0

Nie wiem po co te artykułu o sędziach, trzeba grać swoje a nie szukać jakis kontrowersji.

28

Czyli przepis nic nie mówi o kontuzji tylko ze w sumie każdy zawodnik powinien być zwolniony z gry w klubie 5 dni po meczu reprezentacji. Ale jakim trzeba być zalosnym klubem gdzie przegrało się na boisku nie pokazując nic a próbować coś ugrać przy stoliku.

1

Za bardzo wziąłeś sobie zasadę że jak piłka przechodzi to zawodnik nie może :)

0

Yamal , Pedri do bazy na co On czeka !

2

Yamal widać że po Messim ma jeszcze umiejętności strzelania karnych. Coraz bardziej go przypomina :)

0

@Firestone ale co @BORO_12 się nim jarał to jego :)

15

Dzięki Motta za Szczęsnego :)

30

Barcelona potrzebuje Nico choćby po to by nie kupić tych gwiazdeczek Leao i Diaza bo nie są warci tej kasy ktorej za nich chcą .

1

@VeB 1899 a sprawdziłeś chociaż na którym miejscu sa czy tak piszesz bo gdzieś usłyszałeś. Ja tam widzę że mają 2 miejsce a nad 7 przewagę 8 pkt , więc bezpieczny awans na MŚ póki co.

0

Oj daleka droga przed tobą. Prowadził jeden klub bo tego Arabskiego nie liczę zdobył co prawda mistrza w marnym stylu a raczej jego braku, bo chyba sami nie wiedzieli co chcą grać. Ciekaw jestem który większy klub da się nabrać.

6

Przestańcie pisać co myśl i mówi ten pseudo sędzia, większego upartego gamonia krory uważał się za jakiegoś guru na boisku ciężko znaleźć. Kogo to teraz obchodzi co on gada.

1

Trzeba było grać jak piłkarze już byli nawet po rozgrzewce, teraz jest kombinowanie.

3

Ten Szczęsny to prawdziwy talizman!

3

Tlenu mu podajcie bo zaraz zejdzie z tego świata :)

0

@Borneo o czym ty bredzisz ? On ostatnią kontuzje miał w październiku to ile ma czasu na dojście do siebie rok :))))
A z Realem w tym sezonie nie strzelił żadnej bramki , ba w pierwszym meczu był najgorszy na boisku i zszedł już w przerwie. Taki z Ciebie ekspert że żal to czytać :)

1

Mogli by popracować nad jego strzałami na bramkę, póki co to jest na zasadzie uderzam z całej siły i może wpadnie niczym nasz stary Dembele :)

0

@Borneo Fermin to już ma swój sufit , raczej za wielkich postępów bym się u niego nie spodziewał, zbyt gorąca głowa.

0

Weź nie strasz tak.

2

@heniusss przecież obronił i mieli wszystko w swoich głowach a że Lorente zajebał zaraz potem w poprzeczkę kolejnego to też będziesz szukał winnych ?

0

@Consigliere bo linia ofensywna im się wysypała, może Harvetz wróci ale słabo u nich z tym.

3

Stękacie o tego karnego jakby to był ostatni decydujący, nikt im nie bronił strzelać lepiej następnych. Atletico same jest sobie winne grało lepiej i zamiast dobić Real to się wycofali na własną połowę . Simeone też czekał ze zmianami nie wiadomo na co, trzymając beznadziejnego Griezmanna tak długo !

0

Lorente też pewnie Marciniak kazał strzelić w poprzeczke zaraz po tym jak posmarował buty wazeliną Alverezowi :)))

1

@Veysel to kup sobie okulary

0

@PIWOSZ89 bo był TOP a że ty zaślepiony to nic nie poradzimy.

0

Ale ten Alvarez by u nas ładnie chodzil, przyspieszenie plus dobre uderzenie z obu nóg:-)

2

@arasz1819 tan Motta to marna kopia Simeone, dla kolesia ważniejsze zamurować bramkę i nie przegrać niż wygrać.

0

@jarawa brakuje jeszcze raklamy która by wyskakiwała dla odmiany z lewej :)))

1

Deco niech spada z tym Diazem, koleś nie warto kasy jaka trzeba wydać.

0

@BORO_12 Ale tu pewnie chodzi o to że w ostatnim roku dostal by ponad 30 mln razem z tym co mu zalegają, a tak rozłożyli to na 3 lata. Inaczej dostal by obniżkę pensji jeśli by chciał zostać dostosowaną do reszty zespołu.

5

Najlepsze w 10 bronimy lepiej niż w 11.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?