie możliwe.
Panie Generale proszę mniej gadać i Wziąć się do roboty , to nie typowe że piłkarz który gra u nas ostatni sezon i ma 34 lata jest naszym najlepszym pomocnikiem , a gra słabo jak na swoje możliwości sprzed lat .
Reus to całkiem niezły grajek , ale ban . Widziałbym go na pozycji Iniesty bo Atak mamy obsadzony LS dla Neymara N dla Suareza i PS dla Messiego , w Pomocy przydałby się .
0
A dziesiątego strzeli Zubizaretta bo wejdzie na boisko i zmieni Bravo .
0
Xavi był najlepszym pomocnikiem, przyjrzałem się na grę Generała grał najlepiej z pomocy . Ale nie pisz że Busquets był jedynym z najlepszych zawodników nawet w meczu z Valencią nie grał kolorowo mimo że strzelił gola .
0
Tą samą ocenę u Rafinhy chciałbym zobaczyć w meczu z rywalem La Ligi .
0
Gdzie jest ta Moderacja , ja dostaje bany za byle co w 125 dni na tej stronie dostałem 6 banów . A tacy użytkownicy jak Kaktus14 ,Miki_Messi_Powraca powinni dostać bana za prowokacje i za niekulturalne słownictwo .
1
Jak się ma tyle karnych to trudno nie wykorzystać i to wiele po żałosnym nurkowaniu , twój CR 7 powinien dostać złoty Medal jest w tej dyscyplinie lepszy od Phelpsa .
1
Ronaldo w samej lidze strzelił 45 karnych , a jest w Realu 6 sezon dopiero .
0
Nie mogę się doczekać aż dostaniesz bana, rozumiem że w tym roku szkolnym kończysz podstawówkę ale to nie powód żeby tu wchodzić i prowokować .
1
Zbanujcie tę podróbę Miki Messiego , to jest ktoś podszywający się pod niego .
9
Real Madryt Ancelottiego , niestety .
0
Piękny czasy , wtedy to była Barca która była wstanie obronić LM .
1
Na takiej pozycji jak Rafinha lepiej by grał jego brat ,ale nie ma go już z nami . Jeśli chodzi o te twoje ustawienia .
0
Iniesta ? Z całym szacunkiem do Iniesty ale jestem ciekawy za co dostał tą nagrodę .
0
http://justin-bieber-music.com/2014/08/justin-bieber-poses-next-cristiano-ronaldo-preparing-season/ Tacy kibice są gówno warci .
0
Skoro Biber to sezonowiec to co można powiedzieć o Shakirze http://fcbarcelonawags.tumblr.com/post/24132283518/was-shakira-really-a-real-madrid-fan
5
Shakira za Realem ? coś ci się pomyliło .
0
Abidal powinien u nas karierę zakończyć , sprzedaż jego to był ogromny błąd.
0
Benzema gustuje o 10 lat młodszych .
0
Pierwszy raz go na oczy widzę .
0
Sorry 2 ostatnie mecze wygrało Atletico , Real w tych meczach był bezradny .
0
Atletico jest lepsze od Realu . Może i Real wygrał LM ale o tym zadecydowały ostatnie minuty meczu .
0
Ale wiara pozostaje do końca , nawet jeśli mamy małe szanse . Jeśli nie wierzysz w swój klub możesz odejść nikt cie tu nie trzyma siłą .
0
A twój wiek co wyjaśnia ? Dobrze wiem jak wyglądał Xavi w 2007 roku to był geniusz i grał niesamowicie .Ja nie oczekuje po nim tego co grał pare lat temu, bo to jest raczej nie możliwe.
0
19
Panie Generale proszę mniej gadać i Wziąć się do roboty , to nie typowe że piłkarz który gra u nas ostatni sezon i ma 34 lata jest naszym najlepszym pomocnikiem , a gra słabo jak na swoje możliwości sprzed lat .
0
Reus to całkiem niezły grajek , ale ban . Widziałbym go na pozycji Iniesty bo Atak mamy obsadzony LS dla Neymara N dla Suareza i PS dla Messiego , w Pomocy przydałby się .
0
To jest jedenastka Silvy ja się nie czepiam , ale na zdrowy rozsądek za Ramosa dałbym Maldiniego .
2
Real nawet bez Modrica i Jamesa jest bardzo grożny , a u nas tylko Messi kontuzjowany i cała Barca leży .
3
No proszę nawet kibice wiedzą gdzie ma grać Mascherano, szkoda że Enrique tego nie wie .
0
W sumie masz racje ten z Henrym zagrał w finale , a ten z Alexisem maks Ćwierć Finał .
0
Alexis przejmie tron w Arsenalu po Henrym .